Ova tema sadrži 77 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nenaj 10 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 78 ukupno)

Molba clanovima foruma

• Irssa
    Član
    Irssa

Molim sve clanove foruma da ne otvaraju teme bez naslova.
    Hvala

maxmara
    Član
    maxmara

Bravo!
    Jao zeno aman upotpuni ovu molbu jos nekim stvarima kad si vec stavila temu hehehe sad ce svi da citaju stavi jos sve ono sto nam smeta.
    Ajde Moderatoka go!go!
    Samo napred.
    Uz tebe sam.

Irssa
    Član
    Irssa

a da, i jos nesto..

Molim vas, smanjujte slike jer sporo otvara stranice ko je na dial up vezi.

Pre postavljanja nove teme,proverite da li takva tema vec postoji na forumu,pa da eventualno svoje pitanje ili zapazanje postavite tamo. Zbog preglednosti foruma.

Unapred hvala

Irssa
    Član
    Irssa

[red][b]Ja vas jos jednom naj ljubaznije molim da:

* ne otvarate teme bez naslova
    * brisete svoje duple poruke
    * smanjujete slike
    * pre postavljanja nove teme,proverite da li takva tema vec postoji na forumu,pa da eventualno svoje pitanje ili zapazanje postavite tamo.[red]

Hvala na razumevanju

leptiric
    Član
    leptiric

Irssa – 24/4/2007 10:33 PM

* smanjujete slike
    * pre postavljanja nove teme,proverite da li takva tema vec postoji na forumu,pa da eventualno svoje pitanje ili zapazanje postavite tamo.[red]

Hvala na razumevanju

molim vas da ovo usvojite.
    jer ja po dva sata provedem brisuci duple poruke,
    proveravam da li ima istih tema.
    jer kada bi barem vodile malo racuna pomogle bi nama moderatorima .
    i svima drugima oko preglednosti foruma i lakseg snalazenja.

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Zeli javno da se izvinem svim moderatorima kada sam postala novi clan na ovom forumu lupala sam kao nenormalna, vidim gore pise nova tema ja brze da vidim sta je pa mi se otvori a ja neznam sta treba da upisem, pa hocu nazad pa bi ja i obrisala temu ali neznam kako.
    Nisam citala teme pa kad sam imala i sta da pitam ja odvalim u nekoj temi a ono veze sa vezom nema e tada su me lepo opomenuli i da vidis kako sam naucila i da citam i da znam odmah gde je sta…
    Mislim da je sve gore navedeno problem svih novih clanova KOJI ZELE SVE A NEZNAJU NI OSNOVNO!!!!

Moderatori jos jednom Vam se IZVINJAVAM pred svima!!! :kucam:

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

ALEK2006 – 15/5/2007 11:29 PM

Zeli javno da se izvinem svim moderatorima kada sam postala novi clan na ovom forumu lupala sam kao nenormalna, vidim gore pise nova tema ja brze da vidim sta je pa mi se otvori a ja neznam sta treba da upisem, pa hocu nazad pa bi ja i obrisala temu ali neznam kako.
    Nisam citala teme pa kad sam imala i sta da pitam ja odvalim u nekoj temi a ono veze sa vezom nema e tada su me lepo opomenuli i da vidis kako sam naucila i da citam i da znam odmah gde je sta…
    Mislim da je sve gore navedeno problem svih novih clanova KOJI ZELE SVE A NEZNAJU NI OSNOVNO!!!!

Moderatori jos jednom Vam se IZVINJAVAM pred svima!!! :kucam:

Ma uzivaj …. samo kada se desi nesto tako obavestite moderatora i on ce to da popravi jer ni mi nestizemo da iscitamo i primetimo sve.

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Ma jasno je meni sad sve i sad sam opustena ali stvarno sam imala potrebu da se izvinem, eto red je i zasluzili ste. Pravila Foruma sve pise samo treba citati!!!
    Hvala na razumevanju :HAG:

ZZ
    Član
    ZZ

Irssa – 24/4/2007 22:33

* smanjujete slike

Hvala na razumevanju

i ne bi bilo loše kad se ne bi otvarale teme sa naslovom-pomoć,pitanje,treba mi savet i slične,već da naslov bude takav da se iz njega može zaključiti o čemu se radi..imam adsl,ali stranice sa fotografijama se nekad jako teško otvaraju,pa ne bi bilo loše da se albumi postave negde na netu(photobucket npr),a da se u poruci postavi samo link do slike..i to bi itekako pomoglo i rasteretilo forum..
    na primer ovako:

andjelam
    Član
    andjelam

OK SLAZEM SE 😛 😛 😛

andjelam
    Član
    andjelam

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Irssa – 24/4/2007 22:33

* smanjujete slike

Hvala na razumevanju

MOLIM SVE KORISNIKE OVOG FORUMA DA VISE NE OTVARAJU VEC POSTOJECE TEME ODNOSNO ONE SLICNE NJIMA. POGLEDAJTE MALO DA LI TO STO STE ZAMISLILI DA OTVORITE POSTOJI VEC NEGDE. ZAISTA JE TOTALNO RASULO PO FORUMU I PRE SVEGA IZGLEDA RUZNO.
    RAZMISILTE MALO O TOME….
    RAZMISLITE PRE NEGO POSTAVITE NEKU TEMU , NEMOJTE IH SAMO NABACIVATI I NABACIVATI BEZ IKAKVOG SMISLA
    POZDRAV SVIMA

MissGak
    Član
    MissGak

I pored svega molim korisnike da ukoliko neke postove dupliraju(igrom slucaja,usled konekcije ili iz bilo kog drugog razloga),da ih sami brisu,s obzirom na to da opcija postoji!Mislim da je to usteda vremena moderatorima.

I jos jednom skrecem paznju za opciju PRETRAGA koja se nalazi iznad ove slatke dobrodoslice na vrhu stranice ;] koja ce svakako resiti problem dupliranja tema…

leptiric
    Član
    leptiric

Ja se takodje slazem

ZZ
    Član
    ZZ

a ja imam osećaj da niko ne čita pravila i obaveštenja sem nas par..

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 78 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.