Ova tema sadrži 19 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 20 ukupno)

muzika koju volite

• nakica
    Član
    nakica

Ne znam da li ovakva tema postoji…Cisto sam htela da malo i o muzici pricamo, o grupama, pevacima..licno volim Arsena Dedica (mozda sam jrdina ovde), Balasevica,Kemala Montena, Gibonni-ja, od stranih H.I.M., kenny Rogers-a, G&R…A vi?

T3
    Član
    T3

nakice moj ukus je malo razlicit od tvog..
    pre kao mladja dosta sam slusala i volela van gogh,mogla i balasevica i corbu da svarim ko i mnoge druge a sad ne..sad mi se izbor sto idem starija suzava i nekako vec neko vreme ne menja..
    sad vise volim laganije glasove tj pevace i grupe sa tihim, pesmama melodijama ,balade uglabnom,nikako vristaline i drekavce tipa zvezde granda itd..
    recimo volim toseta,sasu kovacevica,ivanu selakov,jelenu tomasevic,zeljka joksimovica kao i samardzica,sergeja cetkovica,ninu badric,gocu trzan……

Mackica
    Član
    Mackica

Horska muzika, klasika, ambijentalna – to volim najvise, tad sam u svom elementu, a cesto slusam i sve ostale zanrove muzike, osim metala .

nakica
    Član
    nakica

Da ti pravo kazem, T3, HIM bas odavno nisam slusala, sto ti rece, sada mi mnogo manje prija nego kada sam bila mladja…omatorelo se 🙂

T3
    Član
    T3

sa godinama se valjda i ukus muzike i note melodija menjaju..
    pre sam volela i brze i one malo jace ritmove a sad mi samo treba nesto tiho umirujuce,veselo,dakle laganica i opustencija kako za dusu tako i za usi…

sladjanam
    Član
    sladjanam

Moj ukus se slabo promenio s godinama, osim što sada otkrivam i neke nove bendove, i što sam otvorenija za muziku koju ranije nisam slušala .

Inače, omiljeni bendovi su mi (bili i danas su): Nirvana, RHCP, Foo Fighters, Audioslave, The Clash, The Cult, U2, Depeche MOde, Velvet Revolver, RATM, Offspring, R.E.M., The Doors, The Smashing Pumpkins, Pearl Jam, HIM.

Domaću muziku slabo slušam, i dan danas, ali recimo : Bjesovi, Atheist Rap, EKV, Nikola Pejaković i Smak Belog Dugmeta, Partibrejkersi. Sve u svemu neka rock klasika, u stvari nekad bila alternativa, a danas je mejnstrim (osim možda Nikole Pejakovića , heheh).

U poslednje vreme sam otkrila : Barenaked Ladies, The Blind Boys of Alabama, Linkin Park, Muse, Teatar, Bobo (nadjite na uTubu pesmu Co To Mas, urnebesna je :)), Garbage, Lily Allen, Hladno Pivo, The Finalist, Amy Macdonald, One Republic, Hinder, Autopark…

Estella
    Član
    Estella

Ni moj ukus se ne menja sa godinama 🙂 Volim Whitesnake, Pink Floyd, Bon Jovi, Robbie Williams, ali volim i ex-yu muziku, posebno mi prijaju Generacija 5, Osvajaci (do 1995.), Azra, Kerber, Atomsko skloniste, ima ih jos dosta. U poslednje vreme obozavam Hladno pivo, oni su za mene pravo otkrovenje, posebno pesma „Pitala si me“ http://www.youtube.com/watch?v=P9JoZwkliSI&feature=PlayList&p=BFA41FAB0B9B394B&index=32&shuffle=17&playnext=8

nakica
    Član
    nakica

e, dobro me podseti za „Hladno pivo“…extra su! Posebno mi je otkacena pesma „rostilj“…

srecna mama

Ja ne znam ko su hladno pivo,ali zato moj ukus se takodje ne menja, od srednje skole sam zavolela the doors,jimi handrix, led zelepin,demis rusos, jannifer rush,pearl jam, scorpions, rolling stouns,abba , boni em, zatim fenomenalna grupa osamdesetih roxete,Tina Turner i ima ih naravno jos, ali sada ne mogu da setim.Madona takodje ima ok hitove, od nasih volim kerber, azra, kao i vi, zatim dugme ima jako dobrih hitova, cola do 90-ih.

srecna mama

Obozavam i glas Celine Dion, i naravno ima mnogo lepih pesama.

sladjanam
    Član
    sladjanam

Srećna mama, Estella je ostavila link za jednu od mojih omiljenih pesama od ‘Hladnog piva’, klikni i preslušaj, možda ti se dopadne, obzirom da ti je ukus baš raznolik 🙂 Elem forumašicama se uglavnom ukus s godinama ne menja 🙂 Baš smo konzerve (konzervativne :)) 8)

nakica
    Član
    nakica

voli li neko nesto od Arsena Dedica?

srecna mama

Poaslusala sam pesmu od hladno pivo, ok je muzika, pesma barem meni manje vise.Pretpostavljam da imaju dobrih, pa cu poslusati jos neke kasnije.J aiskreno vise volim Kemal Montena od Arsena Dedica, zatim Olivera Dragojevica, i Misu Kovaca.

nakica
    Član
    nakica

e, sve sto si nabrojala, bas volim 🙂

nakica
    Član
    nakica

Ma, postoje pesme Arsena Dedica koje ni ja ne volim..ali ima dosta njih koje su stvarno dobre…Arsen je ipak umetnik…ne znam da li se slucajno secate, ali u knjizi iz muzickog je pominjan kao veliki domaci (u to vreme) kompozitor! Verujem da vecina zna, a i voli pesme koje je on napisao, a mozda i ne zna da su njegove-Ne daj se Ines, Zagrli me (pevao je Colic), Lose vino (pevali i Colic i Dugmici), Prolece je otpocelo s kisom (vrlo lepa pesma), Zivot moj (Josipa Lisac)…Ma, cesto se ukusi menjaju sa godinama…kada sam cula Arsena sa 15, zapitala sam se kakva je to glupost, a kada sam to isto cula sa 25 i obratila paznju na tekstove, sasvim drugi osecaj…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 20 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.