Ova tema sadrži 77 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nenaj 10 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 78 ukupno)

Molba clanovima foruma

• Ivanela
    Član
    Ivanela

Nisam ni videla ovo Tinkino pitanje, nemoj da pomislis da je ovo odgovor sorry.

crvena sonja

Tinka mozda ti na pitanje nece biti odgovoreno odmah ali u roku par dana hoce.
    Posto se ja svaki dan logujem uvek idem na danasnje aktivne poruke i tu mi izadje sta je danas sve napisano.
    Ono sto me interesuje procitam.U svakom slucaju ako ti teba nesto hitno postavi pitanje na caskanju bilo kojeg uzrasta
    niko ti nece zameriti.I ja sam pre neki dan pa su mi brzo odgovorili

Bambina.
    Član
    Bambina.

Tinka, stvarno ne znam zasto si ovaj Forum shvatila kao 24 servis za pitanja i nedoumice, ovde razmenjujemo iskustva kad ko stigne i koliko moze. Ja sam ti kao moderator nesto predlozila da uradis upravo na temi koju pominjes i to je to. Sto silis situaciju???? Ako hoces strucan i brz odgovor onda lepo put pod noge pa kod pedijatra. Ovde niko nije duzan da ti uopste odgovori na pitanje, sve se bazira na dobroj volji i interesovanjima. Mozda trenutno nema raspolozenih da ti odgovore na pitanje. U tom slucaju uvek mozes da se obratis nekoj drugoj instanci npr. HALO BEBI, Tirsevoj….svi imaju servis koji radi gotovo neprekidno.

Imas malo postova i relativno si se skoro ukljucila pa moram da ti kazem da budes malo strpljivija i da ne shvatis ovaj Forum „kao bogom dan“. Svi imamo i bolesnu decu (npr. ja) i porodice i posao i hiljadu drugih stvari. Tu smo da pomognemo koliko mozemo a ako ne mozemo da te uputimo na druge stvari.

Ovaj forum funkcionise ovako i to je kraj SVAKE DISKUSIJE, ako vam se ne svidja njegovo ustrojstvo onda molim lepo, ima i drugih foruma koji se bave roditeljstvom.

Svaka dupla tema ce biti spojena sa vec postojecom a svi postovi koji su off topic (iliti nevezani za odgovarajucu temu ce biti obrisani), to je pravilo i mora se slediti i postovati.

ivy
    Član
    ivy

Bambina :bravo: uvek imas pravi odgovor! :klanjam:

Tinka
    Član
    Tinka

STa je vama zene? Ponasate se kao stari radnici u firmi koji kad , dodju mladji, nece da im objasne nista, ne razumem. Nisam ovo shvatila kao uslugu od 24 sata. Bila sam na jednom hrvatskom forumu i devojke su stvarno divne, niko mi nikad nije rekao ovo sto ste vi ovde za ovo kratko vreme. Smatrala sam da je bolje da ipak budem na nekom „nasem“ forumu, iz prakticnih razloga.

One se tamo druze, sastaju, cak sam neke i upoznala kad su bile u Beogradu. Od pocetka su bile super i super su prema svim clanovima foruma. Sramota da smo mi SRbi uvek ovakvi.

Hvala svim devojkama koje su mi pomogle raznim savetima,a kome sam smetala, zao mi je , necu vam vise smetati- Uzivajte .

Jos jednom, jako mi je zao, stvarno sto sam to dozivela ovde, kod nas.

zogo
    Član
    zogo

Tinka stvarno nevidim razlog zasto se ljutis Bambina ti je lepo odgovorila kako da dodjes do odgovora a i to sto niko neodgovara odmah neznaci da nece sutra.Stvarno niko nije non-stop uz komp. nerazumem zasto se vredjas i neznam zasto to „Sramota da smo mi SRbi uvek ovakvi“ mislim da ovakvo prozivanje nije dozvoljeno na forumu..

teana
    Član
    teana

Ja jesam nova ali nisam dozivela nikakve neprijatne situacije na ovom forumu, nekoliko puta sam bila i na chatu i super se druzila sa ostalim devojkama, tako da nemam nikakvih zamerki i mislim kad bi svako pisao i otvarao nove teme ne bi stigli nigde jer bi bila prava zbrka.

