Ova tema sadrži 69 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 70 ukupno)

Musko-zensko prijateljstvo???

• bilja74
    Član
    bilja74

Mislim da nije moguce,jer uvek neko krije svoja osecanja ,kad vidi da nema sanse kod ovog drugog,pravi se da zeli samo drugarstvo.

lukicdags
    Član
    lukicdags

Slazem se sa Biljom74 i smatram da nisu realna takva prijateljstva i cini mi se da tu uvek neko nesto krije, da li su to osecanja ili namere. :hmm:

vanjče
    Član
    vanjče

Imam najboljeg druga i mislim da su takva prijateljstva moguća. Za njega imam običaj da kažem da mi je kao sestra, jednostavno imam ogromno poverenje u njega i mogu da se oslonim na njega u svakom trenutku

Blue
    Član
    Blue

moguca su, ali prava musko-zenska prijateljstva su retkost.
    ja sam odrasla sa L. stariji je od mene 2 meseca, mislim da sam prvo postala svesna njega pa onda sebe. krivo mi je samo sto su nam se putevi razisli kada smo krenuli u srednju skolu. zivimo stan do stana, a sada samo kazemo „cao“ u prolazu.
    posle njega svakog druga kog sam imala se zaljubio u mene i zato se sada plasim da se sa bilo kojim muskarcem zblizim. tesko je kad nekoga zavolite i gledate kao brata i onda saznate neke stvari 😥 🙄 😥

pejana
    Član
    pejana

Ma kakva musko-zenska prijateljstva? Po meni je to nemoguce. Uvek postoji mrvica hemije. Ili sa jedne ili sa druge strane. Mozda se nekome desilo. Meni ne!

katarina
    Član
    katarina

Moguce je i te kako…ja nikad nisam imala drugarice uvek drugove!i dan danas moje drustvo je musko drustvo!!!
    Jedina drugarica mi je i kuma tj i ovde u Nemackoj imam 2 drugarice… i moja rodjena sestra da nju ne racunamo…
    a drugova imam bas puno…nekoliko jos iz osnovne,pa iz srednje a i sada vecinom sklapam prijateljstva sa muskarcima….
    ne znam mozda sam nekad i ja bila musko…..

Iva_A.A.A.

Ja cise verujem u muska prijateljstva nego u zenska imala sam u zivotu vise dobrih drugova nego drugarica,ne kazem imala sam i imam i drugarica ali drugovi su nesto posebno barem meni i sa nijednim od tih drugova nisam imala neku hemiju jednostavno je tako od pocetka smo se tako postavili jedni prema drugima,imala sam najboljeg druga koji se ozenio i otisa u Svajcarsku pred kojim nisam imala tajni on je znao po mom glasu kako se ja u trenutku osecam za mene su to nekako snaznija prijateljstva 🙂

mayoli
    Član
    mayoli

Da ,definitivno postoje.Ja imam prijatelja i sigurna sam da ne postoje nikakve skrivene namere ni osecanja jer smo toliko toga prosli zajedna i bili u takvim situacijama (pijanstvima) i raspolozenjima,da je nesto postojala moralo bi se kad-tad otkriti.Volim ga kao prijatelja i to se nikada nece promeniti!!!

jovanchica

Postoje.Ja imam dva druga jos iz detinjstva,nikada nikakve hemije izmedju nas nije bilo,oni mene vole kao prijateljicu i ja to znam,pricaju mi o svojim ljubavima,ma o svemu

Audrey
    Član
    Audrey

Definitivno postoji. Meni je na vencanju „kuma“ bio drugar! I ne bih ga menjala za 100 zenskih kuma!

Micka&Nidza

Ja sam uvek imala vise drugova neko drugarica.
    Neko mi je jednom rekao „DRUG BAR NE MOZE DA TI PREOTME DECKA’ ,pa sam se oslanjala na tu teoriju.

Bojana Dj
    Član
    Bojana Dj

definitivno da uvek sam se bolje slagala sa muskarcima nego sa zenama i imama bas dosta drugova

eniqma
    Član
    eniqma

Zasto da ne? Naravno da moze da postoji prijateljstvo ukoliko se te dve osobe poklapaju, nije bitno kog su pola. Imala sam ja dosta prijateljica koje su me razocarale, tako je isto i sa muskarcima, sve zavisi od toga kakav je ko!

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

garant postoji, kod mene se vecina nije zavrsilo samo na prijateljstvu…. ipak mi vise godi musko drustvo ,vise imam drugara nego drugarica 🙂

Aratinga
    Član
    Aratinga

Ja imam druga vec 17 godina. Nikada nista nije bilo izmedju nas i nas odnos je sada vec kao da smo brat i sestra. Prilicno sam srecna sto ga imam jer po meni ima nesto divno u vezi izmedju muskarca i zene a da nema ni mrvice seksualne konotacije. Ali ja sam takva, mnogo cenim prava prijateljstva.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 70 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.