Ova tema sadrži 45 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  rada89 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 46 ukupno)

Nasi i njegovi roditelji

• Standzi
    Član
    Standzi

kako se slazu prijatelji??????????vasi i njegovi kad se sastanu???ima li tema za razgovor???ili neko od njih pokusava cak i da izbegne bilo kakve susrete??????????
    pisite!!!!dok ja odgovaram na druge poruke (nisam bila 2 dana pa moram da pozurim)
    a ja cu naknadno pisati!!!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

moji i njegovi se dobro slazu obilaze jedni druge kad smo na odmoru,oni znaju koliko sam vezana za roditelje i kad bi nesto bilo nedaj boze do neke svadje,oni sami znaju da ja vise ne bih isla sa njima na odmor niti bih svracala u njihovu porodicnu kucu,znaju oni da ja nisam za zezanje. 👿

kalet
    Član
    kalet

Ok, mislim koliko je to moguce. Moji su jako tolerantni, pa im mnoge stvari oduzimaju na glupost. Ali, u principu OK.

Standzi
    Član
    Standzi

Kod nas je ok samo ako su SiS raspolozeni,inace moja sveki (baba nona) ne voli da ide kod nas jer je jednom mom tati se obratila sa dignutim nosem i rekla,“vi Srbi ne znate nista drugo osim sarme,pasulja,kupusa….! “ a moj tata se okrenuo pa kaze „pa ko i vi italijani sto ne mozete bez zaba“ :ruganje:
    ajojjjjjj tu se duboko uvredila i nije htela da dolazi!to je sve svekar vuce jer jadan nema nikog ,u selu ga zovu padobranac,kao znas-bosanac a zivi u Vojvodini sa lalama,tu je napravio kucu 😯 p ga zezaju,ali to im je neka zezancija zato sto on uvek pocne da zeza druge okolo pa mu oni moraju nekako uzvratiti,a on se jos i nekako snadje ali ONA jok!
    a moji ko moji…jedva cekali da imaju prijatelje ,mama da moze sa prijom sesti i lepo popricati,da se kafiraju kad su tamo,kad ono cvrc!!svekrva ne slusa nikog,samo dize nos ne znam stvarno zbog cega,ja bi se usima pokrila na njenom mestu 😆 i tako…ne da nikom rec,samo Ja Ja i opet Ja!
    mojima je tesko sa njima,on samo kuka a ona zapoveda i deli savete koje niko ni ne trazi,ali moji trpe zbog mene,cisto da bi mogli na miru dolaziti da nas vise kad dodjemo iz Nemacke………….

kalet
    Član
    kalet

Mislim da tu i ne moze biti neki perfektan odnos i bar meni to nije ni potrebno. Bitno mi je kada se sretnu da tu ne bude tenzije, da bude jedna normalna atmosfera, a za nju se moramo svi truditi i da se postuju, a sve ostalo mi nije vazno.

Hanan
    Član
    Hanan

Šta da kažem, moji se slažu kao da se znaju 1000godina…stalno se nešto zivkaju, idu, druže, ma meni nekad pukne film…al eto, moji kad dolaze meni prvo malo kod njih svrate, pa onda svi skupa dolaze meni…i svaki puta tako…imaju nekakvu i priču ma slažu se, ja kažem bolje i tako nego da je neka nepeta situacija

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

i to sto kazes 😳

Standzi
    Član
    Standzi

danas sam pricala sa mamom ,kaze da joj prijatelji dolaze redovno i da ne zna u cemu je fazon,jako su raspolozeni, i samo bi se posecivali,kao da su shvatili da nemaju nikog tamo,samo njih,ne znam…..ali sto kaze mama cuti to je dobro,bar su se smirili ….Sveki je cak zvala mamu da dodje i to je napada kad ce pa akd ce,hoce da joj pokloni macu neku tigrastu……..boze sta ce to biti ,to je neka nova situacija 😯
    daj boze da tako ostane kad i mi dodjemo,da ne pocnu ko i uvek ljubomorisati……….uh!

kalet
    Član
    kalet

Ljudi se ponekad menjaju, pogotovo ako su u nekim godina, pa shvate da ne mogu sami da zive. Bice to valjda i nadalje tako.

njanja
    Član
    njanja

kalet – 19/8/2006 10:41 AM

Mislim da tu i ne moze biti neki perfektan odnos i bar meni to nije ni potrebno. Bitno mi je kada se sretnu da tu ne bude tenzije, da bude jedna normalna atmosfera, a za nju se moramo svi truditi i da se postuju, a sve ostalo mi nije vazno.

Potpisujem kalet!

I kod nas je normalna situacija, bez napetosti, uljudna, nisu prijatelji, ne zivkaju se telefonom, ne izlaze zajedno, ali kada se nadju zajedno, sasvim normalan odnos imaju.
    I da! Glavna tema je uvek – Nina! A i sta bi drugo?!

markova mama

Da li ste gledali film „Moja mrsna pravoslavna svadba“?…..E, pa takav je odnos mojih i njegovih…

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja nisam gledala taj film pa i neznam o cemu se radi 🙁

Standzi
    Član
    Standzi

ja sam gledala i obozavam taj film! Pa kao njeni su Grci (ortodoxi kao i mi) a on je amerikanac,njeni otkaceni vole da nazdravljaju,igraju ,slave ,imaju veliku familiju….a njegovi uzdrzani i samo se iscudjavaju,jedva pristanu casicu alkohola da popiju kako bi nazdravili,sve kao fini i konzervativni….

Standzi
    Član
    Standzi

Markova mamo! evo prebacila sam na Sat1 i pustaju po ko zna koji put opet taj film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kao da su me culi da sam rekla da ga obozavam 😆 :zvezda: ne mogu da verujem!!!!!!!!!!!!!!!!

…danijela…

dok mi je svekrva bila ziva izlazila je na ceo dan iz kuce kad treba moji da dodju,a svekar jadan morao je i on pored nje,dok je sad sasvim situacija bolja ako mi se svekar zatekne kuci on dodje gore do nas i pozdravi se i malo procaskaju i to je to,nikad se ne zadrzava nesto duze.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 46 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.