Draga T ja jesam procitala tvoje pitanje ali posto nisam imala sta pametno da kazem nisam ti odgovorila jer se nisam sretala sa tim problemom kod moje dece.

ivy
    Član
    ivy

Nemam reci…:shock:
    Bambina je sve lepo napisala,a kome se ne svidja na forumu…niko ga ne drzi vezanog.
    Stvarno se svi trudimo…
    Forum je najaktuelniji uvece kad stavimo decu na spavanje ili ujutru i oko podne dok ne odemo u setnje,pravimo ruckove i ostale obaveze obavljamo.
    Kako bambina rece Halo beba ima stalno zaposlene koji su na raspolaganju 24h za sva pitanja i nedoumice.
    Nedopustivo je ovakvo vredjanje jedne zajednice(foruma ) od strane jednog clana.
    Molim da se ova tema precisti i pobrisu se postovi.
    Mislim znam da ce moderatori to svakako to uciniti ali eto…

mima80
    Član
    mima80

Mene bi zaista bilo sramota da ovako nesto napisem posle toliko truda nekih forumasica na temi Ishrana dece da ti pomognu. Ali tebi izgleda to nije dovoljno. Zamisli, molim te, nisu ti tri sata odgovorili na post.
    Niko ko se ovde ok postavio nije imao nikakvih problema, to mogu da garantujem!A tvoje ponasanje mogu da okarakterisem samo kao nevidjeni bezobrazluk

Tinka
    Član
    Tinka

Zasto je vredjanje ako se kaze svoje misljenje?

Mirche
    Član
    Mirche

Tinka – 19/3/2008 14:44

E ovako, da ne otvaram novu temu.
    Dete mi je malokrvno, nasla sam vec postojecu temu i procitala sve postove, postavila u okviru iste pitanje, odgovorilo mi je nekoliko cura (hvala im). Jutros, tacno u 10 i 13 (sad sam pogledala) u okviru iste teme, upitala sam jos nesto. Evo sada je 14.41 (po mom satu) i ta tema je vec „potonula“ nema je na aktuelnim temama. REcite vi sad meni koje su sanse da iko odgovori na moje pitanje. Obicno se odgovara na aktuelna pitanja, jel da?
    I sta sad, pitam ja vas. Da li treba svakih sat vremena da „osvezavam“ svoje pitanje, da bi bilo u tkz novim temama?

Ja ne znam o kakvim novim temama se ovde pise?
    Postoji http://www.forum.roditeljportal.com/search/query.asp?action=search&collapsethreads=1&searchforumid=all&keywords=&author=&days=0 gde su danasnje aktivne teme, gde se registruju sve tema na kojima je neko danas pisao. To vam je najbolje za pretrazivanje.
    U „novim temama“ se registruju teme koje su nove od vaseg poslednjeg logovanja. Ali mislim da mnogi clanovi odgovaraju ipak na ona pitanja na koja znaju odgovore.
    Drugo, Tinka, na skoro sva tvoja pitanja je odgovoreno. I ja ne vidim da su to pitanja na koja treba hitno odgovoriti. I potpisujem Bambinu…ovo i nije servis za odgovaranje u hitnim situacijama, zaista postoje institucije koje se time bave i koje su kompetentnije od bilo kog foruma.

U svakom slucaju, dugo smo se trudili da napravimo ovo mestasce koliko-toliko prijatnim i korisnim, da sve sukobe koji se javljaju i koji su normalni resavamo na kulturan nacin. Trudicemo se i dalje da radimo kako smo zamislili i da ne dozvolimo da se napravi haos od foruma sto sa novim temama, sto sa postovima uvredljive i provokativne sadrzine, i da i nekim novim clanovima pomognemo da se snadju u roditeljstvu kao sto je i nama svaki dobronamerni savet dobrodosao.

Tinka
    Član
    Tinka

<ne citate, nisam rekla da mi niko nije 3 sata odgovorio, nego da teme brzo "potonu" tako da je logicno da ih posle niko ne vidi, da bi eventualno odgovorio. Ako razumete, razumete,a ko ne, sta da vam kazem.

Inace, zahvalila sam se svim devojkama koje su mi pomgle raznim savetima, koliko se secam i dalje sam im zahvalna i ponavljam,ne ocekujem da mi iko bude na usluzi 24 sata.

ma ne vredi pricati, vidim
    ok,

Ivanela
    Član
    Ivanela

Tinka ono sto si napisala da smo mi „Srbi“ takvi je gnusno i odvratno.Pa ti si od celog foruma nasla temu „Velikog Brata“ da pljujes, ne verujem ni da si stigla ceo forum o roditeljskim temama da prelistas ali smo ti zapali mi na dnu Svastare, kojima kao nije tu mesto, to mi nije jasno- ja sam prvih 100 poruka i prva tri meseca bila na temi „trudnoca“ jer sam zbog toga dosla na forum, tek sam posle videla da tu ima jos necega, ali ti vidis samo ono sto ti se ne svidja, pa zasto tako?

mayya
    Član
    mayya

100 ljudi, 100 cudi!
    Ja sam zato da: kome se svidja – ostane, a kome se nesvidja – ode!

Bambina.
    Član
    Bambina.

mayya – 19/3/2008 19:38

100 ljudi, 100 cudi!
    Ja sam zato da: kome se svidja – ostane, a kome se nesvidja – ode!

upravo tako!!!

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 78 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.