Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Najgluplji film koji ste gledali

Ova tema sadrži 98 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  *Sashka* 9 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 99 ukupno)

Najgluplji film koji ste gledali

• Lukina mama

Onih par nasih „Cao, inspektore“. To je vredjanje inteligencije. Uzaaas.

mima80
    Član
    mima80

Lukina mama – 15/11/2007 14:05

Ne samo inteligencije – ukusa, stila, nivoa svesti…Uzasavam se tih primitivnih domacih filmova – od Zikine dinastije pa na dalje. Muka mi je i stidim se sto na TV – u mogu da vidim neke tamo Kursadzije i ostale primitivizme. Ali ocigledno, to pali, ljudi to sa odusevljenjem gledaju

GaGaT
    Član
    GaGaT

Ubjedljivo NAJGORI moguci film koji sam gledala je „Borat“. Isla sa muzem u bioskop da ga pogledamo i jedva sam cekala kada ce se zavrsiti. To je toliko glup film sa prostim humorom da nemam reci, ali zaista.Meni taj film uopste nije bio smesan, a pricali su kao fenomenalna komedija. Nego ajde zaradili su pare. A da ne nabrajam masu Americkih glupavih filmova. Dalje uopste mi se nije dopao film „Da Vincijev kod“, film je bas glup i totalno dosadan. A knjigu sam citala i moram da priznam da je knjiga fenomenalno napisana i cita se za dva dana :-)))

mima80
    Član
    mima80

Gago, ja obozavam Borata :srbenda: Ja sam se odusevila :ruganje: :ruganje: :ruganje:

mikica
    Član
    mikica

mima80 – 19/1/2008 09:58

Gago, ja obozavam Borata :srbenda: Ja sam se odusevila :ruganje: :ruganje: :ruganje:

potpisujem 😆 😆 😆

GaGaT
    Član
    GaGaT

Ne znam meni se nikako nije dopao, jednostavno nije :-)))

hippeia
    Član
    hippeia

mima80 – 15/11/2007 14:45

[QUOTE]Lukina mama – 15/11/2007 14:05

Ne samo inteligencije – ukusa, stila, nivoa svesti…Uzasavam se tih primitivnih domacih filmova – od Zikine dinastije pa na dalje. Muka mi je i stidim se sto na TV – u mogu da vidim neke tamo Kursadzije i ostale primitivizme. Ali ocigledno, to pali, ljudi to sa odusevljenjem gledaju

Potpisujem!!!

Ima još naših podugačak spisak…Svi Brenini filmovi npr. pa onaj Dragane Mirković (kako li se ono zove), ali stvaaaaaarno…

A od stranih najviše sam se smorila na MATRIX 2, još sam ga gledala u bioskopu, htjela sam na kraju da im tražim da mi vrate pare, ne sjećam se kad sam se tako iznervirala, jer se film uopšte ne završava, nego na kraju ladno kaže „to be continued“ :uzid:

I da, svi rani radovi Matthew Broderick -a, smor smor smor…

hippeia
    Član
    hippeia

Kronkusa – 1/11/2007 09:53

Neko veče smo na chatu pričali o filmovima i baš smo spominjali koje ne bi trebali gledati. Složili smo se oko filma „Vanila sky“, a ja bi dodala i „Magnoliju“, oba s Tom Kruzom. Jednostavno, u oba filma mi nije jasna poenta, odnosno šta je pisac htio reći.
    Koji je po vama najgori film koji ste gledali i zašto?

Ja ću ovdje biti valjda jedina koja voli „Vanilla sky“, meni je taj film super, kao i „Širom zatvorenih očiju“, šta znam, ja volim te „bolesne filmove“…

Ella
    Član
    Ella

potpisujem Mimu80… Borat je SUPER, ja sam crkavala od smeha… Nevidjeno je lud!!!

Takodje Ksenija i meni se dopao i „Vanilla sky“ i „Širom zatvorenih očiju“, nekako su drugaciji od ostalih.

Brandza
    Član
    Brandza

Meni se takodje svidja „Vanilla Sky“,a jedina sam iz moje okoline koja gotivi taj film…svidela mi se i spanska verzija istog filma…i u njemu glumi Penelopa…

mima80
    Član
    mima80

Sirom otvorenih ociju je fenomenalan film, a Vanila sky nisam pozelela da gledam, pretpostavila sam da je samo jedan od americkih pokusaja da razumeju evropsku umetnost i potpuno je unakaze ocajnom interpretacijom. A i Tom Kruza kad vidim, nije mi dobro 😡

Brandza
    Član
    Brandza

I am legend…shit shit shit od filma!28 dana kasnije sa Will-om u glavnoj,100 film na istu temu 👿
    Marija Antoneta-takodje vrlo glup film…

hippeia
    Član
    hippeia

mima80 – 19/1/2008 21:48

A i Tom Kruza kad vidim, nije mi dobro 😡

Isto!!!

Standzi
    Član
    Standzi

imam podugacak spisak …
    povraca mi se od filma : Rane,Ona voli zvezdu, filmovi James Bond,svi sa Tom Kruz, 8 Mile sa Eminem fuuuj!
    Matrix fujjjjjjj
    mnogo mrzim naucnu fantastiku!
    Blejd…… Taxi svi delovi fujjjjjjjj…..
    Kocka …..
    Sve sa Andjelinom Joli…
    *************************************************************************************
    Ali MORAM reci da obozavam Kill Bill i sve sa Umom Turman!!!! nije za ovu temu ali ja nju obozavam!
    ***********************************************************************************
    ne volim Dzeki Chena nikako!
    Pirati sa Karibika ne podnosim…….
    *************************************************************************************
    setih se sta moram da kazem jos:obozavam Dzim Kerija i sve njegove filmove, Adam Sendlera i SVE
    njegove filmove!

uh seticu se ja jos…..

tijanast
    Član
    tijanast

Vanila sky, definitivno

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 99 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.