Ova tema sadrži 409 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  alhemicarka 7 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 376 članaka - 376 do 390 (od 410 ukupno)

Moje vencanje

• myche
    Član
    myche

jecco, slike su kao iz bajke, prelepa si!!!

Jelena&Teodora

Hvala vam puno……..:)

Jecca
    Član
    Jecca

Jelena NS bas ste lepi! Kao iz romanticnog filma!!!! Mnogo mi se svidja i vencanica, takvu sam ja nesto htela al je nisam nasla! Al sam zato nasla nesto bas po mom ukusu na kraju! Hvala meni za kompliment Mayche 🙂

vocka 81
    Član
    vocka 81

Jelena,Jejo lepe ste jako. ;]

vocka 81
    Član
    vocka 81

Jelena,Jejo lepe ste jako. ;]

T3
    Član
    T3

e,pade mi na pamet ova tema,pa reko ajde da je spojim zajedno sa ovom kad smo vec kod teme vencanja..
    koji je po vama najlepsi svadbeni obicaj?
    kako je izgledala vasa svadba tadicionalno (sa puno zvanica,muzika,pozivnice,buklija,bacanje bidermajera,skidanje podvezice,prenosenje preko praga,darivanje,kicenje svatova,devera,kumova,kupovanje mlade,kradja mladine cipele i otkup iste od strane kuma ….)
    ili je protekla u mirnijoj atmosferi uz prisustvo rodbine ,kumova i najblizih prijatelja?
    da li ste imale dugu vencanicu sa pratecom opremom(veo-sesir,rukavice,torbica)
    ajde setite se jednog od najlepsih dana u svom zivotu kad svaka zena ima osecaj da je princeza iz bajke i podelite sa nama svoja iskustva.
    sem slika ispricajte nam i vasa iskustva i prisetite se tog divnog dana u zivotu svake od nas..

T3
    Član
    T3

moja svadba je imala oko 150 zvanica,imali smo lepe pozivnice, restoran,muziku,svi su bili veseli ukljucujuci i mene iako sam bila u 5 mesecu trudnoce.
    igrala sam cak i na stolici i bila zvezda veceri.
    stvarno mi je ostala u lepom secanju.
    ta trema toga dana da li ce sve proci kako treba,pa odlazak frizeru,na sminkanje ,moj muz se potrudio i dao sve od sebe da se taj dan osecam ko princeza.
    imala sam vencanicu,sa velom i dugim plastom,rukavice,torbicu.
    bilo je i darivanja,kicenja,prvi ples,skidanje podvezice,bacanje bidermajera,kradja mladine cipele tj.moje…ma super je bilo.
    secam se i da nam je tog dana kuca bila zatrpana gostima iz cele srbije uglavnom mm rodbine koji su ostali da prespavaju ko je gde stigao,tako da smo mm i ja prvu bracnu noc prespavali kod komsinice tj.mame od moje kume,jer nismo imali gde.
    neki mali krevet,ja trudna ,ali to nam nije smetalo i nekako smo se ususkali i zaspali zagrljeni.
    to nam je onako bas ostalo u secanju i to sto tu prvu bracnu noc nismo proveli u svom krevetu,i sto nam je vec na pocetku zajednicki zivot poceo bas onako zanimljivo i neobicno.

Blonde
    Član
    Blonde

🙂

T3
    Član
    T3

blonde sta reci..predivne slike,a ti jos lepsa mlada..delujes savrseno,ko iz bajke …zaista divno.. :bravo:

Blonde
    Član
    Blonde

hvala 🙂

nicegirl
    Član
    nicegirl

Evo da i ja dam doprinos ovoj temi

By nicegirl01, shot with HP Scanjet djf2100 at 2009-12-04

T3
    Član
    T3

nicegirl bravo..slatki ste… :ljubav:

nicegirl
    Član
    nicegirl

T3 – 4/12/2009 12:23

nicegirl bravo..slatki ste… :ljubav:

Hvala puno, T3

srecna mama

Mnogo lepe slike,ja se izvinjavam ali ne znam kako se ubacuje slika. :neznam: 😳 🙁

Gledanje 376 članaka - 376 do 390 (od 410 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.