Ova tema sadrži 45 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  rada89 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 46 članka (od 46 ukupno)

Nasi i njegovi roditelji

• rada89
    Član
    rada89

Ja samojim verenikom zivim godinu ipo dana,znaci odvojene kuce mi u njegovoj njegovi roditelji u njihovoj…Moji roditelji su skroz normalni ljudi,vaspitani,ne mesaju se u zivote svoje dece,a ovi smaraci ONI SVE ZNAJU,NJIH POZNAJE ONAJ,OVAJ,A dalje od njihovog sela nisu isli,vidjaju se samo po slavama i to je to,ja idem kod mojih samo da ne bi susala ove smarace kad meni dodju moji roditelji.Jer to je ne postovanje totalno,ja smatram da meni kad dodje neko od mojih doso je zbog mene,a ne da slusa te lovacke price,jer sam odrasa u normalnoj porodici gde niko nikog ne gusi.I sad kad je beba na putu mene sve vise brine kako cu ja izdrzati ako meni svekrva ne bude izlazila iz kuce jos sa njenim pricama da sve zna da ovo treba ovako ovo onako,jaoooooooooooooooo kad pomislim na to ja se iznerviram.Komentari njeni SNAJKA STO TVOJA MAMA NE DOLAZI OVDE DA TE OBIDJE???Ja joj kazem PA NISAM BOLESNA,IDEM JA KOD NJE JER IMAMO NAS MIR DA PRICAMO O SVEMU STO OVDE NE BI MOGLE.Ona se ucuti odma…Zena me ubija sa njenim glupim komentarima majke mi….I najsrecnija sam sto se retko vidjaju jer bi moji odlepili sa njima da ih cesce malo slusaju:)

Gledanje 46 članka (od 46 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.