Ova tema sadrži 69 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 70 ukupno)

Musko-zensko prijateljstvo???

• gorana
    Član
    gorana

Vrujete li u to?Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji?

Ivanela
    Član
    Ivanela

Mogu zasto da ne? Pa i ako se hmm hmmm… i to je samo drugarski zar ne? 😉

Salu na stranu, iako se ja bas nesto ne druzim sa puno muskaraca, to je nama sad sve u parovima, moja drugarica je bas taj tip- ima vise drugova, cak je i na vencanju odabrala druga da joj bude kuma.Tu meni nije nista cudno, jer jednostavno njenom senzibilitetu to odgovara.

mirjana79
    Član
    mirjana79

zasto da ne? :neznam:
    ja imam dva druga.. bas druga.. ono sto kazu za cijeli zivot.. i sa njihovim zenama sam u nekim slodinim odnosima… vjerovatno kao sto bi bila sa svojom snajkom… mozda glupo poredjenje.. ne znam

i spavali smo na istim krevetima bez ikakvih “hmmhmm“ misli 😆

Bojana I Anja

Imam najboljeg druga koga obozavam. Sada zivi u BG i manje se vidjamo ali je zato tu net. Bas mi mnogo nedostaje. Druzimo se od srednje skole.

kika
    Član
    kika

NARAVNO.

milenica
    Član
    milenica

Imam najboljeg druga vec godinama i uvek mi je bio kao brat…uvek ce i biti!!!

mikica
    Član
    mikica

naravno da mogu biti prijatelji

Jade
    Član
    Jade

Moj drug iz osnovne skole je i dan danas moj najbolji drug!
    Znamo se skoro 30 godina i spremna sam za njega sve da ucinim ,isto i on za mene.
    U principu,vise volim za druga da imam muskarca nego zenu jer su muskarci manje ljubomorni,deluju zastitnicki a nisu torokuse i ne smaraju.
    Glasam za drugove!

crvena sonja

Ivanela – 24/7/2007 11:23

Salu na stranu, iako se ja bas nesto ne druzim sa puno muskaraca, to je nama sad sve u parovima, moja drugarica je bas taj tip- ima vise drugova, cak je i na vencanju odabrala druga da joj bude kuma.Tu meni nije nista cudno, jer jednostavno njenom senzibilitetu to odgovara.

Naravno da moze da bude prijateljstva.
    Ja imam musku kumu :lol:,
    znala sam bolje da se ispricam sa njim nego sa bilo kojom drugaricom,
    nije zavidan i dobijem musko misljenje,a to mi je puno znacilo dok sam bila devojka.

Angel
    Član
    Angel

ja ne verujem al svaka cast onima koji veruju i imaju :bravo:

maja22
    Član
    maja22

Ja imam druga sa kojim, se druzim jos malo pa 10 godina i stvarno mi je najbolji drug,stalno se vidjamo i super nam je prijateljstvo.Vise ga gledam kao brata nego kao druga!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lukina mama

Naravno, takva prijateljstva mogu odlicno da funkcionisu!

kaja
    Član
    kaja

Naravno da može! Ja imam ček dve muške kume, jednog u crkvi i jednog kod matičara. Nekako sa drugarima sam uvek na istom, bilo da se viđamo svaki dan ili ređe, a sa drugaricama sam čas više dobra čas manje. Nekako, prijateljstvo sa muškarcima mi je stabilno, a sa ženama se stalno menja u zavisnosti od okolnosti.

mayya
    Član
    mayya

Ja sam jako verovala u musko zenska prijateljstva i imala sam uglavnom drugove.
    Sve je bilo super, dok se nisam udala.
    Nije zato sto je mm ljubomoran. Naprotiv, vrlo je tolerantan.
    Nego svim tim drugovima bude glupo da me zovu, da ne remete intimu i tako… Malo po malo, zaboravismo se.

dragana024

Verujem, jer imam dva druga koje gledam kao braću. Što već neko reče, znala sam milion puta da se sa njima ispričam bolje nego sa bilo kojom drugaricom. U njih imam bezgranično poverenje, naš odnos je stvarno iskren, i sve bi uradila za njih kao i oni za mene.
    Međutim, trenutno smo utri različite države pa se ne možemo videti kad poželimo, ali su zato tu net i mobilni telefon.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 70 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.