Ova tema sadrži 45 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  rada89 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 46 ukupno)

Nasi i njegovi roditelji

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

moracu da iznajmim taj fil da pogledam

Standzi
    Član
    Standzi

ivana iznajmi obavezno,nasmejaces se slatko a i mozda prepoznas neke nase obicaje pogotovo kad vidis veliku familiju! 😆

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

hihi hi hocu :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Emina
    Član
    Emina

super se slazu,rade zajedno i pravi su prijatelji….

Diana01
    Član
    Diana01

Tesko je reci. Srecu se retko, skoro nikada , zato sto su moji u Srbiji a njegovi u Finskoj, i jos su njegovi razvedeni pa je svako na svoju stranu otisao. Pri tom ne govore isti jezik a niko od njih ne zna engleski, pa ne mogu da se sporazumeju ukoliko ja ili mm nismo tu sa njima. Upoznali su se na vencanju pre 3 ipo godine kada su njegovi dosli u Srbiju, sporazumevali su se nekim gestovima, i ja sam prevodila koliko sam mogla. U principu se postuju, nije bilo nekih problema. Moji su bili jako srdacni prema njima, a S&S su fini ljudi, tako da mislim kada bi govorili isti jezik bilo bi mnogo jednostavnije, ili mozda ne bi, ne znam . Mojoj majci se ipak vise svidja moj svekar posto je on malo drugaciji tip od moje svekrve koja je za razliku od njega vesela, zena sa sela, mozda malo priprosta, ne bas obrazovana, ali ima dobru dusu. Moja majka je uvek bila snob pa joj vise odgovara drustvo neke namackane dame (posto je i sama takva) , dok je moja sveki mozda malo vise kao na primer moja baka.
    Razlika u karakteru je i izazvala razvod a i moja sveki je sva tako nestalna, pa se evo treci put razvela, i iza sebe ima petoro dece, sto je mojoj konzervativnoj majci (koja je 30 godina vec sa mojim ocem) nesto strasno i nepojmljivo, i sramotno itd. JA sam dosta flexibilna sto se toga tice posto je to u Finskoj svakodnevnica. Ovde su manje vise svi razvedeni. Ali eto, kako god, moji i njegovi su okay, za sada . Ne verujem da ce ikada moci da se pojave ikakvi problemi bas zato sto oni ne mogu da se razumeju. 🙂

pejana
    Član
    pejana

Retko, zato sto ja tako hocu. A u tim retkim prilikama glume i prenemazu se i jedni i drugi. 🙄

mayya
    Član
    mayya

Mi na zalost od zivih roditelja imamo samo moju majku. 🙁

Angel
    Član
    Angel

Kad se nadju lepo pricaju, samo su u dva grada pa se retko vidjaju (hvala Bogu :D).
    Moji su intelektualci dok njegovi nisu i samim tim imamo situaciju gde se moji jako trude da nadju adekvatnu temu i da budu maksimalno dobri i fini a da ni u jednom trenutnu ta razlika ne ispliva i da se ovi ne osecaju lose ili ispod njih. Na tome sam im jako zahvalna, pogotovo sto nekad sa njegovima i ja slabo imam tema za razgovor :).
    Inace njegova mama je ljubomorna na moju iz njoj poznatih razloga i podbada je samo po nekad u prici kad kuka mm o glupostima, al svi uredno cutimo i zapusimo usi i pobedimo tako svaki put :).

Ivanela
    Član
    Ivanela

Angel – 18/8/2008 22:37
    Moji su intelektualci dok njegovi nisu i samim tim imamo situaciju gde se moji jako trude da nadju adekvatnu temu

I kod nas je ovako, s tim sto teme za razgovor nikad ne fale, svekrva mi je jako pricljiva osoba i da hoce mogla bi svakog ubediti da ima tri fakulteta :> , svi bi joj poverovali.Inace i moja mama spada u one osobe koje su u stanju da pricaju po ceo dan, tako da je to cisto.
    A svekra ne kapiram nikako, on bi se dobro slagao sa 15-ogodisnjacima u jeku puberteta :> .On i moj otac nemaju nista zajednicko, samo kulture i reda radi pricaju.
    Sve u svemu, slazu se moji i njegovi, (samo bi mi jos to falilo da se ne slazu).

