Ova tema sadrži 253 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Nataša B. 7 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 254 ukupno)

muzevi

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

jaoj crnkice pa ti si moje godiste 😆 :bravo:

Mirche
    Član
    Mirche

Moj se zove Dusan, 76 kao i ja 😉

xxooxx
    Član
    xxooxx

Moj muz je 65 godiste i zove se Dobrica, a ja sam 76…11 godina razlike izmedju nas i bas volim sto je tako 😆 Eto ipak je moj muz najstariji ovde 😯

Sneki
    Član
    Sneki

:bravo: :bravo: Ipak je neko stariji od Mm, ali ne i od mene :ruganje:

krisstina
    Član
    krisstina

Vladimir , 1973. skorpija

Mina
    Član
    Mina

Radeta, `74.god. Ja sam 5 god. mladja.

xxooxx
    Član
    xxooxx

Eto vidis Sneki podelili smo uloge…nikom nista 😉 😉

Sneki
    Član
    Sneki

Znas kako, racunala sam prosek godista tebe i tvog mm i mene i mog mm,i tu smo negde (mada smo mi za nijansu stariji 🙁 )
    :ruganje:

Manana
    Član
    Manana

Mm se zove Sasa i ’79 je godiste,stariji je od mene 3 godine. I da,skorpija je u horoskopu sad ce mu rodjendan 27.

MissGak
    Član
    MissGak

Slobodan,’79. godiste

Daca
    Član
    Daca

mm se zove Zoran 72god stariji je od mene 9 godina

Ivka
    Član
    Ivka

Ivica ’73 oktobar a ja sam ’69 april. Fina razlika zar ne!!!!! 👿

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Ivka nije bitna razlika bitno je da se vas dvoje slazete,volite i postujete to je najbitnije :-*

xxooxx
    Član
    xxooxx

Ja poznajem par gde zena predvodi u godinama tacnije ona je starija 5 god od njega i veruj mi da nisam videla da neko vise voli i postuje svoju zenu od njega! Ma nema tu nikakvog pravila…ne znaci da muskarac mora biti stariji 🙂 I jos nesto Ivka, mislim da to ima prednosti jer ti ces se uvek truditi da izgledas najbolje i bices duze u top formi 😉 😉

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

i moja baba tj. majka moje majke je bila starija od mog dede 5 godina u njihovoj kuci je uvek bilo sloge,postovanja, i imali su 5 cerke ,nikad se ta razlika nije primecivala u godinama ko ne zna ne bi ni provalio,ali su imali divan brak,5 dece harmoniju u kuci,koliko su bili vezani jedno za drugo govori cinjenica da kad je moja baka umrla u 87 godini moj deda je posle 6 meseci umro od zalosti za njom bili su 65 godina zajedno u braku,zato Ivka opusti se i uzivaj,moj muz je od mene stariji 10 godina,to se ne primecije uopste,ali smo zadovoljni,srecni i zaljubleni puno. 😉

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 254 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.