Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Neplodnost i Pokušaji Molitva za supružnike koji nemaju decu(da ih dobiju)

Ova tema sadrži 78 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  palava 5 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 79 ukupno)

Molitva za supružnike koji nemaju decu(da ih dobiju)

• LjubicaZP
    Član
    LjubicaZP

Jedno veliko hvala i od mene.

Marija_70
    Član
    Marija_70

Draga nasa ..Hvala od sveg srca i da te Bog cuva..
    Marija

dragana024

Priključujem se ovoj molitvi za sve one koji žele da dobiju decu…

Nikita
    Član
    Nikita

Takodje cu moliti gospoda Boga da uslisi ovu molitvu svima kojima je potrebna. :HAG:

bombica26
    Član
    bombica26

I ja se prikljucujem,i zelim da nam se svima (kojima jos nije) molitva uslisi.

dora78
    Član
    dora78

Najljepše hvala za molitvu!

kicun
    Član
    kicun

I od mene jedno veliko hvala draga1210!

Balerina
    Član
    Balerina

Hvala puno za molitvu……..Sva sam se najezila…..Neka nam Bog da potomke…….Hvala najlepse

Verica
    Član
    Verica

Prikljucujem se od srca molitvi za sve vas kojima je ona potrebna.

alekri
    Član
    alekri

ja cu od veceras poceti,hvala na molitvi,verujem u Boga,podario mi je ljubav mog zivota kada sam bila u najvecem stadiumu razocarenja,iskreno sam zelela da mi se desi prava ljubav..i evo,sada sam presrecna i vecno mu zahvalna.

Rale
    Član
    Rale

Hvala na molitvi. Ne znam kako bih se dovoljno zahvalila. Sam osecaj koji se stvara dok izgovaramo te reci je neopisiv i snazan, zaista se nadam i verujem.

Hubba Bubba

Zaista se veselim sto nas ima poboznih na ovom forumu. Pridruzujem se molitvi, da Vam Bog da svima koji se iskreno od srca pomolite, da imate potomstvo. Sto je ljudima ne moguce, Bogu je moguce, zato ne gubite veru! j210 veliki pozdrav za tebe i tvog supruga, ne bi bilo lose ako si jos uvek na forumu da nam postavis nesto o vaspitanju dece u duhu pravoslavlja!

Wish
    Član
    Wish

Otici cu do crkve i molicu se za sve nas koji zele dete a jos uvek ga nemaju.
    Vera i nada je najbitnija.

kokolo
    Član
    kokolo

Daj Boze da svi koji nemate,dobijete dete,i moja sestra je u braku 14 godina i na zalost nema decu.Molimo za sve vas da vas dobri BOg blagosilja.Pomoli se obavezno svetoj Petki ,ona je zastitnica zena i majki.Molicu se i za tebe i za moju sestru.

Wish
    Član
    Wish

Kokolo vazi, molicu se svetoj Petki i za tvoju sestru i za sve nas koji nemamo dece .

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 79 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.