Ova tema sadrži 253 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Nataša B. 7 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 241 članaka - 241 do 254 (od 254 ukupno)

muzevi

• MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Olga slatko me nasmeja ;]

nakica
    Član
    nakica

Vladan, 1976., ribica u horoskopu (mada je to najmanje bitno), izuzetan covek, suprug i otac…

Estella
    Član
    Estella

E, ja mogu da napisem sve isto sto je nakica napisala, jedina razlika je sto se mm zove Dejan 🙂 Inace, poceli smo da se zabavljamo 1995., a 2006. poceli da zivimo zajedno, 2007. se vencali, 2010. posle 2 godine „radova“ dobili smo Irinu. Nikada za sve ovo vreme nismo raskidali niti „pravili pauze“ i stvarno se super slazemo.

nakica
    Član
    nakica

hehe….sladak vam je ovaj "proizvod" dvogodisnjih "radova" 🙂 Sto se tice starijeg sina, igrom slucaja, znamo da smo bili "vredni" bas za 1. maj-praznik rada 🙂

VesnaS
    Član
    VesnaS

I ja imam jednu ribicu kraj sebe ( 14.3.1980 ) divan covek, otac, suprug, drug.. Sve u jednom!
    Zabavljali smo se 2 godine, a 13.9. smo imali drugu godisnjicu braka.
    Mnogo puta se pitam, cime sam zasluzila takvog coveka? Sigurna sam da Bog zna :love:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

olga75 – 20/8/2010 21:31

Moj matori se zove Robert , 11 godina je stariji od mene . Necu napisati koje je godiste jer ce dobar deo forumasica reci : jeeee , skoro k’o moj tata 🙂 . Upoznali smo se pre 11 godina i to u vozu 🙂 a u braku smo vec osam godina. Inace on je istoricar arheolog pa sto rece Agata Kristi sto sam starija sve sam mu interesantnija 🙂

I moj matori je stariji od mene skoro 10 godina i perfektno se slazemo,mozda je car u toj razlici ,mada i ja sam dosta ozbiljna za svoje godine.Ma da mi ponude nekog extra lepog mojih godina,ne bih moju dusu menjala ni za sta na svetu.Cak sto je starijis sve je bolji 😉

Sta te briga ko ce sta da pomisli,moj muz je recimo dve godine stariji od moje sestre,a moja tata i njegova prija su isto godiste :ruganje:

MilicaCale

Jao, olga, slatko me nasmeja.

lillyblue
    Član
    lillyblue

Znaci ribe muzevi su zakon:) Super, jer je moj Vuk ribica, rodjen bas kad i Vesnin muz:)

VesnaS
    Član
    VesnaS

lilliyblue zaista su divni, budi ponosna sto je Vuk ribica, osecajna i divna dusica :love:

nakica
    Član
    nakica

lilly, jos jedna potvrda- i moj otac je riba i zaista je divan otac i muz! (bio bi to i da je neki drugi znak, verovatno :))

Snezana J
    Član
    Snezana J

Moj muz se zove Boris 1979. je godiste i stariji je od mene 4 dana.U maju nam je 5dog.braka a zajedno smo 8godina.Sobzirom da smo i ja i on bikovi u horoskopu super se slazemo,plod nase ljubavi su i dve devojcice Anja i Jovana.

[email protected]

Moj dragi se zove Viktor. 1985 godište- Škorpija. Dve godine je stariji od mene.
    Pre braka smo se dva puta zabavljali 🙂 😆 Tačno na dan kada nam je bilo 6 meseci od pomirenja,venčali smo se. Ćerkicu sam rodila posle tačno 7 meseci braka. Inače, nama se sve vrti oko broja 5. Petog smo se pomirili,petog verili,petog venčali a petog aprila nam je rođena ćerkica :love: :love: :love:

Micka&Nidza

Jedan off ali moram da cestitam Mileni na drugoj trudnoci… :cvecko:

Ne znam da li sam ranije pisala na ovoj temi.
    Mm je strelac (14.12.1983) i super se slazemo… ja sam vodolija…

Nataša B.

Ja imam mladjeg:lol: Moj muz je rodjen 25.12.1987-e godine.On Jarac a ja Vodolija.Zajedno smo vec,uf…4 godine.Od toga tri u braku.Imamo normalan brak,nije kao u serijama ali nemamo ni nekih posebnih problema.Dobar je,savrsen nije a nisam ni ja.Fino je,ja se lijepo osjecam a to je sustina.

Gledanje 241 članaka - 241 do 254 (od 254 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.