Ova tema sadrži 77 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nenaj 10 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 78 ukupno)

Molba clanovima foruma

• Irssa
    Član
    Irssa

Moze, ali tu mogucnost imaju administratori i modetarori tog foruma

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

PREKLINJEM NOVE CLANOVE FORUMA:

NE OTVARAJTE DUPLE TEME, MOLIM VAS! AKO NISTE SIGURNI U VEZI TEME KOJE ZELITE DA OTVORITE PITAJTE PUTEM PP MODERATORE, ILI NEKOGA OD STARIJIH CLANOVA. ILI PRETRAZITE FORUM

:batina: :galamdzija: :kadtedovatim:

H V A L A ! ! ! :respekt:

Magija
    Član
    Magija

Ajde i ja malo da preklinjem!:lol:

Uzasno mi smetaju nazivi pojedinih tema. Ne znam da li sam perfekcionista, ali me nervira kad vidim temu poput:

"da li su vam bebe padale sa kreveta?" plus

"da li su vam bebe padale sa povijalista" Isl.

Ja bih te teme spojila i "krstila" recimo "bebine nezgode".

Znaci ne volim teme usko postavljanje pitanja. Apelujem na sve da razmisle malo o tome kako ce temu nazvati da se moze pisati i pisati, a ne 3 posta i to je to.

Takodje mi se ne svidjaju teme sa predugim ili dramaticnim nazivom.

Recimo: "dizem revoluciju! Pa sta je sa ovim pampersom?!"

O tome se moze pisati na temi "problem sa pelenama" ili recimo "pampers pelene"…

Uz duzno postovanje svima, prvo ne zvuci lepo, a drugo nije pregledno.

Izvinjavam se, ali vec duze vreme razmisljam o tome i morala sam da kazem! :respekt: :respekt: :respekt:

POMOZIMO MODERATORIMA!

Angel
    Član
    Angel

E da znas Magijo da se POTPUNO slazems a tobom! :bravo:

Jecca
    Član
    Jecca

Na sta lici onda „Slike garederobe i cipela“ „koliko cesto imate sex“… To lepse zvuci!!!???? Mislim da je pametnije da se vulgarnosti „sankcionisu“! Uz to neki moderatori cesljaju svoje „podrucje“ a neki ni ne zavire, pa tako neki odmah sankcionisu poruke nevezane za temu, a neki tolerisu i odgovore tipa :bravo: :bravo: :bravo: ili :HAG: :HAG: :HAG: To nema veze kao, pa dobro daj da sad svi „skupljamo broj poslati postova“ tako… Na sta to lici? Hocu da nadjem odgovor za svoje pitanje u vec postojecoj temi, ne mogu da dodjem do njega od silnih bravisima i hagisima i krivina! I kako covek da lepo ne napise novu temu da ga ljudi vide!!!

Tinka
    Član
    Tinka

Nije ovo literarna sekcija. Nekad vise pada u oci kada se postavi pitanje tipa „Da li vam je dete palo s kreveta?“ nego „Decije nezgode“. Ovo prvo je bas konkretno pitanje, a ovo drugo moze da bude ,mnogo toga.

Tu smo da pomognemo jedni drugima (bar ja to tako gledam) i da se razonodimo kad imamo vremena. Ima nas razlicitih i treba biti tolerantan. Neko je zavrsio faks, neko samo osnovnu, svako se izrazava na svoj nacin. Ako to nekog nervira, ok, njegova stvar. Moderatori imaju vise posla, a clanovi postavljaju pitanja onako kako misle da je najbolje, a nekad i jeste najbolje.

I sta se toliko drami sa duplim temama, samo sto ne posalju na vesala ako se otvori dupla tema. Boze moj, zena je u frci, panici zbog nekog problema i treba joj savet i sta je toliko strasno ako otvori temu a da ne pregleda postojece. Mada, pametnije je da se potrazi vec postojeci odgovor, jer je ovaj forum stvarno jako spor, ako si u frci za nesto, dobijes odgovor eventualno sutradan.

Masha&Tasha

Tinka,
    nije stvar u tome da se otvaraju duple teme, nego je bilo slucjeva i 5 x ista tema, sa malim modifikacija, recimo na temu grcevi. Stvar je u tome da novi clanovi u 90% slucajeva ne koriste pretrazivac, a ima i starih clanova sa istom „boljkom“ mada manje… ako si u frci imas pri vrhu iznad narandzaste linije PRETRAGA, kliknes na to i za 30 s ce ti izaci zelejni rezultati.
    Drugo ja mogu da pohvalim forum i devojke da su izuzetno brze sa odgovorima, kad je Tasha bila mala desavalo se da postavim pitanje i ocekujem da cu odgovor dobiti tek sutra zbog vremenske razlike izmedju evrope i amerike, a odgovor ne jedan, nego bar 5 mi stigne u prvih sat vremena i ako je u kod vas pola noci, te prema tome panici nema mesta!

