Ova tema sadrži 6 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Iki 11 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 7 (od 7 ukupno)

Molba clanovima foruma

• mima80
    Član
    mima80

Molila bih sve clanove foruma da na podforumu Putovanja obrate paznju na nekoliko stvari u vezi sa postavljanjem fotografija:
    Prvo, proverite da li tema koju zelite da postavite vec postoji.
    Drugo,clanovi koji postavljaju slike u Photobucket.com trebali bi da iste umanje i tek onda ih iskopiraju. Kada upload-ujete slike na ovom sajtu kliknete na fotografiju koju zelite da iskopirate, iznad nje ce se pojaviti ikonica u kojoj pise resize. Kliknete na nju i izaberete opciju 640×480, pa tek onda iskopirate odgovarajuci kod. Ovo je vazno zato sto prevelike fotografije uticu na sirinu strane, tj. prosire je, a to se nikome ne dopada
    Naravno, vodite racuna o tome da li je fotografija dobro okrenuta.

Hvala unapred!
    :caos:

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Dobro, bićemo dobri :> .

maleenaa
    Član
    maleenaa

Hiihihi mima pa ti od rane zore zavodis red 🙂 Ako ako i treba da nas dovedes u normalu.Ljubim te i samo ostro 🙂 Sto kaze Kronkusa bicemo dobri 🙂

racic
    Član
    racic

Ja bih samo dodala da imate mogucnost da pre nego upload-ujete namestite na velicinu slike 640×480, tako se automatski prebaci umanjena u Photobucket. Tako je lakse da nemorate da smanjujete svaku pojedinacno.

Mima, odmah si prionula na posao, svaka cast, samo napred :bravo: :bravo: :bravo:

Ella
    Član
    Ella

Bicemo bolji 😳

GaGaT
    Član
    GaGaT

Hej cao Mima, ovo sam napisala pod Montenegro, a htela sam i ovde da napisem i nadam se da ce se vecina sloziti:
    Znate sta, meni je glupo da stavljamo slike kao reklame itd. Onda moze svako da skine sa interneta i od kojekakvih agencija mali milion slika i da stavi. Poenta je u tome da stavimo slike mesta koja smo posetile, videle, dozivele, da opisemo nasa iskustva itd. To je mnogo upecatljivije i bar meni zanimljivije da gledam :-))

Iki
    Član
    Iki

GaGaT potpuno se slazem sa tobom, to sam i ja htela da predlozim :bravo:

Gledanje 1 članaka - 1 do 7 (od 7 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.