Ova tema sadrži 409 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  alhemicarka 7 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 391 članaka - 391 do 405 (od 410 ukupno)

Moje vencanje

• LediIv
    Član
    LediIv

ja, kao i dragana, nisam mogla sebe da zamislim u vencanici, a jos manje za mladenackim stolom, ili kako igram „prvi ples“ itd… nemam stvarno nista protiv toga, idem stalno na svadbe i sve je to ok, ali jednostavno sebe nisam mogla da vidim u svemu tome, a ponajmanje uz muziku koja uglavnom prati takve dogadjaje. a nisam ni vernik pa se nisam udavala u crkvi…
    sve u svemu, mm i ja smo napravili vencanje po nasoj meri – sve je pocelo uvece oko 19h, na jednom splavu koji smo zakupili, maticar je dosao oko 20.45, i posle je bila luda zurka. pozvano je bilo oko 200 ljudi, ali je doslo valjda oko 170. nije bilo onog sedenja za stolovima itd, nego bas zurka. i bilo je baaaaaas veselo, atmosfera je bila fenomenalna, mi smo se proveli kao nikad u zivotu. sutradan smo rekli „ajde da se razvedemo pa ponovo da se vencamo“ 😆
    sto se vencanice tice, kao sto rekoh, nisam sebe nikako mogla da zamislim u klasicnoj vencanici. kupila sam jednu lepu haljinu, koju i dan danas za neke prilike nosim (a inace, vencali smo se pre 6 godina i 3 meseca).

jelena_vasiljevic

@blondi ja te znam sa jednog drugog foruma ali nisam znala kako izgledas prelepe slikice

@nicegirl takodje

Ja cu mozda kasnije da okacim svoje ne znam da li sam mislim da nisam

Aiko
    Član
    Aiko

LediIv – 6/12/2009 07:15

ja, kao i dragana, nisam mogla sebe da zamislim u vencanici, a jos manje za mladenackim stolom, ili kako igram „prvi ples“ itd… nemam stvarno nista protiv toga, idem stalno na svadbe i sve je to ok, ali jednostavno sebe nisam mogla da vidim u svemu tome, a ponajmanje uz muziku koja uglavnom prati takve dogadjaje. a nisam ni vernik pa se nisam udavala u crkvi…
    sve u svemu, mm i ja smo napravili vencanje po nasoj meri – sve je pocelo uvece oko 19h, na jednom splavu koji smo zakupili, maticar je dosao oko 20.45, i posle je bila luda zurka. pozvano je bilo oko 200 ljudi, ali je doslo valjda oko 170. nije bilo onog sedenja za stolovima itd, nego bas zurka. i bilo je baaaaaas veselo, atmosfera je bila fenomenalna, mi smo se proveli kao nikad u zivotu. sutradan smo rekli „ajde da se razvedemo pa ponovo da se vencamo“ 😆
    sto se vencanice tice, kao sto rekoh, nisam sebe nikako mogla da zamislim u klasicnoj vencanici. kupila sam jednu lepu haljinu, koju i dan danas za neke prilike nosim (a inace, vencali smo se pre 6 godina i 3 meseca).

:klanjam:

Ja sam jos rigidnija :>

Vencanice ne podnosim nikako. Nisam htela da pravim cak ni za najblize, vec da se samo registrujemo u opstini i odemo negde na rucak, ali su iskukali naravno 😛 Pa smo se onda vencali i otisl sa roditeljima i kumovima na rucak. I crkvu smo zaobisli, naravno. Kazem naravno jer nisam ljubitelj bas. Eto. 🙂

hippeia
    Član
    hippeia

haha Aiko, Ledi 🙂 🙂 🙂 Zasto me to ne cudi 🙂

I mi smo isto ovako kao Aiko, s tim sto smo se mi vjencali i u crkvi. A navecer pravili zurku za drustvo, bas bilo fino 🙂 🙂 🙂

E da, vjencanice 🙄 ja sam imala jednostavnu, bila je zima, a nikako mi se nije vjencavalo u pantalonama i sakou. Pa smo onda mm i ja napravili foru da budemo u crveno-bijeloj kombinaciji (jer smo oboje, a narocito on, zvazdini fanatici), pa sam ja imala crveni korset i bijelu suknju, a on crvenu kravatu i crveni cvijet na reveru (imao je tamno odijelo, da ne bude bas da smo potpuni kreteni)… e da, ja sam jos imala crveni cvijet u kosi i bijele ravne cipelice sa crvenom satenskom trakom kao masnom napijed, bas je bilo simpaticno 🙂

