Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Neplodnost i Pokušaji Molitva za supružnike koji nemaju decu(da ih dobiju)

Ova tema sadrži 78 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  palava 5 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 79 ukupno)

Molitva za supružnike koji nemaju decu(da ih dobiju)

• darling
    Član
    darling

Samo da prenesem divnu vest iz crkve. Sad u nedelju nasa draga prijeteljica je objavila da je posle 17 god. braka ostala po prvi put trudna!!!! Bog je zaista milostiv, molim se da svima nama koji zelimo decu što pre podari radost! Pozdrav :love:

Liksi
    Član
    Liksi

jA SE pridruzujem zahvaljivanju za molitvu.Ja se stalno molim.Moram vam ispricati jednu pricu u vezi verovanja i molitvi i svete petke.Ja sam imala problem sa kicmom od rodjenja.Gde sve nissam isla i sta sve nisam radila i nista.Pre jedno dve godine pocela sam svako vece da se molim svetoj petkoj da se desi cudo i da se meni kicma ispravi.Zaista sam plakala dook sam se molila jer mi je zaista stalo.Proslo je oko godinu dana i ja sam iznenada naisla neocekivano na decka koji mi je ispravio kicmu za nekoliko meseci.VERUJTE U ONO STO ZELITE.MOLITE SE ISKRENO.

SVE U STA VERUJEMO POSTAJE NASA ISTINA

m.magdalena

Hvala za molitvu! Samo uz dovoljno vere mozemo ostvariti svoj san i svoju najvecu zelju!!! Ono sto zelim sebi,zelim i svima vama da nam uz Boziju pomoc san sto pre postane stvarnost!!!!

Guest
    Član
    Guest

Nista drage moje baz molitve…

Nastasija
    Član
    Nastasija

Hvala na molitvi, vera je cudo…

Blue
    Član
    Blue

jooj sva sam se najezila… VELIKO HVALA za ovu molitvu!!! i naravno daće Bog da nam se svima usliši!
    jubac za swe!

jovanchica

Hvala za ovu divnu molitvu,podarice nam dobri Bog svima decice,samo treba da verujemo

beby*8
    Član
    beby*8

divnoooooooo…treba da verujemo u Boga i sve cemo da uspemo u zivotu!!!!!!!
    HVALA NA DIVNOJ MOLITVI!!!!!!!!!!!!!!!!
    I DA IMAMO JOS VISE MOLITVA NA FORUMU…TAKO AKO NEKO ZNA NEKA NAM NAPISE!!!!!

j210
    Član
    j210

Ovo je jedna divna priča koju sam morala da podelim sa vama(više je za one koji sumnjaju da Bog postoji)

Postoji li život poslije rođenja?
    (razgovor blizanaca u majčinoj utrobi)

– Vjeruješ li u život poslije rođenja?
    – Naravno, sigurno postoji nešto nakon rođenja. Možda smo ovdje baš zato da se pripravimo na život poslije rođenja.
    – To je glupost. Nema života poslije rođenja. Kako bi taj život uopće izgledao?
    – Ne znam točno, ali uvjeren sam da će biti više svjetla i da ćemo moći hodati i jesti svojim ustima.
    – To je potpuna glupost. Znaš da je nemoguće trčati i jesti svojim ustima. Pa zato imamo pupčanu vrpcu. Kažem ti, poslije rođenja nema života.
    – Pupčana vrpca je prekratka. Uvjeren sam da postoji nešto poslije rođenja. Nešto posve drukčije od ovoga što živimo sada.
    – Ali nitko se nije vratio od tamo. Život se poslije rođenja završava. Osim toga, život nije ništa drugo nego postojanje u uskoj i mračnoj okolini.
    – Pa ne znam baš točno kako izgleda život poslije rođenja, ali ćemo u svakom slučaju sresti našu mamu. Ona će se brinuti za nas.
    – Mama?!? Ti vjeruješ u mamu! Gdje bi po tvome ta mama bila?
    – Svuda oko nas, naravno. Zahvaljujući njoj živimo, bez nje ne bismo uopće postojali.
    – Ne vjerujem. Mamu nisam nikada vidio, zato je jasno da ne postoji.
    – Da, moguće, ali ponekad, kada smo potpuno mirni, možemo je čuti kako pjeva i miluje naš svijet. Znaš, uvjeren sam da naš život poslije rođenja zapravo tek počinje.

ZATO VERUJTE DA BOG POSTOJI,MOLITE SE ISKRENO I DAĆE VAM SVAKO DOBRO

j210
    Član
    j210

I izvinite ljudi što vam nisam ranije odgovorila jer ja nisam neki ljubitelj interneta,ali Ivana Lukina mama me prikovala za ovaj forum svojim receptima i kulinarskim umećem..Tako da ako nekome nešto treba slobodno nek pošalje pp..jer ja vrlo često pogledam samo recepte i pravac posao.Izvinjavam se još jednom

GDragana
    Član
    GDragana

j210 prica je divna i ja se slazem da treba duboko verovati i moliti se a gospod Bog je tako milostiv da ce nam svima koji se iskreno molimo, biti usliseno!!! Ljubav,vera i nada-to je put uspeha!

simona78
    Član
    simona78

Pridruzujem se molitvi… Toliko je divnih zena na ovom forumu koje zele da postanu majke, molim se za njih…

malena89
    Član
    malena89

Evo i ja se prikljucujem. Nemojte da prestanete da se nadate

myche
    Član
    myche

:klanjam: za puno :trudnica: ! ! !

lalaigedza

hvala na molitvi. Molimo se svi ,za nas,za druge ,ZA SVE KOJIMA JE TO POTREBNO!!!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 79 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.