Ova tema sadrži 345 odgovora, ima 91 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MilicaCale 7 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 316 članaka - 316 do 330 (od 346 ukupno)

Montenegro

• XLAGUNA
    Član
    XLAGUNA

🙄 Malo mi fali da odustanem od Canja…..i da odem u Dobre vode tamo ej bar kazu topla voda i cista

Saky
    Član
    Saky

Mi smo bili u Canju 2008 godine,tad i nikad vise.Sto rece Milica od sadrzaja nista,setaliste dugo jedva 500m,plaze u samom Canju nikakve.Jedino sto vredi je Kraljicina plaza do koje se stize brodicem.Karta za odrasle je 2e.Na samoj plazi je sve preskupo,porcija piletine(bez hleba) i 2 palacinke nas izasle 40e.Plaza je u uvalici,nema vetra i voda je cista

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

U Dobrim vodama je plaza (koliko se secam) sljunkovita.Sitan sljunak,ali je pesak pri ulasku u vodu i u vodi.Znam tacno jer se moje dete igralo ceo taj dan u pesku.I dvorac smo pravili.
    Znaci,nije kamenje kao u Susnju npr.
    Ulcinj je na dobrom glasu sto se plaa tice.Nismo stigli do tamo,ali svi imaju lepo misljenje o tom delu primorja.
    U svakom slucaju ako mozete izbegnite Canj jer je stvarno sve bzvz.Meni je jako bitno da neko turisticko mesto ima i neke sadrzaje za decu.U Petrovcu su imali uvece predstave za decu na otvorenom,animatore,lepe parkice sa toboganima,a to je jako bitno u slucaju da bude i malo losije vreme.
    Ako idete kolima,onda i mozete da se smestite u Canj,pa da polako obilazite i kupate se na iole lepsim plazama.

XLAGUNA
    Član
    XLAGUNA

Sve vise naginje na to da cu odustati od Canja,jos samo muza da ubedim da odustanemo.
    A Dobre vode sta mislite?Ima li tamo hladovine,sadrzaja,…..kakvo je tamo stanje?
    Ili Susanj,sta mislite o Susnju?
    Ja ne volim nikako zaliv,zato zaliv nije u varijanti jer imam osecaj kao da sam na Adi kad sam u zalivu.Meni je zaliv ok za prosetati uvece ali za kupanje ne

XLAGUNA
    Član
    XLAGUNA

Znam da je u Petrovcu super ali ej dosta skupo,pre neki dan sam zvala apartman 45 eur i to 300 m od plaze.Bila sam jedne godine u Petrovcu ali tad nisam imala dete.
    A na tu stranu levo od Petrovca nisam isla,tako da ne znam koliko ima od Petrovca do Canja ili do Dobrih voda i Susnja.

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

O Dobrim vodama je bzvz da ti ja pisem jer smo jedan dan izdvojili za to mesto.Nije mi ostalo u secanju da li ima hlada na plazi ili ne bas zato sto smo mi nosili suncobran pa nismo ni obracali paznju na to.
    Sto se tice Susnja…tamo ima prirodne hladovine.I to prilicno.Mozda je to jedno od retkih mesta u CG gde na plazi ima hladovine,ali je zato plaza ne daj Boze.Ja ne volim kamenite plaze,a tamo je tako.Znaci nije sljunak nego kamen i to moze biti prilicno problematicno za malu decu koja su tek prohodala,mada i ja sam se namucila kad god sam htela da udjem u vodu.Sa detetom nisam ni smela da udjem sama jer sam se plasila da ako me talas malo zaljulja,da ne izgubim ravnotezu sa detetom jer nisam mogla stabilno da stojim na tom kamenju.

