Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Najgluplji film koji ste gledali

Ova tema sadrži 98 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  *Sashka* 9 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 99 ukupno)

Najgluplji film koji ste gledali

• jelenab
    Član
    jelenab

He he mnogo mi je zabavno da vidim kako se ukusi razlikuju!!! Meni je Jo Black ocaj od filma – glavna glumica se toliko mrsti da je mene na kraju zabolela glava! Takodje me je Svila smorila do bola (iako volim knjigu a volim i Kiru Najtli), a Ljubav u doba kolere mi nije los. Mi smo gledali gomilu nekih glupih filmova u poslednje vreme da ne mogu da im se ni naziva setim.
    (p.s. hocu li ispasti glupa u drustvu ako kazem da ne znam ko je Dolph Lundgren???!!!!)

Cvetic
    Član
    Cvetic

Jao ubedljivo THE VILAGE.

Covece koji smor….super ako patite od nesanice. :spavam:

Manana
    Član
    Manana

Skoro smo gledali Heartbreak kid… i no coment… 🙄 Pokusali su da budu duhoviti ali bezuspesno. U vrh glave dve dobre fore.

MINA PO
    Član
    MINA PO

Black sheep…hahahahahahahahahaha….koji horor…plac….

Misteri
    Član
    Misteri

Hehehe, Jelenab nećeš ispasti glupa. Dolph je nabildani Šveđanin koji glumi samo u akcionim filmovima. Glumio je sa Van Damom u jednom njegovom blockbusteru sa početka 90.tih (dok je Van Dam još snimao blockbustere :). Čini mi se da se taj film zvao univerzalni vojnik. Elem, nije onako loš facom, ali nije moj tip 🙂
    Šta ću SanjaN, nisam fan nabildanih snagatora koji ne znaju da glume. :ruganje: :HAG
    Sada se trenutno ložim na Jamesa McAvoy-a 🙂 Fizički izgleda beze ali ima neku magnetsku privlačnost, a pritom je glumac za čistu 10. Za deset godina ga vidim sa kolekcijom Oskara u svojoj vitrini. :

jelenab
    Član
    jelenab

Znas sta Mistery bice frke ovde. James McAvoy je i moj novi decko!! Hi hi sto kazes i nije bas nesto fizicki ali mu je zato harizma neverovatna. Na nasu srecu trenutno ga ima ko Bate Zivoinovica sredinom proslog veka!
    A mislim da znam ko je Dolph…..definitivno nije ni moj tip – SanjN – he’s all yours!!!! 🙂

Misteri
    Član
    Misteri

Jelenab, znači postale smo konkurencija :ruganje: Kronkusa i ja idemo da ga gledamo u Wanted. Ala ću da parim oči…..

Ella
    Član
    Ella

Samo da ti kazem Mistery da sam prijatelj sa Dolphom i njegovom suprugom Anette 😆 Nije tako los, samo dobija lose uloge 🙁

Sanja N
    Član
    Sanja N

Pa sta cu kad ga volim… :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: Jeste malo vise nabildovan za moj ukus,ali zato ima extra facu :love: bas opasno izgleda 😆 😆 😆
    Ella,zavidim ti…
    bas bih volela da i ja mogu da ga upoznam… :HAG: Ne znam,meni on bas super izgleda i ima super uloge,bas mu odgovaraju. A bas u filmu ‘univerzalni vojnik’ sam se zaljubila u njega 😆

[img=http://img511.imageshack.us/img511/3918/dolphlundgren4thas1.jpg]

Bas je sladak…jel’ da? :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

Ella
    Član
    Ella

Sanja, izgled je totalno i nebitan, nego je on super osoba. Kad ga covek upozna, ne moze da ga ne voli… Tako velik i jak, ali jako osecajan, familijaran tip, jako romantican, drustven i socijalan. Osim toga, super kuva 😉

Sanja N
    Član
    Sanja N

Ella dosta je…pascu sa stolice Jednostavno volim tog coveka i to ti je… :love: :love: :love: Zamisli sta je uradio mm…obrisao mi sve njegove slike iz kompa… 🙁 🙁 🙁 poludela sam kad sam videla da ih nema :galamdzija:

Ella
    Član
    Ella

Sanja N – 18/7/2008 20:37 Ella dosta je…pascu sa stolice Jednostavno volim tog coveka i to ti je… :love: :love: :love: Zamisli sta je uradio mm…obrisao mi sve njegove slike iz kompa… 🙁 🙁 🙁 poludela sam kad sam videla da ih nema :galamdzija:

😆 … Imam i ja jednog macana, ali moj ne sme da brise te slike :anene: (heheh al smo lude zenske). U Svedskoj imam par slikica (ali najvise sa Anette, njegovom zenom)… kad budem isla, donecu, jer iskreno mnoge slike mi fale 🙁 Slike, secanja, iskustvo… to je najvece bogatsvo! A sto se tice Dolpha, ne znam, ne gledam ga tako kao ti 🙂 jer ga poznajem, kao i njegovu porodicu, ali je ljudina velika, i ima veliko srce!

Angel
    Član
    Angel

Moram da kazem da me je Mamma mia razocarao. Ocekivala sam vise, al ne mogu reci da je glup. Vise dosadan i ni nema neku radnju. Radnja kao da je izmisljena da bi mogla da se uklopi u najpopularnije Abine pesme koje se izvode kroz ceo film. Na kraju se i ne saznaje ko je devojcin otac a Pirs Brosnan koji PEVA i IGRA…007 raspevan….hhihihihi sta da kazem vise…
    Jednostavno dosadan jako, pozeleli smo da izadjemo iz bioskopske sale posle pola sata. Izvode sve popularne Abine pesme, od pocetka do kraja a ni nema kao sto rekoh, radnju.
    Mozda se nekom i svideo al meni jok vala.

Manana
    Član
    Manana

Gledali smo pre neko vece Norbit i :zevam: :spavam: Ocekivala sam smejanje do suza i nista…

mayoli
    Član
    mayoli

Ubjedljivi najguplji je film Dragane Mirkovic SLATKO OD SNOVA
    Ne simjem ni da mislim da ima gluplji…

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 99 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.