Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME TV, Internet Najzgodnija glumica i najzgodniji glumac

Ova tema sadrži 20 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 7 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 21 ukupno)

Najzgodnija glumica i najzgodniji glumac

• srecna mama

Poz svima,

Skoro sam nesto pricala sa drugaricama na tu temu. Jeste li nekada razmisljale o tome ko je na nasim prostorima najlepsi?

Meni je licno od mladje garde definitivno najsladja Sloboda Micalovic, od starije, Snezana Savic, mislim da je ne prevazidjena, takva otmenost u licu, stav, drzanje.Od jos starijih Olivera Katarina:-)Od mladjanih glumica mi je mnogo slatka glumica iz filma "mi nismo andjeli"cerka Nikola Koje, ali ne mogu da se setim imena 🙂 Lepuskasta je bila i Lidija Vukicevic.

Od mladjih glumaca mi je muzevan, lepuskast Vojin Cetkovic, a od malo starije definitivno pravi smeker Zarko Lausevic, on mi je tako zgodan i lep, kao i Branislav Lecic.Mnogo su mi slatki u seriji "sivi dom".

Od jos starije garde mi je ne prevazidjen Dragan Nikolic, u svoje vreme je bio smeker, u filmu nacionalna klasa 8)

Koji su vasi komentari na nasu glumacku ekipu, stariju i mladju, od najmladjih glumaca ne mogu da setim nikog posebno, bar ne u ovom trenutku 🙂 Koga vi predlazete?Mozda Viktor Savic, ili Andrija Milosevic, oni su mnogo slatki 🙂

T3
    Član
    T3

meni je najlepsi i najzgodniji glumac nas naravno ubedljivo IVAN BOSILJCIC..moze da prodje i Andrija Milosevic
    o glumicama nisam razmisljala ..mozda Milica Milsa…kad se setim jos koje dopisacu…

Natasa
    Član
    Natasa

Od starije postave to je Branislav Lecic i Snezana Savic, a od mladjih Sloboda Micalovic,Marija Karan i Viktor Savic,.

srecna mama

Da, vIktor Savic mi je isto sladak, a Ivan Bosiljcic jeste lepuskast, ali ima u njemu nesto sto me nervira:-)Mada, naravno mogu da ga gledam,recimo Katarina Rdaivojevic mi uopste nije lepa, jeset zgodna ali nema tu neku zenstvenost, po mom misljenju Sloboda ju je zasenila u zoni, iako nije bila glavni lik.Tanja Boskovic od starije garde je isto lepa, i prava dama.

Natasa
    Član
    Natasa

srecna mama slazem se sa tobom za Bosiljcica. Lepuskast al’ nije frajer.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Od novije garde ne znam ali o meni je neprevazidjeni smeker Dragan Nikolic, a glumica ajde da kazemo starije garde mi je Tanja Boskovic.
    Od mladjih jedino mogu da navedem glumicu a to je iako je ne podnosim organski ali ako gledamo telo, Katarina Radivojevic

Micka&Nidza

Od starije garde Snezana Savic i Drgan nikolic, a od mladih Sloboda Micalovic,Vojin Cetkovic,Ivan Bosiljcic….ima ih jos…dopisacu vec

okidoki
    Član
    okidoki

Jako mi se dopao u seriji Sva ta ravnica Dejan Lutkic i glumica Ivana Popovic oboje su dobro glumili narocito Dejan Lutkic koji je odigrao ulogu fantasticno. Tako je izgledao sigurno u sebe. Davno mi se nije dopao neko kao on.

iizuzetan
    Član
    iizuzetan

Jeste da o ukusima ne treba raspravljati ali najlepsa glumica koja je ikad glumila na nasim ex yugo prostorima je ova sa slike A mogu licno reci da je jedna od najlepsih zena na svetu ikad rodjenih. Mozda eto par njih se mogu porediti sa njom ali danas je najlepsa na svetu po meni.

Covece kakva je lepa sa gotovo minimalno sminke na njoj, bez plasticnih operacija, bez fotosopa, bez armije sminkera, ma cista prirodna lepota !!!

A osim toga ima i duhovnu lepotu, nije kao ove danasnje brutalne devojke koje seksom grabe da bi postale poznate. Ona je fina i postena devojka puna morala i probija se iskljucivo svojim talentom.

Natasa
    Član
    Natasa

Jeste, lepa je.
    Sto se glumaca tice zaboravila sam da spomenem Vuka Kostica, mmmmm.

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Od starijih glumica mi je Snežana Savić ubedljivo najlepša.
    Igrom slučajeva mi je i komšinica pa mogu reći da je i u svakodnevnoj varijanti jako,jako
    otmena,elegantna…prava dama.
    Od mlađih…pa šta znam…lepa je Sloboda Mićalović…

Što se glumaca tiče…Viktor Savić i Vojin Ćetković od mlađih,a od starijih,svakako Dragan Nikolić.

Ako u obzir uzimamo decu glumce jako mi je slatka devojčica iz filma klopka,a dečaka ni jednog nisam
    zapazila 🙄

njamiii
    Član
    njamiii

Sandra, ti su u Uciteljskom? 🙂
    Od starijih Tanja Boskovic, od mladjih Natasa Markovic i eventualno Natasa Ninkovic. Ostale, neke od njih verovatno i poseduju klasicnu fiziku lepotu, ali im mahom fali sarm i unutrasnja energija, koja je po meni esencija lepote, a i umetnosti, tako da mi zapadnu za oko samo ukoliko je serija/film toliko bezveze da od dosade krenem da zagledam scenografiju. Uopste mi se ne izdvajaju od vecine devojaka koje se setkaju ulicama ovoga grada, sta vise pre cu na ulici doziveti vau efekat, nego analizirjuci srpsku „kinematografiju“.
    Od muskih, Voja Brajovic u ranoj mladosti i Milutin Milosevic.

srecna mama

Izuzetan, svaka cast na izboru glumice, jako je lepa, ali mislim da ipak Snezana Savic i dalje „objasnjava“ lepotu medju glumicama na ovim prostorima…Natasa, Vuk Kostic ima tako neki smekerski stil, deluje kao bad boy sto bi se reklo, a ipak je simpatican jako.Zarko Lausevic kog sam vec gore pominjala je meni bio i ostao faca medju nasim glumcima, a tu je i dobar, stari Leka…

Gledala sam skoro“ top gun“, Tom Kruz je takva faca u tom filmu wooooooooow, ali De Niro je ipak no 1.Ricard Gir, Bred Pit u top 5 idu definitivno.Tu je i Aston Kucer, kao i glumac iz filma „behind the borders“.

njamiii
    Član
    njamiii

Moram da odam poslednju postu za mene najboljoj glumici sa ovih prostora http://www.youtube.com/watch?v=QpH02roDCuE&feature=related
    Neka joj je laka zemlja.

simona78
    Član
    simona78

Zarko Lausevic i Anica Dobra, oboje su divni, predivni!

Bosiljcic :> , Vuk Kostic :anene: mi se nimalo ne dopadaju, valjda nijesu moj tip 🙂

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 21 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.