Ova tema sadrži 77 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nenaj 10 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 76 članka - 76 do 78 (od 78 ukupno)

Molba clanovima foruma

• Ammy
    Član
    Ammy

Tinka – 19/3/2008 16:59 …niko mi nikad nije rekao ovo sto ste vi ovde za ovo kratko vreme.

Ni nama niko nije rekao ovo što si ti sada napričala ovde za ovo kratko vreme (niti imao ovakve primedbe). Zapitaj se malo šta je sa tobom, a ne „šta je vama žene“, ovde ima preko 3000 žena, a ti ako misliš da si pametnija od svih njih jer samo tebi nešto nije po volji, i samo je tebi sve tako sporo, i samo tebi ne odgovaraju na pitanja pa ti još smetaju i „ovakvi“ Srbi, onda bi stvarno trebalo da se preispitaš i da malo pripaziš na to šta pišeš.

Znam da ovome svemu što sam napisala ovde nije mesto, ali ovakve stvari i bezobrazluk me izbacuju iz takta!

Tea&Peki
    Član
    Tea&Peki

proba

nenaj
    Član
    nenaj

NOVA SAM INE SNALAZIM SE DOBRO A I RAD NA KOMPJUTERU MI NIJE BAS PREVISE BZAK ALI BITNO JE DA ZELIMO DA UCIMO TO KOD NAS MALO STARIJIH MALO SPORIJE IDE ZATO UMJESTO SVADJE I RASPRAVA MOLIM ZA MALO VISE RAZUMIJEVANJA I TOLERANCIJE SAMO POZITIVNO RUZNO JE RUZNO KISS ZA SVE

Gledanje 76 članka - 76 do 78 (od 78 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.