I da dodam za onaj film-„Moja mrsna pravoslavna svadba“- i ja sam ga gledala i sjajan je! Najsmesnije mi je dok njeni odusevljeno spremaju svadbu i prave planove za trpezu, pa im saopste da je mladozenja vegeterijanac, a oni se pogledaju u cudu 😯 , i kazu:“Pa, nema veze, spremicemo i jagnjetinu!“ :ruganje:

mayya
    Član
    mayya

Ivanela – 19/8/2008 00:00

I kod nas je ovako, s tim sto teme za razgovor nikad ne fale, svekrva mi je jako pricljiva osoba i da hoce mogla bi svakog ubediti da ima tri fakulteta :> , svi bi joj poverovali.

I da dodam za onaj film-„Moja mrsna pravoslavna svadba“- i ja sam ga gledala i sjajan je! Najsmesnije mi je dok njeni odusevljeno spremaju svadbu i prave planove za trpezu, pa im saopste da je mladozenja vegeterijanac, a oni se pogledaju u cudu 😯 , i kazu:“Pa, nema veze, spremicemo i jagnjetinu!“ :ruganje:

😆 😆 😆 😆 😆 😆

bilja74
    Član
    bilja74

Njegovi i moji se slazu fantasticno i pravi su prijatelji ,najgore je kad se urote protiv nas ,pa nam drze predavanja.

Blue
    Član
    Blue

moja sveki je uzasno ljubomorna na moje roditelje, jer su oni u braku i „tata nas nikad nije napustio“, moja mama ima „odgovornog i briznog muza pored sebe“ i bla bla bla.
    sveki se udala za coveka koji ju je uvalio u dugove i razveli su se kad je md imao 3 godine, on je bio uvek tu za decu ali ne i za nju. i sad njoj to smeta kad vidi da se neko u braku ili vezi slaze.
    skoro je rekla meni i md da smo ko vezane vrece jer smo stalno zajedno, a joj lepo odgovorila „ne draga, mi smo samo jos jedan normalan par koji se neizmerno voli! to je ljubav. jer znas za taj pojam? a d, tisi razvedena, ja „zaboravila“ “ :> :ruganje:
    posle toga je malo pozelenela u licu, a onda ucutala :batina:

Okica
    Član
    Okica

Nekako se „kuliraju“, retko se vidjaju, ne pricaju lose ni dobro jedni o drugima, to je kao precutno prihvatanje… a ko tu sta misli, ne znam ni sama :neznam:

ivaiva
    Član
    ivaiva

Ne se bas sto posto razlicni, ama koga gi sporeduvam tatko mi i svekor mi nemozam da najdam edna edinstvena zaednicka karakteristika.Retko se gledaat, osven na slavi i na nasi rodendeni.

dragana.srb

Moji roditelji su stari ali divni ljudi. Imaju troje dece i četvoro unučadi. Vole svoje unuke ali nas ne dave i ne dolaze svaki dan kao roditelji mog supruga. Ovo im je prvo unuče i bojim se da ću od njih da poludim. Dolaze kad im se ćefne i ništa ne pitaju. Ivi samo donose neke glupe kineske igračke koje se brzo raspadnu, a kad im kažem nešto gledaju me kao da sam im nekog ubila. Suprug i ja se zbog njih baš često svadjamo i nikako da nadjemo rešenje za njih. Kao da su zaboravili da su i oni nekad bili mladi i da nam treba malo više slobodnog vremena. Sve u svemu, idu mi na nerve!

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 46 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.