Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Najgluplji film koji ste gledali

Ova tema sadrži 98 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  *Sashka* 9 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 91 članaka - 91 do 99 (od 99 ukupno)

Najgluplji film koji ste gledali

• jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Ledina

nensy
    Član
    nensy

SLON,bio je na otvaranju festa pre5-6godina!

mayya
    Član
    mayya

Najgluplji film koji sam gledala je bio toliko glup, da mu se ni naziva ne secam! 😆

emili
    Član
    emili

borat uzas od filma a i juno nista ne valja

Jelena&Teodora

Najgluplji film koji sam ja gledala i to dok sam bila trudna je „Nema zemlje za starce“ („No Country for Old Men“),i dobio je 5-6 Oskara,samo ne mogu da poverujem za sta,glupost nevidjena……..:(

milica-cica

Jelena&Teodora – 5/4/2009 23:03

Najgluplji film koji sam ja gledala i to dok sam bila trudna je „Nema zemlje za starce“ („No Country for Old Men“),i dobio je 5-6 Oskara,samo ne mogu da poverujem za sta,glupost nevidjena……..:(

potpisujem.
    Mada u poslednje vreme ne pamtim koji sam film gledala a da me je odusevio. Ustvari, ne odusevio, ali bar da se moze pogledati. Obicno mi dodje da odustanem vec u prvih pola sata…

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
    om/kN6cp1.png“ width=“400″ height=“80″ border=“0″ alt=“Lilypie First Birthday tickers“ />

da2
    Član
    da2

Jagoda u supermarketu,
    samo tog se secam, ostale sam na srecu zaboravila

MilaJa
    Član
    MilaJa

Slazem se za Jagodu u supermarketu:) a dodala bih Jennifer’s body!

*Sashka*
    Član
    *Sashka*

Date Movie, definitivno. Jedan od retkih filmova koje nisam ni uspela da odgledam do kraja, ako ne i jedini. 👿

Gledanje 91 članaka - 91 do 99 (od 99 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.