Ova tema sadrži 78 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  pahuljica 8 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 79 ukupno)

Muffins

• cokoladica

Auuuuuuuu Angel, ja bih kilo ovih muffina mogla da pojedem 😆

Ne smem da prepisem recept 😆

olga75
    Član
    olga75

Piljari pravila sam american muffins po tvom receptu i super su ispali.Da znas stvarno sam se pravila vazna :>

Danijela&Jovana

Znam sta cu praviti ovih dana, kad pojedemo sladoled tortu!

Ella
    Član
    Ella

Ja sam prekjuce pravila muffins sa borovnicama, i HAOS su ispali… Zao mi je sto nisam stigla slikati, u medjuvremenu ovih dana non stop imam goste, pa su se muffinscici pojeli u roku od 24h 😆 Sledeci put kad ih napravim, obavezno kacim sliku 😉

Angel
    Član
    Angel

Jel probao neko ove moje cokoladne mozda? Sad se spremam da napravim da odnesemo Bokijevom ujaku i ujni, pa sam vas se setila…

maja22
    Član
    maja22

Ja sam pravila sa sa sunkom i sirom i sa cokoladom i nesqikom i super su ispali,malo sam se zeznula kod slanih ali bice bolje drugi put.

ana26
    Član
    ana26

Evo recepta za mafine od heljde koje jedemo mi, a mogu i bebe (one malo starije naravno)

Mafini od jabuke i heljde
    Sastojci

• 1 casa brasna
    • 1 casa ociscenih i sitno iseckanih jabuka
    • 3/4 case heljdinog brasna
    • 1/3 case secera
    • 1/4 case iseckanog i hidriranog suvog grozdja (mogu i smokve)
    • 1 1/2 kasicica praska za pecivo (ja stavljam duplo manje)
    • 1/2 kasicice cimeta
    • malo soli
    • 3/4case mleka
    • 2 kasike ulja
    • 1 jaje

priprema
    U ciniji umutiti mleko, ulje,brasno, jabuke i secer. Dodati ostale sastojke i samesati dok se ne dobije ujednacena smesa. Sipati u pleh za mafine i peci do 30 minuta, ili dok sami ne procenite da je peceno 🙂

Uki&Ada
    Član
    Uki&Ada

Hitno mi treba informacija gde ima u Srbiji da se kupe one papirne korpice za mafine:upomoc: :upomoc: :upomoc: Bilo gde,u Beogradu,Nisu……

lenaki
    Član
    lenaki

odavno sam to videla u superveru,a čini mi se i u merkatoru,u principu,svi ovi mega-giga marketi ih imaju

Sonja NS
    Član
    Sonja NS

Angel mi smo probali i FENOMENALNI SU,stalno ih pravim!!

84d
    Član
    84d

Angel, zeno svaka ti cast!!!!! :klanjam: :klanjam: :klanjam: Bas sam ovakav recept za cokoladne muffins-e trazila, duze vreme! I probala da napravim, ispali su saaaaaavrseno, ah, fenomenalni su!!!!! Joj, obozavam ih, svidjaju se i mm, a bogami i sinku :kreten: . Ne mogu biti prostiji za napraviti a ni ukusniji za jesti!! Angel :klanjam: :cvecko: :HAG:

MilaJa
    Član
    MilaJa

Recepti su fenomenalni! Ja pravim sa cokoladom i visnjama!

milica doroteja

Angel SVAKA CAST :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    fenomenalni su mafini!!! :klanjam:
    Prvu turu sam pravila i malo su se vise osusili,ali sam zato drugu turu stavila rernu na vazduh i pecenje odozdo i ispali su kao na tvojoj zadnjoj slici,meki,a iznutra curi cokolada!!!

rainbow
    Član
    rainbow

Mene interesuje koliko komada maffina po Angel-inom receptu ispadne? Ja bih pekla u plehu sa 24 rupe, pa me interesuje da li da povecam kolicinu sastojaka? ;]

milica doroteja

Pa moraces,ja sam pravila duplu kolicinu i ispalo mi je 18 komada.Mada sipaj malo manje od pola pa ces uspeti da napravis 24 komada.ne moraju da budu veliki.
    :caos:
    Moji su sve slistili jos sinoc,moracu opet da pravim.
    nesto sam razmislaja da se stavi pleh u vodu,pa da se samo blago zapeku da bi unutra bili socni,ajde kad budem opet pravila probacu pa javljam kako je ispalo. :hmm: Milsim da ce biti jos bolji! :caos: :caos:

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 79 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.