Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Moda i Lepota Naocare za sunce, koji oblik vam odgovara?

Ova tema sadrži 1 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  T3 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 2 (od 2 ukupno)

Naocare za sunce, koji oblik vam odgovara?

• srecna mama

Pozdrav drage dame, :caos:

Imam nameru da kupim ove diesel naocare,nasla sam ih vrlo povoljno.Napominjem da imam buckasto lice, da li neka od vas ima vise iskustva sa ovakvim oblikom, jer ne znam da li ce mi pristajati, imam okuglo i buckasto lice 😛 Takodje, zanima me da li imate uopste iskustva sa diesel naocarima, kakve su, da li dobro stite?itd.

Hvala

T3
    Član
    T3

ja bas juce sebe castih sa jednim parom,nije neki poseban niti markiran model,ali lepe su,dobro mi stoje i nisu skupe..
    inace kad su naocare u pitanju sam veoma probirljiva treba mi bas dosta vremena da nadjem tj isprobam model koji mi odgovara tj mora savrseno da mi stoji inace ih na ocvima nikad necu nositi samo na kosi tj glavi..bas sam perfekcionista kad su one u pitanju..
    nevolim one mackaste tacnije zunzare..neki obican model a da lepo pristaje licu i da je moderan..eto juce bas na takve nabasah…
    do skoro sam imala evanglion bas dugo dve godine tj sezone,ali slucajno mi se u torbi jer sam zaboravila futrolu za njih slomile i eto osta bez njih a bas sam ih volela i dobro su mi stajale..bile su crne,sad ove sto sam uzela juce su braon..
    cim budem imala mogucnosti slikacu ih..

Gledanje 1 članka - 1 do 2 (od 2 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.