Ova tema sadrži 19 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 20 (od 20 ukupno)

muzika koju volite

• srecna mama

Nisam znala da je autor pesme Ne daj se Ines, koju je izrecitovao Rdae Serbedzija, dobra stvar…Cola je po meni bas legenda, ali je uprskao u poslednje vreme dosta.Ne treba mu nista da se uz prasak dobija njegov disk i tome sl.Mislim da mu to malo rusi reputaciju, ipak je on covek od imena, karijere, afirmisan u svom poslu.Uvek je u meni izazivao soecaj postovanja, nikada se nije priklonio nijednoj stranki, ni u najgorim vremenima…Stvarno je ostao svoj sto cenim i postujem, mislim da mu sad neke male, sitne reklame ne trebaju

lillyblue
    Član
    lillyblue

Mogu da potpisem estelu, i da dodam jos da sam boleceva na Dalmatince i njihove baladice. Obozavam Gorana karana i olivera Dragojevica.
    od stranog popa ili sta je vec, volim Bjonse.
    kod mene nije samo jedan pravac muzike u pitanju. ima dosta pesama Metalike , Ajron Mejdena , Najt visa, zatim malo blaze varijante NiklbekA, I JOS MNOOGI DRUGI .

BALASEVICA NARAVNO SLUSAM SA POSEBNIM UZITKOM, KAO I MNOGE PESME TOSETA PROESKOG.

nakica
    Član
    nakica

slazem se, srecna mama, bas je zalosno sto je Cola dosao dotle da peva komercijalu…

Praslin
    Član
    Praslin

sladjanam – 24/7/2010 13:34

Moj ukus se slabo promenio s godinama, osim što sada otkrivam i neke nove bendove, i što sam otvorenija za muziku koju ranije nisam slušala .

Inače, omiljeni bendovi su mi (bili i danas su): Nirvana, RHCP, Foo Fighters, Audioslave, The Clash, The Cult, U2, Depeche MOde, Velvet Revolver, RATM, Offspring, R.E.M., The Doors, The Smashing Pumpkins, Pearl Jam, HIM.

Domaću muziku slabo slušam, i dan danas, ali recimo : Bjesovi, Atheist Rap, EKV, Nikola Pejaković i Smak Belog Dugmeta, Partibrejkersi. Sve u svemu neka rock klasika, u stvari nekad bila alternativa, a danas je mejnstrim (osim možda Nikole Pejakovića , heheh).

U poslednje vreme sam otkrila : Barenaked Ladies, The Blind Boys of Alabama, Linkin Park, Muse, Teatar, Bobo (nadjite na uTubu pesmu Co To Mas, urnebesna je :)), Garbage, Lily Allen, Hladno Pivo, The Finalist, Amy Macdonald, One Republic, Hinder, Autopark…

:respekt: :respekt: :respekt:

Domacu muziku i ja jako slabo slusam. Dodala bih jos i Marlija! Obozavam rege. „Otputujem “ u tople krajeve svaki put kada cujem neku rege stvar.

srecna mama

Gde si Praslin, kako je na poslu?Bas mi je drago sto te "vidim" :zvezda: A, Liliblu je pomenula nesrecnog Toseta, kakav je to glas bio, potencijal, emocija….

Je li volite barem nesto do narodnjaka, ja volim Tomu Zdravkovica, jaka emocija u pemama, u glasu, volim i pojedine pesme likov akoje ovako privatno ne mogu da podnesem, npr Aca Lukas, ali ima dobrih pesama.Cecu sma slusala kao mladaj, sad mogu samo pojedine pseme da poslusam koje su joj stvarno dobre.Takodje,mnogo je ne volim kao oosbu.Ima ok pesmica koje mogu da slusam, tu je Zeljko Samardzic, je li volite Sergeja Cetkovica, on nije narodnjak,ja ga obozavam, ima extzra pesme, i deluje mi kao ok momak.Skroman, povucen.

Gledanje 16 članaka - 16 do 20 (od 20 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.