Ova tema sadrži 1,246 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bebabeba 6 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1,231 članaka - 1,231 do 1,245 (od 1,247 ukupno)

Moja nova igracka

• gagamimi
    Član
    gagamimi

Pozdrav svima!!!
    Da li neko zna gde moze da se kupi Mrs. Potato Head? U Pozarevcu niko nije cuo ni video za tako nesto. U Grckoj smo u nekom marketu kupili dodatke koji se menjaju,ali nismo imali pojma da su u kutiji samo dodaci, a da se glava kupuje posebno. Ovako izgleda glava koja se kupuje posebno http://www.hasbro.com/common/productimages/en_US/668908905056900b1084a6ea3aa44159/5FD75F5F5056900B101103CE874A7B97.png
    http://www.hasbro.com/common/productimages/en_US/668908905056900b1084a6ea3aa44159/5FD79F865056900B10D66D8E5C5CF64B.png.
    Znacilo bi mi puno ako bih nekako dosla do te igracke.

Disneylina

Pozdrav. Htela bih da kupim malom za drugi rodjendan Smart Trike Zoo tricikl, pa me zanima ima li neko iskustva sa njim, i vredi li tih 15.000. 😆

malisha75
    Član
    malisha75

Da li neko zna gde mogu da se kupi mali saobraćajni znaci?

cipelica
    Član
    cipelica

Malisa,male saobracajne zn.imas uz tepih koji je nalik jednoj ulici sa aplikacijom.Ovde u Svajcarskoj kosta oko 30 ..franaka.

malisha75
    Član
    malisha75

Hvala cipelice. U međuvremenu smo se snašli. Crtali i bojili znakove, lepili, sad još samo da im napravimo postolja od plastelina, i rešen problem :).

malisha75
    Član
    malisha75

Ima li neko da je sam pravio, ili kod stolara naručio kuhinjicu za igranje? Mi smo hteli da kupimo devojčici za drugi rođendan, ali mi se izbor nije svideo pa sad razmišljam da je sama osmislim i zamolim deku da je napravi od drveta. Jer, sve koje smo videli u prodavnicama su ogromne, plastične, zauzele bi nam pola sobe. Nama treba neka montažno-demontažna, a da opet ima osnovne delove… Inače, ja sam, kao i mnoge od vas verovatno, godinama „kuvala“ na kutiji od čizama, ali pošto znam da je to igra za narednih x godina, volela bih da ipak bude izdržljivija.

Dorothy
    Član
    Dorothy

Malisha, tebe sam se setila juce 🙂 Naime u Pertiniju imaju male tepihe kao ulice i saobracajne znake plasticne da se kupe, skroz su dobri! Znam da ste se vi snasli ali mozda ce jos nekog interesovati!

bebabeba
    Član
    bebabeba

Hej ljudi, ja uskacem sada….Imate super igrackice u Aksi da kupite, ima ih u Beogradu na vise mesta, super su i imaju svega i svacega. Za tepih nisam sigurna, ali pogledajte u radnji sa tepisima 🙂

malisha75
    Član
    malisha75

Dorothy;796587 wrote: Malisha, tebe sam se setila juce 🙂 Naime u Pertiniju imaju male tepihe kao ulice i saobracajne znake plasticne da se kupe, skroz su dobri! Znam da ste se vi snasli ali mozda ce jos nekog interesovati!

Hvala! Pogledaćemo prvom prilikom!

Dolaze praznici a tema uspavana. Šta će dobiti vaši klinci?

Ja mojima naručila kontingent Lego kocaka. Duplo je bata prerastao, pa sad prelazi na one za 4+. Seka ga prati u stopu, pa zato ove godine dobijaju zajednički poklon. Ako neko ima prilike da nabavi iz Austrije, isplati se! Gledajući po netu, cene se neverovatno razlikuju. U Mulleru ima puno setova na sniženju. Velika plastična kutija sa preko 700 raznih delova je 35 evra, ona kartonska sa 650 delova (samo kocke, bez prozora vrata, krovnih kocaka i sl) je 23 evra. Podloge, plave i zelene su po 7 evra, a velika siva (kao asfalt) je 15 evra.

