Ova tema sadrži 69 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 70 (od 70 ukupno)

Musko-zensko prijateljstvo???

• T3
    Član
    T3

znala sam da ce se javiti neko ko ce demantovati moje misljenje i odgovor ..drago mi je sto je tako i sto je dat primer dozivljen i opisan iz licnog iskustva i opet cu reci mada vec jesam.. divim se svim izuzecima nisam rekla da ih nema.. tj prijateljstvima koja su to postala od malena i opstala dosad,a takodje i onima koji se u mom misljenju nisu pronasli tj mogu da potvrde da se i u kasnijoj dobi moze naci pravi muski prijatelj.
    u vecini slucajeva je to redja varijanta ,ali svakako moguca ..dakle svaka cast izuzecima..

tanja.
    Član
    tanja.

moram reci nesto u vezi tih drugova iz detinjstva … ja imam jednog druga iz detinjstva koji mi je bio i ostao drug i dvojicu stecenih kasnije sa kojima odlično funkcionišem – nikada nisam primetila bilo kakvo simpatisanje osim postovanja ,e sad sta sam htela reci, ni ti drugovi iz detinjstva ne moraju biti samo drugovi , imala sam druga iz osnovne skole, sedeo je klupa iza mene super smo se druzili … nikada nisam mislila da bilo sta oseca prema meni , zavrsili smo srednju skolu krenuli na faks, imali smo oko 20 godina ja sam polagala vozacki ispit a on ucio testove zajedno samnom dok jednog trenutka u sled preslisavanja nije pokusao da me poljubi 😯 😯 😯 ja u šoku kao da je brat pokusao da me poljubi 😯 jer ja sam njega bukvalno tako doživljavala… od te večeri videli smo se još dva -tri puta i nikada vise…nedavno me pronašao na fb …ne znam ni šta bih mu rekla- napisala posle toliko godina a izgleda da ne zna ni on…
    Sto se tiče moja tri prava druga,obozavam ih , bili su mi veliki oslonac u životu i dan danas su mi tu bukvalno za svaku sitnicu i u bilo koje doba dana ili noci. To su mi oni pravi pravi drugovi , a ovih običnih drugova, drugova ili brace mojih drugarica i drugova koji se smatraju mojim drugovima -imam puno …ali o njima zaista ne razmisljam a najmanje o tome da li gaje neka osecanja ili ne

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

super je kad postoje takva prijateljstva….ja imam razna iskustva ……i ne zalim se,ako me razumete 🙂

nina*****
    Član
    nina*****

Evo sta je jedna zena koju ja mnogo cenim izjavila na ovu temu:
    „Verujem da su razlicita prijateljstva moguca i uopste ne razumem zasto ljudi odvajaju ljubav i prijateljstvo.Ponekad je prijateljstvo najvisa i nedostizna tacka prave ljubavi. Ne pravim razliku izmedju muskih i zenskih,ne rangiran prijatelje po polu…“
    Mirjana Bobic Mojsilovic

Moja dva druga su moj oslonac kroz ceo zivot,zreli i normalni ljudi koje ja zaista volim!!!Kao bracu ih gledam i znam da i oni vole,postuju i cene mene i moju porodicu i da bih do sada osetila da tu ima nesto vise od pravog i velikog prijateljstva!Kada nekog poznajete ceo zivot,kao ja njih, lako je znati da su to osobe koje su ti zaista pravi prijatelji i da tu nema nekih „losih“ namera.

nicegirl
    Član
    nicegirl

Apsolutno DA! Moje najbolje drugarice bile su drugovi

nicegirl
    Član
    nicegirl

Da se ispravim, jesu drugovi

Natasa
    Član
    Natasa

Da, verujem! Imam dva druga iz detinjstve-Luku i Milosa koje naprosto obozavam. Sada su nam se putevi razisli, zivimo u razlicitim gradovima, ali se ipak cujemo. mm nema problem sa tim jer zna da je to jedno iskreno i cisto prijateljstvo i oni su postali i njegovi prijatelji. Uvek su me razumeli bolje od bilo koje zenske osobe, znali su da daju pravi savet, pogotovo kada sam trazila neko misljenje vidjeno iz muske perspektive. E, sad na prijateljstva koja se sticu mnogo kasnije ipak stavljam „?“

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Naravno da verujem jer znam iz licnog iskustva da je moguce, doduse kad ste mladji tesko, bar u mom slucaju jer svi sa kime sam htela prijateljski odnos su hteli nestovise ali vreenom uvidite ko je prijatelj i nema nikakve druge namere sem toga. I milim da je musko zensko prijateljstvo divno

Micka&Nidza

ja samo drugove i imam…. i to sve kolege od mm…. super su momci i stvarno me postuju i vole… pa mm zna u sali da kaze da mu „otimam“ drugove i da se ja bolje slazem sa njima nego on….ali ne smeta mu…. drugaricu nemam nijednu…. jedna me skoro mnogo razocarala….

Micka&Nidza

Evo mene posle dve godine… I dalje sve sami drugovi oko mene. i to najbolji. Ne bih ih menjala ni za sta na svetu!!!

Gledanje 61 članaka - 61 do 70 (od 70 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.