Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Neplodnost i Pokušaji Molitva za supružnike koji nemaju decu(da ih dobiju)

Ova tema sadrži 78 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  palava 5 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 76 članka - 76 do 79 (od 79 ukupno)

Molitva za supružnike koji nemaju decu(da ih dobiju)

• zabrinuta d

ZATO, DAJ DRAGI GOSPODE SVIMA NAMA KOJI ZELIMO BEBU DA NAM MOLITVE BUDU USLISENE!

AMIN!

nakica
    Član
    nakica

Pridruzujem se ovoj molitvi….da kao sto je mnogima dao, da da i vama i svima koji to tako silno zele! amin!

Bozidarka
    Član
    Bozidarka

Pozdrav svima,

2 godine se borimo da ostanem trudna i nemogu vam opisati kao mi je tesko. Sigurna sam im molim se dragom Bogu da nam podari jednu bebu.

Daj Boze svakom coveku priliku da ima svoje potomke! :trudnica:

palava
    Član
    palava

Bozidarka;805161 wrote: Pozdrav svima,

2 godine se borimo da ostanem trudna i nemogu vam opisati kao mi je tesko. Sigurna sam im molim se dragom Bogu da nam podari jednu bebu.

Daj Boze svakom coveku priliku da ima svoje potomke! :trudnica:

Imala sam 4 ivf postopka.
    i svaki put su mi dajali po 2 zametka prva tri pokusaja nisu bila uspešna. na sve sam pazila da odmaram dovoljno, da lagano šetam, bez stresova pozitivno razmislanje ali nie uspelo.ugusila sam se u suzama koliko sam plakala.
    sve dok nisam srela jednu curu koj mi je razlozola kako je ona uspela. prvo mi je bilo cudno ali sam rekla pokusacu i ja.
    stvar je u temu sto ima jedan čovek koj daje na daljinu jednu energiju u maternici za da se plod obdrzi i zaživi ili takozvana energija plodnosti. kontaktirala sam toga coveka sa malo skepticizma i nasledni dan mi je počeo da mi daje tu energiju na daljinu. to je bilo po punkciji. ja sam odma zaspala i prvi put sam slatko i mirno spavala. sledeci dan sam vec osecala toplotu u jajčnike i opet zaspala. i sve tako 14 dana sam dobijala tu energiju. ali kad sam dobijala tu energiju moram da kazem da sam se osecala dosta pozitivno i sretno. covek kako mi je rekao tako je i bilo. necu da puno razlažem ali cure
    JA SAM TRUDNAAA I DANAS SAM BILA NA TEST KRVI- USPELAAA SAM.
    HVALA BOGU I TEM ČOVEKU

cure ako neko zeli da uspe u svoj mukotrni proces. dacu vam negov mejl pa slobodno ga kontaktirajte.

SLOBODNO MI SE JAVITE NA MOJ MEJL ( email [email protected]) što prije da postanete mamice.

Gledanje 76 članka - 76 do 79 (od 79 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.