Ja stvarno ne znam sta da ti kazem.CG je takva,prepuna mana.Za koje god mesto da se uhvatis nesto mu fali 😆

MilicaCale

zaboravih sinoc: u canju nam je posebno smetala muzika nocu: dve diskoteke na otvorenom, jedna do druge, koje se nadvikuju i nocu je nemoguce da se spava. e, to je bilo najgore ( u zivotu sam toliku galamu dozivela samo u budvi, u doba turbofolka). I canj je uvala, dosta mala…
    a zasto ne probate boku? kazu cula sam dosta pohvala za mala mesta

XLAGUNA
    Član
    XLAGUNA

Ma nesto mi je Boka kao da sam na Adi….volim otvoreno more to mi je super…..
    Ma ne znam ni ja videcemo jos gde cemo.Meni je kazem ti Petrovac najlepsi ali ubija ove godine sa cenama smestaja stvarno

njamiii
    Član
    njamiii

Ni u Petrovcu nema hlada na plazi. To je vestacki pravljena plaza i sem lezaljki i suncobrana nema nista, eventualno na Lucici ima jedan, nama omiljeni, deo sa prirodnim hladom koji je stvarno fenomenalan. Na Petrovackoj plazi nemas gde iglu da bacis (bukvalno) i jako je frustrirajuce jer je gotovo nemoguce doci do vode. Ako ste npr. kolima moj ti je savet (ako volis tu regiju) Buljarica, kolima je na 5 minuta od Petrovca, pesaka oko pola sata magistralom (precicom manje), a smestaj je jeftiniji. Mm i ja smo tamo pre 7,8 godina dva, tri leta isli jer smo imali skoro za dz smestaj i tada su u CG bili aktuelni kombiji koji su te za evro, dva vozali duz obale, tako da smo svaki dan isli negde drugde. E sad, iskreno, moj savet je prvenstveno Grcka iz milon razloga, medjutim mi smo pretproslo leto isli silom prilika zavrsili u CG (mali je imao 8, 9 meseci) i isli smo u Buljarice jer nam je to relativno poznat teren i uvek ima vode, nikada se nije desilo da nestane (jednom 2005 je nestalo struje na sat vremena i toga se secam jer je mm u tom trenutku pekao hobotnicu koju je ulovio, pa je siznuo jer se zbog toga ne znam sta desilo sa hobotnicom), a smestaj je jefitniji nego u Petrovcu. Ciljali smo smestaj blize lucici, tj. sumi kroz koju je precica do lucice (posto nismo motorizovani), treba jedno 15 min. ali je dooobro brdo u pitanju, tako da se do pola ide uzbrdo, i to solidno, a od pola nizbrdo, ali nama to stvarno nije bio problem, krenemo oko 7, mm je gurao malog u kolicima, ja nosila suncobran i tako skoro svaki dan. Od Lucice do Petrovca treba 5 minuta. Na Lucici u delu gde je prirodni hlad rasirimo one prostirke od trske (jer tu je zemlja) i ostavimo kolica, pa se spustimo na pesak sa suncobranom i peskirima dok ne krene jako sunce, a onda se vratimo u hlad, nismo se ni vracali u sobu. Ponesemo klopu, imamo one ledice, tj. uloske za prenosivi frizider, njih stavimo u bebecu torbu sa onom folijom koja drzi temperaturu, tu natrpamo detetovu hranu, za nas ili ponesemo ili kupimo nesto u kafani i tako do 7,8 uvece.
    Petrovac je ok za nabavku i setnju, ali sto se kupanja tice uopste nije po nasoj meri. Tuzno je sto generalno ima potencijala, ali fale tako neke sitnice koji bodu oci, recimo put ka perazica do koji je jako lep i moze da bude samo + za turizam neosvetljen, tj. vidi se da je neko imao ideju i volju u nekom trenutku, ali nije realizovano do kraja, ono malo sto je natakareno je i iscupano, zidic-ograda na vrhu (ispod stene i more) malo malo pa razvaljen, na jednom delu tolika rupa u ogradi da je mene napad panike uhvatio, tunel napusten, zapusten, pun djubreta, bez i jedne lampice… tako da nismo ni isli dalje, dosli dotle i okrenuli se nazad jer nije bilo sanse da sa detetom kroz to prolazim, Gradiliste da ne spominjem…
    Dobre vode, ja koliko se secam nema nesto bas hlada, ali davno smo bili i to smo zaboli 2 dana kod prijatelja. Utisak tada-isto jako velika guzva na plazi, a mesto je uglavnom u brdu.
    I ja volim Boku za setkanje i zezanje, ali sto se kupanja tice, ipak je zaliv, zaliv, sunce rano zalazi i voda je onako… mada je voda u celoj CG pfff…
    Sto se mene tice, eventualno Ada Bojana, mada ni tamo nije vise kao nekada.

