Ova tema sadrži 1,246 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bebabeba 6 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,247 ukupno)

Moja nova igracka

• Ella
    Član
    Ella

E pa Ivana, meni se mnogo mnogo vasa nova igracka dopada :bravo: :bravo: :bravo: Lepo ces mi reci gde si kupila i koliko kosta 🙂 Fantasticno izgleda, bas zanimljivo, a najvise mi se dopada sto je od drveta 😉 Moracemo da isprobamo malo vasu igracku kad dodjemo :HAG:

Bambina.
    Član
    Bambina.

Ivana, prelepa je Lukina nova igracka!!!! Ima super stvarcica na njoj. Bas je raznovrsna!!!

Ja mnogo volim drvene igracke i namera mi je da sto vise njih kupim za Nadju. Ima ce ona i dosta mojih da nasledi ali ove nove sa tim zicama i perlicama su strava!!! Naravno, mi smo jos mali ali mama samo merka i gledi 😉

ZIVELE DRVENE IGRACKE :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Bambina.
    Član
    Bambina.

za sad imamo ovo (super je igrica)

drvena slagalica

a ovo nije igracka ali jeste drveno 😉 😆 😆 😆 😆

drvena slova

ostatak je spakovan jer se selimo

:caos:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Bambi super je :bravo:

Mi imamo slovo L ,dobili na poklon kupljeno u Beba Kids.
    Posle cu slikati drveni vozic gde su lokomotive slova od Lukinog imena.

Bambina.
    Član
    Bambina.

ajde majko Ivano, daj slike

:strikam: :strikam: :strikam: :strikam:

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Juče su nam stigle igračke iz Kockice, drvene, didaktičke, predivne su. Stavila sam negde link da ne slikam sada. Imaju i nešto slično kao gore Lukine računaljke (predivne su vam igračke).

duki_swe
    Član
    duki_swe

prelepa je igracka Ivana, i mi bi smo takvu jednu:( …ja nisam videla tako nesto ovde
    i mi imamo isto vozic sa slovima imena, poklon iz pariza 😉

Bambina.
    Član
    Bambina.

Koka Loka, upravo sam se spremala da porucim neke igracke iz Kockice, stvarno su odlicne. Mnogo volim ovakve igracke :love:

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Super su, baš sam zadovoljna.

mayya
    Član
    mayya

Divno :bravo: divno :bravo:
    Kakve lepe igracke!
    Super su sve!
    Prelepe!

Mozda bi moderator mogao da promeni naziv teme u „moje igracke“, posto vidim da nisu samo nove igracke u pitanju.

Pa stoga, evo i nasih omiljenih igracaka…

Kad Neca ne jezdi u svojoj paklenoj masini, onda njegovo mesto zauzme zirafica Jessy, a Neca ih voza po stanu…

Photobucket

e, ovo jeste nova igracka, space mobilni telefon, koji prica, svetli, svira, peva…

Photobucket

ovo je Nemanjino cose – prozorce. Nalazi se iznad kreveta i na njemu su sve necine najomiljenije igracke na sklapanje i rasklapanje. Kad se naspava, sam ustane, sve igracke pobaca sebi u krevet i zurka pocinje…

Photobucket
    Photobucket
    Photobucket

muzicki telefon sa kojeg zovemo nasu devojcicu Emicu…

Photobucket

e, sa ovom igrackom se toliko igrao, dok nije razbucao dve loptice. Prezivela je samo jedna. Kada se baci kroz gornji krug, udari u dno i pocne svirka i light show… i tako bezbroj puta…

Photobucket

hodalica…

Photobucket

muzicki vozic…

Photobucket

najdraze mede…

Photobucket

omiljena kravica…

Photobucket

bar pola dana majstorisemo sa omiljenim cekicem…

Photobucket

uspavani kuca Dzordz…

Photobucket

ludi kamion u kojem jurcamo po citavom stanu…

Photobucket

i za kraj najnovija i najbobicnija igracka, ali obavezna u vrlo vazna u nasim zivotima… pribor za pesak i sljunak za svakodnevne egzibicije u parkicu… sa kompanjonom bakom!

Photobucket

tijanast
    Član
    tijanast

Bravo mame, sve igrachke su prelepe, evo i nasheg skromnog doprinosa, jeste da nije igrachka ali ne znam da li postoji tema o ogradicama, mada vide se i neke Emine omilljene igrachke

mayya
    Član
    mayya

Pa i ogradica je jedna vrsta igracke, zar ne? Pogotovo ako je tako lepa i sarena!

Bambina.
    Član
    Bambina.

sto su vam dobre igrackice, sve su sarene, multifunkcionalne (em se igras, em zvaces, em rasturas)

bas bi mogli da preimenujemo temu u „Moje igracke“

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

tanja.
    Član
    tanja.

Jako lepe igrackice :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    Moji momci jos malo da porastu pa prelazimo na ozbiljnije igracke (samo ne znam gde da ih smestimo 🙄 ;] ;] ;] ;] ;] ;] )
    Ovo je delic nase igraonice

muzicka igracka …nezne note i crtac…

vozic…

Raspevani globus – obozavamo ga…o svakom kontinentu nam peva pesmice ;] ;] ;]

knjige,zveckice,glodalice…

vesela zabica..

jedan deo plisanih drugara ;]

jos jedan veseljak Pooh …obozavamo igrackice koje sviraju,pevaju…

klasika…ali nama zanimljiva

…i nase paklene mashine 😉

i najnoviji bubanj…fenomenalan je, kada dete lupka po njemu deciji glas izgovara slova,brojeve…muzika se cuje …ili sam svira…

eto toliko za sada :-* :-* :-* :-*

stancha
    Član
    stancha

Jaoj Tanja,kako vam je lud ovaj plisani bokser 🙂
    Sve igracke su fantasticne!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,247 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.