Ova tema sadrži 1,151 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 8 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1,111 članaka - 1,111 do 1,125 (od 1,152 ukupno)

Najdraze slike udvoje

• dunja26
    Član
    dunja26

fala cure

T3, naravno da stoji setnjica, a i nadam se ne samo jedna

T3
    Član
    T3

dunjaT3, naravno da stoji setnjica, a i nadam se ne samo jedna

nisam ni rekla da ce biti jedna jedina ,ja tu prvu spomenuh kao pocetnu..cim malo otopli i beci nam porastu..krecemo u setacke pohode i naravno divno druzenje..da nadoknadimo sve sto za vreme trudnickih dana nismo stigle i mogle.. :bravo:

:-*

tanja.
    Član
    tanja.

Dunja :bravo: :zvezda: bas ste lep par :zvezda: :zvezda: i super su vam ove slikice.

MilicaCale

Dunja, lep ste par.
    A druga slika ti je sa vencanja?

MilicaCale

Dunja, lep ste par.
    A druga slika ti je sa vencanja?

dunja26
    Član
    dunja26

da, sa vencanja..
    mm i ja nismo bili za veliku svadbu i sve sto ide uz to, pa smo se odlucili za onu jednostavnu varijantu,bilo nas je 11 i taj nam je dan ostao u prelepom secanju..
    a ja bas za inat nisam htela belu haljinu

dunja26
    Član
    dunja26

i naravno hvala cure jos jednom na lepim komentarima..

T3, da znas da vec jedva cekam da svane prolece…mi smo neki dan dobili kolica tako da smo spremni za setanciju hehe a jel imas ti slike negde ili da se sustrpim do proleca?? haha
    stavicu sada i neke nove violetine slikice…

T3
    Član
    T3

dunja25 – 3/12/2009 17:37 i naravno hvala cure jos jednom na lepim komentarima.. T3, da znas da vec jedva cekam da svane prolece…mi smo neki dan dobili kolica tako da smo spremni za setanciju hehe a jel imas ti slike negde ili da se sustrpim do proleca?? haha stavicu sada i neke nove violetine slikice…

dunjice i ja jedva cekam prolecne setnje i druzenja kao i naravno lepo vreme kao jedini i najvazniji uslov da nase upoznavanje i realizujemo..

imas neke slikice u temi slike za vreme trudnoce..bilo ih je i u jos nekoliko ali kad mi je buket pobrljsbvuio obrisasla sam ih..a i te su bile starije..ove su ti najnovije i najsvezije trudnicke..pa eto idi cisto da me vidis tj budes mogla prepoznati kad za to dodje vreme hehehe 😆

davaj jos violetinih slikica..preslatka je.. :love:

dunja26
    Član
    dunja26

evo sad sam je bas slikala, mozda jos veceras stavim, bas mi je na jednoj ispala suuuper frajerski…al idem prvo da skicnem na tvoje slike hehe

T3
    Član
    T3

dunja25 – 3/12/2009 21:36 evo sad sam je bas slikala, mozda jos veceras stavim, bas mi je na jednoj ispala suuuper frajerski…al idem prvo da skicnem na tvoje slike hehe

videla sam ove vec postavljene..prava je medenica sta drugo reci… :love:

dunja26
    Član
    dunja26

pogledala sam tvoje slike, ostavila sam komentar tamo da se sad ne ponavljam…

stavila sam upravo jos par violetinih slikica…

tanja.
    Član
    tanja.

Evo naših „najsvežijih“ slika..
    sa dočeka NG:love:

:love: :love: :ljubav:

katarina
    Član
    katarina

:buljavko: wow tanja treninzi se isplatili :bravo: ekstra izgledas …prosto mi je zao tvog muza koji je pored tebe u senci…

tanja.
    Član
    tanja.

🙂
    Hvala Katarina :HAG:
    .. a što se tiče mužića ;] voli on da bude u mojoj senci :vestica:

mayya
    Član
    mayya

[Prvo da pozdravim i pohvalim devojke koje prvi put vidim na fotografijama, moju sugradjanku Natasu i Dunju.

A onda… sta reci za moju dragu kumu Tanju??? Ispascu subjektivna, ali moram… NEMA TAKVE NIGDE NA BALKANU!!!
    A Milance… Boga mi, tesko je njemu. Kada Tanja prodje gradom, citav grad se okrene za njom i musko i zensko. Verovatno mu je bilo tesko u pocetkum ali posto je nakon toliko godina potpuno siguran u njenu ljubav, to mu samo prija. I Katarina, ne bih ja to nazvala Tanjinom senkom, vec sjajem. 🙂 A pod sjajem nije tesko koracati! 🙂

Gledanje 1,111 članaka - 1,111 do 1,125 (od 1,152 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.