XLAGUNA
    Član
    XLAGUNA

Eee i meni se Lucice bas najvise svidjaju i to ona haldovina je za dete bas bas super.Upravo sam zvala da vidim cene ma nema nista ispod 35 eura oko Petrovca u ponudi i sto ej anjgore sve je vec zauzeto….prosto se pitam odakle ljudima toliko para da po 30-50 eura placaju jedna dan i to samo spavanje.

marmit
    Član
    marmit

Ja sam bila u Buljaricama dva puta, dodouse, ima tome dosta godina.
    Mesto je, da izvinete, grozno. Jedna ulica i par kuća oko nje, a iznad magistrale se malo kao nešto širi, ali to je već jakooo daleko od plaže. Plaža je zaista ogromna, sitan kamen, nije da bode noge, baš fin, ali na plaži tada nije bilo ništa, ni tuševa, ništa… Buljarice su baš malo mesto, nema pijace, nema šetališta, jedino gde se može prošetati je ta ulica koja vodi do plaže, ali ona je dosta uzbrdo. Sve u svemu, nema nikakvih sadržaja. Bar tada nije bilo.
    Tad sam rekla, nikad više Buljarica. Petrovac je spram Buljarica kao NewYork za Beograd, ali je zato i dosta skuplji.

Snezana J
    Član
    Snezana J

Ja vec 4 god.letujem u Petrovcu ako Bog da od 20.avgusta ove godine idem opet.Imamo dobar smestaj a cena je 30e tpokrevetni apartman,inace je skuplje.Plaza je ok.iz godine u godinu sve je bolja,cene po restoranima su skuplje u odnosu na druga mesta ali boze svako uzivanje se placa.

Natasa
    Član
    Natasa

Meni se svidja Herceg Novi i Kotor. Mi smo od akcije, i neko mestasce bez sadrzaja bi nas pre dotuklo nego odmorilo.

marmit
    Član
    marmit

Boka je zaista prelepa. Mi smo dva puta bili u Đenovićima i jako nam se svidelo. Mesto je malo, ali povezano sa Baošićima i Bjelom, ima dugačko šetalište od nekoliko kilometara, jedina mana je što kroz njega idu i auta (to je generalno problem u CG svuda gde sam bila na šetalištu uveče ne može da se uživa, non stop prolaze motori ili auta). Inače, poslednjih godina je stanovništvo investiralo, tako što su napravili veštačke plaže, sada nisu samo one betonske, ima i onih lepih prilaza vodi, tako da i klinci mogu da se igraju. Jedino naravno što je većina plaže pod ležaljkama, jako malo je slobodno a na tom delu je onda užasna gužva, opet generalni problem svih plaža u Cg.
    Sve u svemu, mestašce je super za miran odmor, a HN je blizu kad se uželite gradske vreve.

šestica
    Član
    šestica

Pa evo da odgovorim, sad sam tek videla da ima toliko negativnih komentara za Čanj.

Ja tamo prvenstveno idem zato što mi roditelji tamo rade, ali sigurno ne bi išla da je baš tako loše kao što ste pisali.

Mesto je mirno što je meni bitno, ja nisam čula ni muziku ni buku noću, iako smo bili smešteni na samoj plaži. Sadržaj mi nije bitan jer idem da se ODMORIM od svega.Kome treba takvo letovanje puno dešavanja, Čanj definitivno nije za njega.

Ove godine ćemo imati smeštaj dalje od plaže i to gore na magistrali, ali samo zato što idemo kolima, pa ako nas mrzi da pešačimo tako ćemo do plaže, a planiramo i da obilazimo primorje jer je Tamara već velika. Trokrevetni apartman sa kompletnom kuhinjom plaćamo 18eur.

Jedino što mi je smetalo, ali ne previše, je što nema hladovine i što su kola parkirana maltene na plaži, baš kao što ste i pisale.

Gledanje 316 članaka - 316 do 330 (od 346 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.