Ova tema sadrži 77 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nenaj 10 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 78 ukupno)

Molba clanovima foruma

• tratincica

Ja sam procitala sva pravila i obavestenja pre samog uclanjivanja u forum. A inace u knjigama citam i predgovore i pogovore i beleske o piscu. Malo sasava ali sve nesto mislim da tu ima nesto izuzetno vazno.

leptiric
    Član
    leptiric

Puno njih ,otvara teme,koje vec postoje.
    Znaci,ne proverava,da li takva vec postiji.
    Postoji ,opcija Pretraga
    2. Duple poruke.
    Ne provere ,kada im se na forumu ,pojavi post,da li se slucajno duplirao.
    Trebalo bi da sami provere,i izbrisu.
    Jer moderatorima,to oduzima puno vremena.
    Tu je i opcija Upozori.
    Znaci,prelistajte temu,pre nego sto postavite novu , da li vec postoji.
    Nije tesko, a puno znaci.
    Da se ne bi stvarala guzva i konfuzija.
    I sve bilo preglednije.

gorana
    Član
    gorana

Ja se slazem sa leptiricem,ali mislim da se to ovde vec hiljadu puta napomenulo i opet nista!
    Najvise duplih tema ima u Bebe!Tamo ima cak 7 strana a dosta ima duplih tema!

ZZ
    Član
    ZZ

što se tiče podforuma Bebe,to sam već ranije predložila,trebalo bi da se rastereti jer tu ima tema koje pripadaju podforumima ishrana,zdravlje i bebi oprema..dovoljno bi bilo te teme premestiti u odgovarajući podforum i već bi bilo preglednije..a verovatno ima i koja tema za arhivu..to je lak posao,a pogotovo što taj podforum ima čak tri moderatora..

isto važi i za podforum trudnoća koji je takodje haotičan..

Misteri
    Član
    Misteri

Ја сам већ поставила један приједлог у подфоруму приједлози али ми нико још није одговорио :kadtedovatim:

Irssa
    Član
    Irssa

0vaj……..ja trenutno nemogu da reagujem jer je moj komp crk’o, ponekad kuckam sa tudjih racunara ali dok ne dobijem svoj, nista. Bebe imaju jos dva moderatora pa bi ih molila da reaguju ako je moguce
    kiss

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

ja bi rado upozoravala i direktno govorila ljudima gde grese….hm! ali …..svaka dobronamerna kritika se tumaci na pogresan nacin i izbijaju svadje !
    A to zista ne zelim da iz najbolje namere budem izsikanirana,,,neka hvala

gorana
    Član
    gorana

U pravu si Irssa da Bebe imaju jos dva moderatora ali su oni jako retko na forumu i verovatno nemaju vremena uostalom kao i ti.
    Ja sam vec jednu temu prebacila kod mene a vidim da ih ima jos,vrlo rado cu prebaciti ako nemas nista protiv.
    Mogli bi i drugi moderatori kad imaju vremena da malo procesljaju Bebe,pa da eto zajednickim snagama malo sredimo taj deo!!!

ZZ
    Član
    ZZ

razumem da su moderatori takodje majke koje imaju brdo obaveza,ali su novi moderatori postavljeni negde početkom juna,a sad je kraj avgusta..a na podforumima Beba i Trudnoća nema promena..a za takvu vrstu sredjivanja foruma,tipa premeštanja tema na svoje mesto,ne treba puno vremena,dok za iščitavanje svih postova treba i tu razumem ako se nešto potkrade..
    ako neko više nije u mogućnosti da obavlja poslove koje ta funkcija nosi,iz bilo kojih razloga ili to više ne želi,bilo bi fer da se javi administratorima da se nadje adekvatna zamena..

gorana
    Član
    gorana

zzivanovic,zasto nam se ne pridruzis i budes moderator,vidim da si dosta upucena i pratis teme?

leptiric
    Član
    leptiric

Eh,nazalost neki moderatori, vrlo malo posecuju teme,koje bi trebalo.
    Ja sam 5 meseci, bila moderator i vise.
    i nazalost.
    necu nikome licno da kazem kritiku.
    da se ne bi uvredili.
    ali na nekim temama,gde sam ,pored drugih i ja bila Moderator, samo sam ja radila.
    drugi nisu ni zalazili.
    zato ,neka dodju mladji forumasi,i neka rade posao,kako treba.
    Nadam se da se niko nece naci ,uvredjen.
    ovo je istina.

NENI
    Član
    NENI

Joj omakla mi se dupla poruka ali NE ZNAM DA JE IZBRISEM!Pokusala sam verujte mi!

ZZ
    Član
    ZZ

NENI,u gornjem desnom uglu tvog posta imaš opcije odgovori,citiraj,upozori,edit i obriši..klikneš na to obriši i dobićeš prozor u kome te pita da li želiš da obrišeš poruku,klikneš da želiš i to je to..samo to možeš uraditi u prvih pola sata od kako si napisala poruku ili 20 min,sad sam zaboravila tačno vreme..to je da znaš za drugi put,a sada se možeš obratiti nekom od moderatora na pp,kaži im gde je dupla tema i oni će je obrisati..

una
    Član
    una

ok,usvaja se molba,dosad nisam gresila,a
    nadam se da i dalje necu :love:

ada
    Član
    ada

Mene interesuje da li je moguce promijeniti naslov neke teme i kako to uraditi ❓

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 78 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.