Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Najgluplji film koji ste gledali

Ova tema sadrži 98 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  *Sashka* 9 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 99 ukupno)

Najgluplji film koji ste gledali

• Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Neko veče smo na chatu pričali o filmovima i baš smo spominjali koje ne bi trebali gledati. Složili smo se oko filma „Vanila sky“, a ja bi dodala i „Magnoliju“, oba s Tom Kruzom. Jednostavno, u oba filma mi nije jasna poenta, odnosno šta je pisac htio reći.
    Koji je po vama najgori film koji ste gledali i zašto?

Ella
    Član
    Ella

MM bi rekao isto Vanilla sky 🙂
    Ja bi rekla da ih ima dosta njih, ali ne mogu da se setim bas sad nekog takvog… Mozda Aviator mi je bio extra dosadan, zaspala sam u bioskopu!

Misteri
    Član
    Misteri

Kumi sjećaš se da smo zajedno gledale „Magnoliju“. Vrhunac guposti je bio kada su žabe počele padati sa neba 😯
    Nažalost, ima mnogo glupih filmova. Za početak bih izdvojila sve akcione sa Džeki Čenom, Stivenom Sigalom, Dolpom Lundgrenom…

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Joj jeste, žabe su bile vrhunac. A mi ko kreteni 3 sata čekamo da vidimo šta će se desiti. Filmovi sa Džeki Chenom su mi isto neprevaziđena glupost.

mima80
    Član
    mima80

Joj, dje me nadje 🙂 🙂 🙂 Spisak je ogroman, tu su filmovi sa Dzeki Cenom i Segalom van svake konkurencije, tako da njih ni ne racunam
    Tu spadaju svi domaci filmovi u poslednjih 10 godina, na celu sa Andjelima II i Andjelima III, domaci filmovi me mnogo nerviraju, i totalno sam digla ruke od njih.
    Ne podnosim filmove sa Andjelinom Jolie, narocito Mr. & Mrs. Smith, nisam mogla da ga gledam duze od 15 minuta. Jao, kad mi udje onako sva napucena i napucana u kadar, pa je sva opasna i zajebana, uh.
    Ma tu mi spadaju skoro svi americki izbljuvci, narocito oni sa patriotskom pozadinom, prestala sam da te filmove gledam do kraja, cak i u bioskopu. Lepo izadjem posle pola sata ako vidim da je njesra, i gotovo. I naravno, pazljivo biram sta cu gledati, da bih sacuvala svoje zivce i novac, hehehe 🙂

biki
    Član
    biki

Dzeki Cen mi je bas smesan i simpatican lik.
    Najgluplji je ovaj poslednji deo Roki Balboa!
    Kao dete sa volela da gledam Rokija i sve delove sam odgledala!

mrivana
    Član
    mrivana

Normalni ljudi (posle toga sam prestala da gledam domace filmove u bioskopu), a od stranih mislim da se zove Tanka crvena linija, traje ko gladna godina, sve kao neki poznati glumci se pojavljuju na po 15 sekundi. U svakom slucaju radnja se dogadja za vreme II svetskog rata, Ameri osvajaju neko pacificko ostrvo, a o cemu se u stvari radi nisam ukapirala, jer ide 5 minuta pucnjave (kao prvih 15 minuta Spasavanja redova Rajana), pa onda neke meditacije o smislu zivota i besmislu rata sa kadrovima tropskog cveca i papagaja, pa opet pucanje, pa opet besmisao rata…i tako 2,5 sata. A ima i onaj, valjda se zove Pregovarac, sa Raselom Krouom i Meg Rajan, kad on pola godine pregovara sa teroristima da puste njenog muza, a onda ode i razbuca ceo kamp terorista (mislim, zasto pobogu nije to uradio odmah), a inace 99% kadrova je kako on prica sa teroristima preko radio stanice a ona ga gleda sa kauca. A Mr.&Mrs. Smith je tek budalastina, mislim svima je posle 5 minuta jasno da su oni tajni agenti sem njima. I kraj – sta su uradili, pobili SVE ostale tajne agente?! na svetu pa ih vise niko ne juri i zive srecno zauvek potom?

Brandza
    Član
    Brandza

Mr. & Mrs. Smitt

mikica
    Član
    mikica

definitivno- Vanilla Sky

Sneki
    Član
    Sneki

Tu bi spisak bio stvarno podugačak…skoro sve sa današnjim guvernerom Kalifornije, onda bih tome dodala i filmove tipa rambo , Roki, to su kao oni poznatiji, pa policijske i ostale akademije, ma ima ih dosta, razni horori, tipa zombiji i gluposti,složila bih se za ove Anđele, ali ima ih tu još dosta. Izdvojla bih i kustine filmove, mada se mnogi od vas neće složiti, ali eto morala sam da kažem (mada nas je čovek proslavio), šta ću. 🙄

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Da, „Smithove“ sam zaboravila. A moram se sloziti i sa Sneki u vezi Kusturice.

mrivana
    Član
    mrivana

Ja isto ne volim Kusturicu. Mada mi nisu njegovi filmovi bas najgluplji, samo mi nisu nesto posebno.

Samo_sam_u_prolazU

Znaci (Mel Gibson) – Zaspao sam 3 puta u toku filma 😀

Nebesko Kraljevstvo (Orlango Blum) – 3 sata zheshceg smaranja

Poslednji dani (nemam pojma ko glumi) – Navodno o poslednjim danima Kurta Kobejna (no comment)

Zastave nashih ocheva – Razocharenje Klinta Istvuda 😀

ima ih josh tona .. kad ih se setim napisacu :>

jelenab
    Član
    jelenab

Ja ne podnosim Vizantijsko plavo! Najgluplja mi je scena kad ona dobija mecu (gluma u tom trenutku prevazilazi i zlatnu malinu!!!!!!)!

kaja
    Član
    kaja

Kung Fu Hustle na HBO Comedy! 😆 😆 😆

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 99 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.