njamiii
    Član
    njamiii

To su extra cene 🙁 Ovde se def. ne isplati kupovati. Gledala sam neke setove iz Engleske da mi donesu, ali opet je iz Amerike povoljnije, tako da smo se mi za Lego ogranicili na jednom godisnje kada baba dolazi na raspust.. Jedino sto ona nece da uzme novce, pa ne mozemo bas da se bahatimo, a realno bi te iste pare ovde dali za neki bezveze set… Mi smo za paketic uzeli Lego mosaic 9 in 1, medjutim nasao ga je tako da je to otpalo… Njegova zelja je bila Lego Ninjago fire temple, no, ovde kosta 20 000 (!) tako da to moze da dobije za punoletstvo, ionako ni ne zna sta je to, ali sam kao zamenu smislila ninjago majicu i ninjago jastucnicu da se pravi vazan u obdanistu, Schleich-ovog dinosaurusa (imamo vec dva), kupila sam mu fisher price-ov kasetofon sa mikrofonom i dve kasete sa decijim pesmama + jednu praznu da se snima, knjigu i to mu je to. Dobice i od tatine firme gomilu plastike, a ja cu vise da izludim od igracaka.
    Seki nemam uopste ideju sta da uzmemo… Najvise se igra sa Lego Duplo kockama i sa knjigama (po neku kao „cita“, ali uglavnom ih cepa). Mada, i ona ce od tatine firme dobiti paketic, pa ne znam ni da li da joj kupujemo igracke. Videla sam jaknu koja mi se bas dopala, ali je mm u fazonu da je to isto kao kada bi on meni za ng kupio mikrotalasnu. I tako… Svaka ideja bi dobro dosla.
    Malisha, ja sam jos za batu htela da pravimo neku lepu drvenu kuhinjicu, dosta slatkih ideja sam videla po netu, ali eto, dalje od pravljenja drvenog maca nismo makli 🙂 Nego, na Limundu naidjoh na neke koji ih prave (i prodaju) i vidim da se cene krecu od 3000 do 4000 zavisno od aukcije, pa se nesto razmisljam da vidim sa njima da mi skroje neku uz par mojih korekcija i stave na kupindo po gotovoj ceni
    evo jedne (ima ih raznih) http://www.limundo.com/kupovina/Kuhinja-za-male-princeze-NOVO-/6690573

Iccy
    Član
    Iccy

Evo igraka koje je J dobio u pakteicu, osim telefona (to je od nas). Uz to uzeli smo mu i knjigu sa bajkama, 20 bajki i nesto ako zeka, plisano, zamena za vrecu za spavanje koju nismo nasli po volji. Njamiii, i ja razmisljam kao tm :> a moj predlog su ti edukativne igracke, ima ih, veliki je izbor, pa odaberi nesto.

Uploaded with ImageShack.us

malisha75
    Član
    malisha75

Iccy, super, ima da se igra Jakov do mile volje. Moji bi se odmah zalepili za onaj model auta.

Njamii, moj sin nema pojma o tim „specijalnim“ Lego kockama, za sada. Ali ove „male“ priželjkuje već neko vreme, tako da će sigurno da se obraduje. Samo ću da im serviram setove sa pauzama. Kad imaju puno igračaka na dohvat ruke, skroz se zbune. Lepše se igraju kad neke igračke stavimo u drugi plan (pod krevet, na visoke police, u podrum). Takođe, ne zna ništa ni o dinosaurusima. Nije još došao u tu fazu. Ali, kasetofon i mikrofon bi ga sigurno oduševio jer po ceo dan peva.
    Super je kuhinjica na ovom linku! Da bar imam gde da je stavim. Ali, u dečijoj sobi je takav raspored da nema ni cm slobodnog prostora do zida, a ako bi je stavila na sred sobe, ne bi imali gde da se igraju. Zato sam eto osmislila neku montažno demontažnu, drvenu, za koju se svekar prijavio da je napravi. Međutim, sad sam videla na netu podloge od tekstila koje dočaravaju kuhinji i sve mi se čini da ću za početak tako nešto da napravim, pa da uz pomoć te podloge, od dela police po potrebi naprave kuhinju. O nekoj ozbiljnijoj ćemo razmišljati ako je bude tražila…

