Ova tema sadrži 1,151 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 8 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1,141 članaka - 1,141 do 1,152 (od 1,152 ukupno)

Najdraze slike udvoje

• nakica
    Član
    nakica

haha…slika koja govori:“Samo opusteno…“! 🙂

miljacka
    Član
    miljacka

kako ću postaviti slikeeeeeeeeeeeeeeee??????????

miljacka
    Član
    miljacka

njamiiiiiiiiiiiii…haj pomozi mi da stavim slike…vidim ti si online;) kiss

sanjas
    Član
    sanjas

Nije me dugo bilo na ovoj temi.Tek sad vidim jos komplimenata,pa da se zahvalim svima.:-*
    Njamii slika vam je ODLICNA!

rozga
    Član
    rozga

Njamiii slika vam je EXTRA :bravo:

secer
    Član
    secer

njami slika je superrrr!!!

Saky
    Član
    Saky

evo jedne nase

katarina
    Član
    katarina

njami slika je VRH ..saky ja sam tebe sroz drugacije zamisljala..nekako starije a ti ko 20 da ima…bas ste mladoliki oboje!

njamiii
    Član
    njamiii

A ja jaja jaaa…. 😆 😆 😆 Ja sam na ovo skroz zaboravila. Hvala vam, i nama je ovo jedna od drazih fotki 🙂

Saky, slazem se sa Katarinom, ti dete od 9 godina? :anene:
    Miljacka, znam da „malo“ okasnih, ali izvini molim te, stvarno nisam videla tvoju poruku.

Saky
    Član
    Saky

Katarina,njami mi smo Luleta dobili kad smo oboje imali po 18 ;]

katarina
    Član
    katarina

😯 18 e pa to vec menja stvar ali 18:shock: ja sa 23 i mislim da je rano…da sam znala sacekala bih tridesetu..sad nisam tako uplasena vec opustena i bas uzivam sa bebom..

njamiii
    Član
    njamiii

Saky, pretpostavila sam da ste bili mladi (naravno i dalje ste, da ne bude zaune 😉 ), ali vi i sada izgledate kao da vam je 18. Da vas vidim na ulici garan bih pomislila da vam je Lule brat 😉
    Ma varas se Katarina, da ti je prvo u 30. bila bi verovatno uplasenija nego sto si bila sa 23. Eee.. koliko li sam ja puta izgovorila da mi je pameti bilo da sam rodila sa 18. … Mislim da sam tada bila zrelija nego sad, svasta nesto sam znala i umela, bila najpametnija na svetu, a sad… nista zivo ne znam, niti mi je ista jasno. Lepo bih mogla kada mi dete napuni 18, 20 da ga spijuniram u nocnom zivotu, bez da budem sumnjiva i upadljiva, a ovako gde cu sa skoro 50 da skitaram, nego cu sedeti kod kuce budna do kasno u noc i gvirkati kroz prozor :srbenda:

Gledanje 1,141 članaka - 1,141 do 1,152 (od 1,152 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.