Ova tema sadrži 345 odgovora, ima 91 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MilicaCale 7 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 331 članaka - 331 do 345 (od 346 ukupno)

Montenegro

• trojcica
    Član
    trojcica

Ja sam nekoliko godina zaredom letovala sa decom u Krasicima koji se nalaze na poluostrvu Lustica, tacno prekoputa Tivta i fantasticno se proveli. Mesto kao mesto nije lepo , jer tu malo ljudi zivi preko cele godine tako da deluje malo zapusteno( mada se meni zbog toga i dopada, ne volim turizmu namenjena mesta:neznam: ) Plaza je betonska, ali ono sto me je tamo uvek vuklo je fantasticna voda , zbog koje uostalom i odlazim na more.Uvek je topla i cista, tako da se deca po ceo dan brckaju, Nema setaliste, ali ako ste kolima mozete za 15 min doci do Tivta.A da, na 15 miuta je i plaza Plavi horizonti, koja je za malu decu idealna, pescana je.Nemam pojma, ali za mene je sto se tice Crne gore, primorje samo ono posle Budve ka Herceg novom. Sve u svemu nama su Krasici definitino odmor za dusu i telo, iskljuceni od gradske buke i vreve. Ko ide dole ove godine, neka svrati mozda mu se dopadne.

MilicaCale

i mi smo izabrali canj zato sto je miran (to smo hteli) a i onako nema hlada skoro nigde u crnoj gori.
    a nemoguce da nisi cula galamu nocu. Da li si bila prosle godine? mi smo bili od 11. jula. buka je kretala od10 uvece i cula se u celom mestu (preglasna), do posle 1. u pitanju su dve baste negde u centru. A mi smo bili smesteni u hotelu, skroz levo (kad gledas u more), prilicno daleko, ali je bilo nesnosno…

XLAGUNA
    Član
    XLAGUNA

Sta mislite o Susnju?Ima hlada malo mesto a sve blizu i Canj i Petrovac i Bar sve je tu negde.Jeste da je kamenje na plazi ali recimo svaki drugi dan otici negde u drugo neko mesto……ne znam nisam pametna.A i smestaj u Susnju je jeftiniji.
    Ne znam sto vise razmisljam manje znam:cry: ….Susanj,Canj,Dobre vode…..ili mozda Petrovac ako se nadje nesto za manje para

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Mi veceras krecemo.Svake godine odemo i u CG,pa tako i ove.
    Susanj je ok zbog hlada.Meni u Susnju jedino smeta kamenje na plazi.Nije zgodno.Lepo je sto se Bar i Susanj granice jednom raskrsnicom,tako da uvece na Barskom setalistu je prelepo.Ima luna park za decu je to raj.Mi ga obavezno posecujemo.
    Ja opet kazem,ko ide kolima nije bitno u kom mestu je sa smestajem.Svakog dana druga plaza i od svega toga nadje se nesto za svaciji ukus.

Posto vidim da mi prvi idemo javicemo utiske.Planirali smo da obidjemo bukvalno celo primorje.

I da…oko Susnja u samoj blizini,postoji plaza,crvena se zove,sa sitnim kamencicima.Mala je,ali je jako lepa.Pa eto predloga i za to.

šestica
    Član
    šestica

Milice nisam bila prošle godine, bila sam 2009.
    A buku zaista nisam čula, bili smo u sobama na plaži skroz desno kad gledaš u more.

MilicaCale

onda je moguce. Prosle godine je bilo bas strasno (a zivela sam u studentskom domu i mogla da spavam sa zvucnicima pored vrata, dok traje zurka, cisto da ne bude da sam osetljiva). palo mi je na pamet da si bila van sezone, ili posle nas, pa da su dobili kaznu i smanjili

šestica
    Član
    šestica

Mi smo bili početkom avgusta i stvarno nismo imali problema sa glasnom muzikom.

Evo, danas sam se čula sa tatom i kaže da je voda topla i da ove godine nije gužva kao prethodnih godina, da još ima mesta po privatnim smeštajima, tako da se nadam da ću se ove godine sita naodmarati, jer mi je to baš potrebno.
    Planirali smo ovaj godišnji da se samo šetamo, kupamo i jedemo, bez novina, televizije, izlazaka, interneta. 🙂

MilicaCale

uzivajte, naravno i zelim vam mirno more (bez bure,vetrova i talasa). Nas je nesto htelo takvo vreme sredinom leta poslednjih 7 godina u crnoj gori. VIdecemo sta ce da kaze grcka ove godine.
    a sa nasim zvrkovima najbolje je takvo letovanje: bez tv’a, novina, interneta i izlazaka. Jedva cekam 🙂

šestica
    Član
    šestica

Hvala Milice!
    I vi se lepo provedite, čekamo utiske, pa se možda i mi sledeće godine odlučimo za Grčku 🙂

alhemicarka

Je li neko isao na letovanje u Rafailovice? Koliko sam se informisala na netu, u pitanju je idealno mesto za roditelje sa malom decom. Iznenada smo oducili da idemo na letovanje, pa nemam ni pasos, tako da CG dolazi u obzir.
    Mogli bismo da budemo na moru svega 6 dana. Dobro bi nam dosle neke informacije iz prve ruke i, eventulno preporuka za smestaj. Mozeli se otici i na licu mesta naci smestaj u julu?
    Hvala.

MilicaCale

alhemicarka, oni su spojeni sa becicima…. prakticno zahvataju samo cose becicke plaze… Dosta brdovito, plaza mala… pretrpana lezaljkama…
    mozda je bolje da nadjete neko manje, mirno mesto (za decu)…

Mikac
    Član
    Mikac

Alhemicarka, sada ti je sve povezano pesackim tunelom sa plazom kamenovo, na koju mi idemo godinama, koja je srednje velika i nije dosta napadnuta, tako da ne mari sto je plaza u Rafailovicima mala. Za setnju uvece je super, a ima i sadrzaja za decu, tako da to nije losa opcija. A sve ti je blizu.

MilicaCale

e, pa to je super, mikac.. nisam znala 🙂

alhemicarka

Hvala, Mikac, a i tebi MilicaCale :cvecko: .
    Mikac, koliko ima da se pesaci do plaze Kamenovo :leto: (ne znam gde je znak pitanja na ovoj tastaturi :hmm: )
    Milice, imas li ti neki predlog za letovanje u CG sa klincima

MilicaCale

definitivno mala mesta…. velika su veliki vasar, na plazi i uvece u setnji…
    na zalost, konrektno nista. Letovala sam samo u becicima (i nikad vise, kako je postala uzasna guzva) i u canju (i tamo sam se uzasno provela sa savom, a zvonicno je mirno mesto i vole ga ljudi sa malom decom)…

Gledanje 331 članaka - 331 do 345 (od 346 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.