Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Najgluplji film koji ste gledali

Ova tema sadrži 98 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  *Sashka* 9 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 99 ukupno)

Najgluplji film koji ste gledali

• Bambina.
    Član
    Bambina.

„Oci andjela“ americki rimejk filma „Nebo nad Berlinom“. Kakav jadan pokusaj, kakvo blacenje kinematografije i to nemacke.
    SVE AMERICKE RIMEJKOVE MRZIM IZ DNA DUSE!!!
    Spisak je poduzi a nastavlja se sa Vanila sky, Ring…
    Gotovo sve domace filmove mrzim i to pogotovu one snimljene u poslednjih 10-ak godina.

Samo da vam kazem da je Alejandro Amenabar prodao Tom Kruzu prava da napravi rimejk njegovog filma kako bi imao pare da snimi film „Duhovi u nama“.

nacafaca
    Član
    nacafaca

Lady from the water

katarina
    Član
    katarina

jao standzi pirate ne volis a dzoni dep ima tako dobre fore…ee on je moj idol!

Brandza
    Član
    Brandza

Ko mi dira DzoniJa?:)

Elem,upravo sam odgledala „Atonement“ film je uzaludno potrosenih 2 sata :(…totalno sam razocarana

jelenasm
    Član
    jelenasm

pre neki dan sam gledala film 88 minuta,nista posebno

Iki
    Član
    Iki

Najgluplji film koji sam gledala je „20 dolara“, cak sam zapamtila kako se zove, da ga slucajno ne bih ponovo pogledala.

Sto se Borata tice, gledala sam ga i nisam se odusevila, ali bilo je sihronizovano na nemackom, kazu da je na engleskom mnogo bolji.

vesna972
    Član
    vesna972

Ella – 19/1/2008 15:19Takodje Ksenija i meni se dopao i "Vanilla sky" i "Širom zatvorenih očiju", nekako su drugaciji od ostalih.

i meni su ti filmovi zanimljivi, jedino bih ipak izdvojila "Sirom zatvorenih ociju" – ipak je to Kubrick :klanjam: .

Ali zato sinhronizovani niskobudzetni kung fu filmovi hong-kongske D produkcije…. ma uzas jedan!

I ne volim filmove onog Jean-Claude Van Damme…mnogo su mi bre bezveze

Samo_sam_u_prolazU

I Am Legend ……. glup ….dosadan …..smarajuc ……glup!

neuspeshna verzija filma 28 dana kasnije …… samo shto se radnja odvija umesto u Londonu ….U Njujorku …..

:uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :uzid:

Ella
    Član
    Ella

Samo_sam_u_prolazU – 29/1/2008 19:44 I Am Legend ……. glup ….dosadan …..smarajuc ……glup! neuspeshna verzija filma 28 dana kasnije …… samo shto se radnja odvija umesto u Londonu ….U Njujorku ….. :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :uzid:

Potpisujem do reci. Film smaraaaa :uzid: :uzid: :uzid:

emili
    Član
    emili

RANE UZASAN FILM

biki
    Član
    biki

EJ VI TAMO GORE NE DIRAJTE MI TOMA KRUZA :batina: :batina: :batina: :batina: :batina:

Smor film za ovu godinu definitivno je film 300,Jos veca smaracina je QUIN klasicna Engleska smaracina :zevam: ….Onda uzasno glupi Roki Balboa poslednji deo(definitivno je za penziju)
    UUUUUUUUUUU ima ih jos a nemogu da se setim nikako..
    Od domacih je svaki drugi smaracina..svi delovi Sekule,Zikina dinastija je bljak,tesna koza je fuj..i sve te trul komedije koje su bile mega popularne kad smo bili mali,ne kazem ima jako dobrih filmova..ali nekih 70% je TRESH
    A domaci film Rane mi se bas dopada..Sta ce te surova realnost 90-ih dopadalo se to vama ili ne…

biki
    Član
    biki

Daaaaaaaaaaaaaaaaa…. Setila sam se Bure Baruta ej film je da padnes u nesvest od dosade,nikako mi nije jasno zasto su ga nagradili,a i Kusturica nas unakazi pa ceo svet misli da smo crni prljavi i bez zuba i da zivimo u totalnom sivilu i na smetlistu :batina: Mada mi je priznajem Crna Macka Beli Macor simpa film

hippeia
    Član
    hippeia

biki – 30/1/2008 18:03

Daaaaaaaaaaaaaaaaa…. Setila sam se Bure Baruta ej film je da padnes u nesvest od dosade,nikako mi nije jasno zasto su ga nagradili,a i Kusturica nas unakazi pa ceo svet misli da smo crni prljavi i bez zuba i da zivimo u totalnom sivilu i na smetlistu :batina: Mada mi je priznajem Crna Macka Beli Macor simpa film

Biki da ti nisi nešto pomiješala…pa Bure Baruta je odličan film, a nije Kusturičin već Paskaljevićev :hmm:, možda si mislila na Uderground?
    E ako si mislila na njega-slažem se, stvarno je neviđen smor :kreten:

biki
    Član
    biki

Ma hipea uredu je,procitaj ponovo, pored Paskaljevicevog filma bure baruta navela sam I KUSTURICU sa svojim fimovima…
    A za Bure baruta ,nisi pogresno protumacila po meni je uzasno dosadan film.

mima80
    Član
    mima80

Meni je Bure baruta totalna katastrofa, bas sam se iznervirala kad sam ga pogledala. Prvo sa gledala predstavu koja je izvrsna, posle nje film je totalna propast. Toliko patetike u samo dva sata, pa kad mislis da ne moze da bude gore, ono bude jos veci crnjak

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 99 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.