Ova tema sadrži 56 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Guest 11 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 57 ukupno)

Nova verzija foruma

• ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Maxmaro sve si lepo rekla i objasnila!!!
    JOS JEDNOM VAM HVALA NA OVOME I BRAVO PA 10000X TAKO :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

racic
    Član
    racic

Sve pohvale i od mene, svaka cast, samo tako nastavite, forum "Roditelj portal" je najbolji :bravo: :bravo: :bravo:

cica-maca
    Član
    cica-maca

Svaka cast, i bravo za AKROSOFTA :bravo:

biki
    Član
    biki

Sneki – 29/5/2007 22:07

Super izgleda, jos i radi, samo dok se malo priviknem. :bravo: :bravo: :bravo:

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Jade
    Član
    Jade

Hvala Vama,a trudicemo se i mi da budemo sto bolji.
    Sajt jako lepo izgleda
    Sve pohvale!!

Jecca
    Član
    Jecca

Bili smo strpljivi i docekali smo ispunjenje vaseg obecanja. Svaka vam cast. Svidja mi se ova opcija brzi odgovor. Sve je prakticnije i brze. Super! Prezadovoljna sam. Hvala vam!!!

sakicar
    Član
    sakicar

Sve pohvale za novu verziju……

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Ja sam negde vec napisala da mi se mnogo svidja nova verzija naseg dragog foruma, ali napisacu ovde ponovo(od viska glava ne boli)he he. Sve pohvale za nase drage administratore! :-* :-*

dr Avluela

Hvala puno za vas trud :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    Forum je super :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

maja22
    Član
    maja22

bravo za forum,bravo za mirce i akrosofta………….

ada
    Član
    ada

Forum je super!!!:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

maxmara
    Član
    maxmara

Pisite nam ovde kad god ima nesto novo na forumu.
    ‘Vase aktivne teme’ mi je definitivno favorit za sada,tako znam gde sam sve pisala i mogu da brze nadjem ako mi treba neka dopuna texta ili zelim da vidim da li mi je neko pisao,posle mog posta,kad bi jos moglo da postoji ‘Teme gde ste pomenuti’ ili tako nesto gde god npr neko ukuca nas nick,da nebi zaobisli ni tu da odgovorimo bilo bi extra.
    Ma i da nista ne menjate strava ste ovako,ali eto zelje su zelje i treba ih reci,mozda je moguce ostvariti ih.
    :blabla:
    :caos:

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Belezimo sve vase predloge pa radimo prema prioritetu. U poslednje vreme smo malo vise zalegli na posao da sredimo i poboljsamo neke stvari jer smo shvatili znacajnost foruma. Trenutno ne vidim kako bi mogli da napravimo pregled gde ste spomenuti u temama ali cemo misliti o tome.

Inace, od novih stvari, dodali smo news feed na dnu pocetne stranice, ima i dosta sitnica koje se ne primecuju i nisu vredne pomena a oduzimaju vremena, tipa promenjene su ikonice za nove, vruce teme …. stilovi su ispravljeni (ono sto je forum pola bio obojen u crveno pola u zeleno), automatski reload (refresh) stranice na kojoj ste ako ima novih poruka … itd ….

bubica
    Član
    bubica

Nisam ovde bila neko vreme i…dočekale su me promene…Promene su ok. forum je Ok…samo mi odgovorite gde su slike? Recimo slike cveća…ili slike ogrlica…ili Lukine slike….ili…slike uopšte? ….Unapred zahvalna.

Irssa
    Član
    Irssa

bubica – 2/6/2007 18:07 Nisam ovde bila neko vreme i…dočekale su me promene…Promene su ok. forum je Ok…samo mi odgovorite gde su slike? Recimo slike cveća…ili slike ogrlica…ili Lukine slike….ili…slike uopšte? ….Unapred zahvalna.

Bubice, ja vidim sve slike :neznam: :neznam: :neznam:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 57 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.