Ova tema sadrži 409 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  alhemicarka 7 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 410 ukupno)

Moje vencanje

• bombica26
    Član
    bombica26

vencali smo se sad u septembru 11/9/2008 (nikako da zapamtim datum),po mene su dosli u nasu kucu,on se spremao kod njegovih.spremale su me mama,kuma i drugarice,ja sam pekla pile za rucak njam njam ,stiglo je jedno 100 ljudi sa njime,slikanje u kuci,on odlazi limuzinom do crkve (preko puta kuce) ja stizem 10 minuta drugom (neka ceka ko ga sisa heheheh),bila sam opustena ali kad sam ga videla pred crkvom kako me ceka jaaaaaaaojj noge mi se oduzele bas onako zdrava trema.i on je bio nervozan.liturgija dva sata,prijatelj popa,pa je mm i citao jedno 15 minuta.posle ceremonije sledi koktel u divnoj basti hotela ,sve u belim ruzama,ketering fenomenalne klope,orekstar bugari(violina,klavir,violoncelo),nebo menja boje ma divno…..onda cestitanje jedno 4 sata katastrofa od ljubljenja,bilo je preko 2000 zvanica,hvala Bogu da nisu svi dosli….zatim odlazimo u hilton na veceru (prijatelji ,porodica)350 ljudi,nismo ni okusili hranu,skocili na nas,igranje,zezanje,slikanje,kad u jednom momentu mlada se zagleda u svoje ruke i vidi NEMA PRSTENA?????!!!!!!!!!FRKA panika,trazi prsten,kad ja blesava isla sa trudnom drugaricom da piskimo i ostavila u javnom toaletu hiltona gde je proslo sigurno za 3 sata koliko sam ostavila prsten jedno 50 ljudi i niko ga nije uzeo.BIO JE GDE SAM GA OSTAVIla neverovatno…eto ukratko ,bilo je divno,ne zaboravno i nista ne bih menjala.sve kao sto sam zelela mozda i vise

uniona
    Član
    uniona

devojke nema sanse da je neko imao manje gostiju od nas

bilo nas je minimum minimuma – 4 + 1 prevodilica za njega, al’ ona nije bila regularan gost
    kad sam bila klinka, jednom smo se obdanistu igrali vencanja i bilo je vise „gostiju“ i bolje organizovano nego moje stvarno vencanje :> :> :>

al’ neka, nije mi zao, barem je bilo potpuno originalno i za nas dvoje i za ta 2 svedoka. a verujem i za samu maticarku – jedinstveno tokom njene sluzbe

inace slika uopste nemamo, ja bez vencanice (al je bila kratka haljinica :smizla: ) a mm u casual varijanti. kuma smo nasli 2h pred vencanje. a najlepse obucena je bila prevodilica :ruganje:

Tinna
    Član
    Tinna

meni svadba 2 dana 400 ljudi. e sad 400*ljubljenje kad dodju*ljubljenje u opstini*ljubljene u crkvi*ljubljnje kad idu……nikada vise

pahuljica
    Član
    pahuljica

Moglo je da bude i sa manje guzve i manje „cmokete, cmokete, cmok“, ali nije! Inace, dok smo se spremali za taj dan, citali smo vodic iz Kreativnog centra „Cuti i plivaj“. E, to me je zaista opustilo.
    Ne bih ponovila ceo taj cirkus, samo bih probala jos neku vencanicu. Onom koju sam nosila nikako nisam zadovoljna…

Ivanela
    Član
    Ivanela

Tek sad vidim slike od Mary…..koja macka, definitivno jedna od pet najlepsih koje sam videla na forumu….sa sve vencanicom- koja je san snova….:)

Keta
    Član
    Keta

19.05.07.
    Dosli su po mene…imala sam belu vencanicu (mozda postavim neku slikicu)veo…ma sve sto ide…
    MM je imao odelo kravatu…
    Isli smo do crkve prvo na N.beogradu,pa onda na splav gde smo imali tipa…svetski sto…pice brda torti…
    Nije bas kao restoran
    To je splav EXILE slusa se tehno…i tako to,pa je bilo kao stocici i fotelje i barske stolice…
    Maticar je dosao popodne jedan jako dobar lik i vencao nas i gradjanski…
    Bilo je oko 50-60 gostiju…
    Slusalo se svasta od cece do najzesce elektronike…i bilo je dosta mladih.
    Uvece kada se sve zavrsilo otisli smo kod njega kuci(tad jos nismo imali stan)…sexa nije bilo posto je beba bila nisko,pa mi je bilo neprijatno…
    bila sam 6 mesec na svadbi i na zalost nisam smela da igram posto kao sto rekoh bebac je nisko nosila sam i onaj pojas,ali sve u svemu
    Najlepsi dan u nasem zivotu pored naravno dana kada smo postali roditelji…

Angie
    Član
    Angie

Evo sa moje svadbe,bilo je divno ali sam ja bila umorna…

Ovo sam ja

Ovo smo puzic i ja posle vencanja,slikanje sa svim gostima,blagi uzas

Ovo smo kuma i ja

pahuljica
    Član
    pahuljica

Bila si lepa mlada. I lep ste par.

mayya
    Član
    mayya

Mimice, Mary, Angye, sve tri ste divne mlade, pre svega srecne, sto se vidi sa fotografija!

Angel
    Član
    Angel

Mary sad sam tek videla slike sa tvog vencanja i prelepa si bila!
    Angie ti si bez imalo skromnosti LUTKA NAD LUTKAMA! Imas preslatko lice, jako si zgodna a jos sa stomacicem si tek bombona prava! Bas lepa zena a vencanica da ne pricam kako mi se svidja!

Angie
    Član
    Angie

Hvala na komplimentima 😳 Ti i tm ste bas slatki i zaljubljeni a bebica je bombonica malena :-*

Petra*
    Član
    Petra*

Jao divne slike divna tema ;] ;] ;] ;] !!!

Moje vencanje je za mene bilo ko iz bajke i ako sam mislila da cu mozda da budem suvise uzbudjena pa cu da se nerviram… Bas naprotiv bilo mi je tako opusteno i divno :love: :love: ! Sad cu da proberem neke slicice da ih okacim ovde, koje inace bas rado gledam.

Petra*
    Član
    Petra*

Photobucket
    Photobucket
    Photobucket
    Photobucket
    Photobucket
    Photobucket
    Photobucket

bebanica
    Član
    bebanica

Videla sam vec slike sa tvog vencanja Petra i moram ti reci da si blistala..nemam reci..prelepa…i bas se vidi koliko ste zadovoljni i srecni..diiiiiiiiiiiivno…

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Petra, divna si, iako su „junakinje“ već videle te sličice, uvek vredi videti ponovo!
    Evo i mene sa mog venčanja pre 18 meseci, koje je bilo zaista onakvo kakvo sam želela!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 410 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.