Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Najgluplji film koji ste gledali

Ova tema sadrži 98 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  *Sashka* 9 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 99 ukupno)

Najgluplji film koji ste gledali

• uniona
    Član
    uniona

meni tema „i am legend“ nije glupa, ali film nisam gledala, jer me podseca (bas po tematici) na „28 dana kasnije“ deni bojla,
    koji mi se bas dopao, pa da ne kvarim utisak ovim novim filmom

Tinna
    Član
    Tinna

vesna972 – 17/3/2008 06:29

Sinoc sam odgledala nas domaci "Klopka" i prosto ne mogu da verujem da film sa jednom takvom pricom tokom gledanja
    ne uspe da prenese emociju…tako je hladan. Ostavlja mi utisak kao da je, da se tako izrazim, na silu snimljen. Mnogo sam vise ocekivala…

Vesna, ja sam plakala kad sam ga gledala, sve sto je sa decom ja se rascmizdrim, stavih ga u preporuke:lol:

Tinna
    Član
    Tinna

Pa, Da Vinchijev kod, zato sto sam prvo procitala knjigu pa gledala film. Prvo se ne poklapa sa knjigom, dosta je izmenjen i na brzinu. Za takav bestseler je ipak trebalo odvojiti vise minuta….jos uvek nisam cula komentar da ga je neko ukapirao iz prve

gorana
    Član
    gorana

Gospodin i Gospodja Smit(ako se tako zove).Jedi razlog sto sam ga pogledala do kraja je taj sto sam bila u bioskopu.
    Inace filmove napustam posle 10 min,tako da ne mogu izdvojiti neki glup a da sam ga pogledala.
    I jos nesto-nisam ljubitelj filmova,pa moj sud o njima i nema bas neku tezinu!

Misteri
    Član
    Misteri

gorana – 21/3/2008 11:58

Gospodin i Gospodja Smit(ako se tako zove).Jedi razlog sto sam ga pogledala do kraja je taj sto sam bila u bioskopu.

Gorana meni se isto desilo!

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

domaci: Ledina, Kupi mi Eliota, Mi nismo andjeli 2 i 3,
    strani: Maksikanac(Bred Pit i Dzulija Roberts). Upoznajte Dzo Bleka- isto sam bila u bijoskopu i htela da napustim film al nije bilo sanse, secsam se trajao je blizu tri sata ako ne i vise, ako se setim jos , upisacu se ponovo

zMayica
    Član
    zMayica

domaci: Promeni me
    a strani: No reservation
    to od skorijih koji nisu uspeli ni da mi privuku paznju duze od 15 min

makica 265

jelenaorg – 21/3/2008 12:49

strani: Maksikanac(Bred Pit i Dzulija Roberts). Upoznajte Dzo Bleka- isto sam bila u bijoskopu i htela da napustim film al nije bilo sanse, secsam se trajao je blizu tri sata ako ne i vise, ako se setim jos , upisacu se ponovo

Meni se svidja i jedan i drugi.Bas sam prije neki dan gledala Dzo Bleka,meni je bas super!

unicorn
    Član
    unicorn

Uopšteno svi horori koji imaju tematiku kao par studenata ide u kolibu u šumi, a tamo kao neka čudna dešavanja – tih ima na tone i svaki je kopija prethodnog i totalno predvidiv!
    Upoznajte Joe Black-a mi je jedan od ljepših ljubavnih filmova, ne znam što se nekima ne sviđa… :>

Lilypie 1st Birthday PicLilypie 1st Birthday Ticker

Misteri
    Član
    Misteri

Ma ja bi Bred Pita gledala i u „Znanju-imanju“ :>

Nedavno sam gledala „Svilu“ i „Ljubav u doba kolere“ Tako statični i dosadni, ajme….

idealna losa

Cudesna sudbina Amelije Pulen

GaGaT
    Član
    GaGaT

idealna losa – 17/4/2008 23:38

Cudesna sudbina Amelije Pulen

Meni je to jedan od najomiljenijih filmova 🙂

Zhunga
    Član
    Zhunga

Ne mogu sad da se setim, ali americki filmovi su definitivno najgluplji. cast izuzecima

Sanja N
    Član
    Sanja N

Mistery – 1/11/2007 10:14 Za početak bih izdvojila sve akcione sa Džeki Čenom, Stivenom Sigalom, Dolpom Lundgrenom…

Mistery,draga…zar i ti…? Ne diraj mi miljenika…
    Volim da pogledam filmove u kojima igraju Dolph Lundgren i Michael Dudikoff…Sta cu kad mi se ljudi svidjaju :love: :love: :love: E sad neki su dobri,neki manje dobri…
    Nocas nisam mogla da spavam,pa sam gledala ‘groblje kucnih ljubimaca 2’. Zaobidjite ga u sirokom luku,izuzetno glup film…
    A veceras gledam ‘cistaci mina’ sa Dolphom Lundgrenom. :love: :love: :love:

tanja011
    Član
    tanja011

Mistery – 16/4/2008 05:06

Ma ja bi Bred Pita gledala i u „Znanju-imanju“ :>

:love: I ja!! :love: i upoznajte dzoa bleka mi je extra!!

najgluplji hmmmmm
    bilo koji sa Stivenom Sigalom!!!

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 99 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.