Ova tema sadrži 3 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  lena2013 7 godine ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 4 (od 4 ukupno)

mozda_trudna

• lena2013
    Član
    lena2013

Nova sam clanica foruma i zelim sve prvo da pozdravim!!:-* U iskekivanju sam II crte.. Poslednja menstruacija mi je bila
    17-og dec, imala sam odnose u plodnim danima, tj oko 31 dec-2 jan.. i ja i dragi se nadamo da smo uspeli…:trudnica:
    Kasni mi vec 4 dana jer je ocekivana menstr 16-og jan (ciklus mi traje 30dana).. Radila sam test 17-og i bio je negativan..:( Iako imam bolne menstruacije kao i mucan PMS ovog meseca nemam.. Grudi mi nisu natekle, ne bole me, nemam grceve u stomaku kao pre pred dobijanje.. Samo imam temperaturu vec danima 37.2- 37.4..:neznam: Da li mislite da sam trudna??:trudnica:

MilicaCale

ima sanse. Sacekaj jos nekoliko dana, pa ponovi test( a preporuka je da se radi 10 dana posle ocekivane menstruacije, tebi je to 26. )

sanjas
    Član
    sanjas

Ima sanse da si trudna,ako su ti menstruacije uvek redovne,mozes vec sada ponoviti test.Test moze da se radi vec dva dana posle ocekivane menstruacije.

lena2013
    Član
    lena2013

[size=6]Nemam srece izgleda ni ovog meseca, jutros sam dobila.. 🙁 🙁 🙁 Bas sam se razocarala jer sam mislila da sam 99% trudna.. Cak sam pocela tako da se i ponasam..:cry:
    Hvala na odgovorima… :-*
    [/size]

Gledanje 1 članka - 1 do 4 (od 4 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.