http://pinterest.com/pin/206602701627466523/

Što se tiče poklona za devojčice – mi smo E. za prvi rođendan kupili kolica i lutku i još neke sitnice. Kolica voli, ali su uvek predmet svađe, pa su dislocirana u podrum :). Baš sam gledala slike ne bi li se prisetila sa čime se igrala u uzrastu oko prvog rođendana. Uglavnom je obožavala sve što ima veze sa sortiranjem, po boji, obliku, veličini. Pored toga, dane je provodila kopirajući brata, u svemu, pa i u igri. Slagala je jednostavne slagalice, autiće. Lego i knjige su naravno nezaobilazni. Negde ranije na ovoj temi sam stavila slike I. omiljenih igračaka u uzrastu 12m+. Mislim da je to bilo negde u zimu 2009 – proleće 2010.

njamiii
    Član
    njamiii

Ma, ni moj nema pojma, nego cuje u obdanistu, sad je Ninjago crtani hit, pa onda kod kuce fantazira. Za sad smo se bacili na City seriju (i mislim da cemo se zadrzati na njoj bar 2, 3 godine), imamo dva seta i stvarno su zabava za celu porodicu (uglavnom tata i sin slazu, seka im rastura, a ja ih neuroticno lovim po kuci).
    Meni se ovo dopalo http://pinterest.com/pin/206602701626260749/ bas mi je slatko 🙂 a lako za izvesti, samo fali mi sudopera jer nekako mislim da bi tu bio cenatar zabave. Nego si mi sad dala ideju da mozda probamo da napravimo nesto kao sklopivi zidni sto, pa se samo obori, tj. spusti kada se ne igraju.
    Za seku mi je problem jer ima gomilu nasledjenih batinih igracaka (izmedju ostalog i kolica i bebu :), recimo voli auto guralicu, pa sam mislila mozda neku lepu za devojcice da joj uzmemo, ali ima dve njegove + vtech-ov voz guralicu pa mi onda to dodje nekako besmisleno. Premisljam se oko Lalaloopsy lutkice, verovatno joj nece biti sad nesto interesantna, ali u godinama koje dolaze svakako hoce, pa da krenemo polako da ih skupljamo. Danas za malo za sebe da kupim onu neku kuicu.
    Iccy, imamo istu takvu garazu, prezivela je cak i sekinu fazu nekontrolisane opsesije da se penje na nju. Imamo i ELC big city garage (plavu), nasledili je od brata od tetke, koja je meni fenomenalna, ali pored ove sirota nije dobila nijednu pravu sansu da se pokaze. Ne znam zasto, ali im je jako interesantna.

marmit
    Član
    marmit

Vuk je u paketiću dobio sledeće igračke:

Dizalicu, sa kojom je oduševljen, a i ja, jer sam istu takvu htela da mu kupim 😆

Dobio je i ovaj autić na daljinski, bio mu je zanimljiv neko vreme (pola sata 😯 )

Još je dobio i ovo nešto, neki samuraji koji treba da se sastavljaju, ima preko 100 delova, tako da sam to sklonila, pa ćemo mu dati kad bude dorastao tome.

Iccy
    Član
    Iccy

Mi smo vecinu ovih igracaka sklonili dok malo ne poraste, pa tako i garazu upravo iz razloga penjanja na sve i svasta. A polovina igracaka i nije za njegov uzrast, imamo i zalihe igracaka od prosle godine, i neke koje je dobijao u medjuvremenu na poklone. Stan nam je bukvalno pretrpan igrackama, na svim regalima su kutije :> vise se i ne secam cega sve tu ima…
    Marmit, deca obicno obozavaju automobile na daljinski, i ovaj terenac na slici je takav, jedva cekam da J jos malo poraste :>
    Kupili smo mu sunce, mesec i zvezde i zalepili na staklo od regala. A ja sam iskoristila kutije od igracaka, isekla sam ih na kvadrate iste velicine i na njima iscrtala razne stvari (kucu, cvet, drvo, jabuku, krusku, sunce, mesec, kocku, loptu…) pa da malo ucimo zajedno :>

Gledanje 1,231 članaka - 1,231 do 1,245 (od 1,247 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.