Tinka
    Član
    Tinka

Sto se brzine odgovora tice, uopste ne panicim, navikavam se. Tako je kako je, sta da se radi

Angel
    Član
    Angel

Sve sve al mislim da rec „sex“ nikako nije vulgarna. Meni licno u stvari i ne smeta ni jedan naziv teme ali bi mozda bilo lepse da je nekako globalizovano tipa da mozda postoji naslov recimo „Pampers“ a ispod toga podnaslov koji objasnjava sobu npr „Iskustva i misljenja“ ili tako nesto.
    Mada ako cemo iskreno uvek do sad sam uspevala da nadjem sobu koja bi eventualno bila adekvatna za neko moje pitanje kako god da je naziv te teme ili sobe glasio, tako da zaista mozda ipak i nema potrebe ista menjati jer je to stvar ukusa donekle.

tanja011
    Član
    tanja011

Molba moeratorima i nestrpljivima da imaju strpljenja sa novim clanovima.
    Verujte da treba vremena da se covek uhoda malo ovde. Istina je da ima puno tema ali ima i puno onih na koje mesecima niko nije ostaio ni bravisima ni smajlija. Ja licno imam utisak da ako tu dodam nesto niko nece ni primetiti. Verovatno i gresim po pitanju toga kao i u jos po necemu ali u pitanju je samo neiskustvo…..
    Sto se tice tema u vezi sexa – nemam komentar ako vecina misli da je to normalno i da koliko ste dobre u krevetu, koliko cesto imate sex i slicno nije dupliranje…..
    I sto se tice garderobe i sl … no comment – verovatno je to vrlo bitna stavka u gajenju i vaspitanju dece pa im je zbog toga dat toliki znacaj…..

ivy
    Član
    ivy

Ok ovo jeste roditeljski forum ali nismo u zivotu samo i iskljucivo roditelji i ne postoji deo zivota koji posvecujemo necemu drugom osim deci. Potpuno je normalno da postoje teme koje nisu iskljucivo i samo o roditeljstvu i deci!!!!!

stancha
    Član
    stancha

I ja moram da pohvalim devojke sto se brzine odgovora na pitanje tice,ponekad me bas prijatno iznenade,verovatno Tinka imas lose iskustvo igrom slucaja-mozda jednostavno niko nije znao odgovor na tvoje pitanje 😥 :neznam:
    Sto se tice ovih „skakljivih“ tema koje nisu usko vezane za roditeljstvo,i ja nisam nesto preterano odusevljena njima ali ih zato i ne posecujem.

Jecca
    Član
    Jecca

Evo , meni se desilo u vezi temenjace da nisam dobila odgovor nekoliko nedelja. Glupo mozda zvuci ali pitala sam prosto „kako izgleda temnjaca“ , pricaju o krastama, ali to je tezi oblik. I cekajuci odgovor, ja sam vec i nasla sta mi treba, saznala sam da je i obicno perutanje glave temenjaca… Zato nisam protiv cura koje otvore novu temu, jer zaista u gomili postova ne nadjes sta te zanima, ako pitas u toj gomili sta te zanima, vidis da niko nije ni procitao tvoj post , vec pise dalje svoje iskustvo. I ostanes bez odgovora. Ako otvoris novu temu, odgovori su tu za vrlo kratko vreme, ali ako upadnes na postojecu temu, koja dugo vec traje… sipak ces ga dobiti!
    Naravno da ce sad svako „pametan“ reci „ako ti se ne svidja nemoj ni da citas“… ko kad smo bili deca jel da?

kaja
    Član
    kaja

Nemoj da mi neko dira Pamper revoluciju!! 👿 Da nema te teme, šipak bi (kako kaže Jecca) nalazile streč!!

toncica
    Član
    toncica

Uh,sta reci….?Slazem se i sa Tinkom,a i sa ostalima….Teme o sexu me ne zanimaju,pa i ne zalazim tamo,a sto se tice naziva teme o Pampersu,meni je on bas super.Upada u oci,ali mi je krajnje interesantan naziv.Isto vazi i za padanje beba.Da je naziv npr. bio nezgode beba-mozda je ne bih ni pogledala,a ovako me je zaintrigiralo da procitam.I jos jedna stvar.Posto na forum idem preko mobilnog,jer drugacije nemam internet,meni je muka od tema sa milion strana.Kako ja to sve da pregledam preko malog ekrana?Kad nesto trazim search mi ne radi pa moram sve redom da citam.Znam da je za moderatore i ostale tako mozda lakse i preglednije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 78 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.