Na zurci samo sto starke nisam obula, ja bih, stvarno, da mi je moglo bit’ 🙂

LediIv
    Član
    LediIv

hippi, aiko 😆 😆 😆 😆 😆

aiko, slazem se i glede vencanica i glede crkve, skroz, od pocetka do kraja.
    samo smo mi sami hteli zurku, nisu morali da nas ubedjuju :lol:. mm obozava da pravi zurke, uvek je pravio one kao s filma u stanu gde bude milion ljudi od kojih on sam bar pola ne zna, pa gde da ne bude zurka za vencanje :). tako da je bila bas zurka-zurka, kao i da nije vencanje. osim sto smo se lepse obukli i zakupili prostor 😉 . moram da nadjem negde slike pa da okacim koju… a hippi, i ti bi bas mogla, da vidim to vencanje sa severa 😆

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Hippi,ja sam se vencala u kosuljici i pantalonama i to zimi, samo u opstini 🙂

hippeia
    Član
    hippeia

hah ledi, ajd’ ako nadjem te cd-ove, ove godine smo selili, jos ne znam gdje mi je sta 🙂

Ivo, pa eto i ja sam se vjencala u januaru, ali bio prelijep, topao dan 🙂 Ja sam nesto htjela u haljini, ne bas u vjencanici, ali posto nije bilo ljeto bio mi je suzen izbor…a i ova vjencanica je bila jednostavna i neobicna, pa…ih sad kontam kako bi crvene starke super sjele na sve to 😀 ali mislim da bi mama i sveki flipnule, haha 🙂
    Zato smo uvece na zurci svi bili casual 🙂

Seka
    Član
    Seka

Ovo je uvek lepa tema.. Ja sam pre dve godine kacila slikice ali ne znam gde.. 😆 Pa da se potsetim malo..

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

hippeia – 25/12/2009 00:01

hah ledi, ajd’ ako nadjem te cd-ove, ove godine smo selili, jos ne znam gdje mi je sta 🙂

Ivo, pa eto i ja sam se vjencala u januaru, ali bio prelijep, topao dan 🙂 Ja sam nesto htjela u haljini, ne bas u vjencanici, ali posto nije bilo ljeto bio mi je suzen izbor…a i ova vjencanica je bila jednostavna i neobicna, pa…ih sad kontam kako bi crvene starke super sjele na sve to 😀 ali mislim da bi mama i sveki flipnule, haha 🙂

Hippi,kog januara ste se vencali 🙂 Posto ste ti i tvoj muz rodjeni istog datuma kao i ja,nije valjda da smo se i na isti datum vencali 🙂

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Hippi,kog januara ste se vencali? 🙂 Posto ste ti i tvoj muz rodjeni istog datuma kao i ja,nije valjda da smo se i na isti datum vencali 🙂

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Hippi,kog januara ste se vencali? 🙂 Posto ste ti i tvoj muz rodjeni istog datuma kao i ja,nije valjda da smo se i na isti datum vencali 🙂

LediIv
    Član
    LediIv

hippi, ako dobro razumem iz ivinog posta, ti i tm ste rodjeni istog dana? eeee, to je bas strava fora 😆 😆 😆
    ja nemam pojma gde su mi slike s vencanja, tj imam one u papiru, ali elektronske ne. a tad jos digitalni aparati i nisu bili bas rasprostranjeni, tako da je slikano obicnim, pa mm posle skenirao 🙄 . i to je sve u nekom kompjuteru ili na cd-u, ali posto smo se mi od onda selili jedno 4 puta, ko zna gde je…

hippeia
    Član
    hippeia

Ivo 15. januara smo se vjencali 🙂 A vi?

Ledi-jeste, isti dan nam je rodjendan- Ivi, mm-u i meni, samo je mm godinu dana stariji 🙂

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Hippi, mi 23 januara se vencali 🙂

I dve godine posle 23 januara sam se poradjala i rodila dete 50 munuta posle ponoci 24 januara 🙂 Mi smo dosli do zakljucka da nam januar i sneg donose srecu 🙂 Jer kad smo se vencali padao je sneg,kada se Luka rodio tog jutra padao je malo sneg, i to je bilo to za celu zimu 🙂

hippeia
    Član
    hippeia

Pa eto-vi ste nedelju dana posle nas (2005. jel’ tako ) 🙂 Nama je 15. januara, subota, bilo divno vrijeme, suncano i toplo, kao proljece, a vec sutradan, nedelja- duvao uzasan sjeverni vjetar i bas bilo hladno 🙂

Gledanje 391 članaka - 391 do 405 (od 410 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.