Ova tema sadrži 56 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Guest 11 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 57 ukupno)

Nova verzija foruma

• bubica
    Član
    bubica

OK hvala ti Irssa…ja ne vidim slike…i žao mi je zbog tog….

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

bubica – 2/6/2007 18:07

Nisam ovde bila neko vreme i…dočekale su me promene…Promene su ok. forum je Ok…samo mi odgovorite gde su slike? Recimo slike cveća…ili slike ogrlica…ili Lukine slike….ili…slike uopšte? ….Unapred zahvalna.

Daj mi tacno temu i stranicu na kojoj treba da budu slike da proverim, nezznam tacno na koje slike mislis posto bih i ja rekao da vidim sve slike ili mozda nisam naisao na te teme gde nema slika.

ummi-emina

BRAVO ZA NOVU VERZIJU FORUMA.MIRCE I AKROSOFT,HVALA VAM,ZA OVAJ FORUM!!!!!!!!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Brankica
    Član
    Brankica

Extra !!! Sve pohvale svima koji su zasluzni za nov izgled foruma !!!!!!

Jade
    Član
    Jade

ja jos ne mogu da nadjem smaijlije,doduse nisam se mnogo ni trudila…kazite mi precicu.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Hvala svima.

Jade – 6/6/2007 11:25

ja jos ne mogu da nadjem smaijlije,doduse nisam se mnogo ni trudila…kazite mi precicu.

Reci mi gde i kako ih trazis.
    Nema precice, u temama imas polje za brz odgovor gde nema smajlije sem ako drugacije namestis u profilu.
    I dalje postoji klasicna varijanta, kliknes na odgovori dugme, i tu bi trebalo da imas smajlije.

Bojana I Anja

extra je forum

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Jos jedna od novosti na forumu je modul Kalendari.
    Za sada je otvoren jedan kalendar na kome mozete dodavati dogadjaje kao sto su vaši rodjendani i rodjendani vaših najmilijih, godišnjice braka, termini porodjaja itd.
    Kalendarima mozete pristupiti iz menija na vrhu stranica (pored: Moj Profil).
    Kada otvorite kalendar, dobicete pregled dogadjaja za tekuci mesec (ako ih ima). Pri dnu imate navigaciju da se prebacite na drugi mesec. Ako zelite da dodate dogadjaj, kliknite na dan u mesecu i pojavice vam se formular za dodavanje dogadjaja. U principu mislim da je dosta jasan interface, mozda bih jedino napomenuo da pzaite oko ponavljanja dogadjaja, ako se radi o rodjendanu ili godisnjici onda trebate izabrati „Događaj se ponavlja svake godine“, ako se radi o terminu porodjaja onda ostavite „Događaj se dešava jedanput“ posto se ovaj dogadjaj ne ponavlja u redovnom intervalu (mada ko misli na natalitet moze da obelezi i ponavljanje ;). Takodje, ako je rodjendan, godisnjica, termin to su dogadjaji koji vaze za ceo dan a ako je neko sastanak, izlozba na primer onda treba izabrati vreme kada se dogadjaj odigrava.
    Ako zelite mozete upisati sve vase dogadjaje iz raznih tema u kalendar da ih mi ne bismo jurili po forumu.
    Pri dnu stranice „Lista Foruma I Kategorija“ u frame-u statistike ce se uvek prikazivati dogadjaji za naredni period ako postoje.

maxmara
    Član
    maxmara

akrosoft – 2/6/2007 17:23

Prvo hvala puno sto ste se slozili samnom i promenili ‘Roditelj’ u ‘Clan’,ovako je super a vidim i drugima se dopada,pogotovo onima koji nisu roditelji,ili u braku.

Trenutno ne vidim kako bi mogli da napravimo pregled gde ste spomenuti u temama ali cemo misliti o tome

Za ovo sam mislila ono nesto kao,kad nam stigne obavestenje na mail da nam je stigla nova poruka na pp,ili kad pisemo pp pa je dovoljno samo da ukucamo nick,tako isto kad neko ukuca pravilno recimo maxmara,pa nas obavesti isto ono sa linkom do tamo putem mail-a,da bi videli i odgovorili,jer zaista je mnogo tema i tesko je pratiti sve,ja recimo tek posle mesec dana vidim u nekoj temi da mi je neko nesto pisao a taj savet mi je recimo trebao tada hitno,ali ono zaboravis gde se sve upises,to bi bilo super.

Nadam se da si me shvatio Majstor Bob-e hehehe superrrr je ovaj avatar bolji od onog nekako blazi hehehe lakse je obratiti ti se,a Mirche nemoj menjati ti svoj pliz jer je sladak bas trep trep hehe 😉

:caos:

…danijela…

primecujem promene i sve mi se svidja….ljudi samo tako nastavite ;]

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

maxmara – 6/6/2007 18:47

Za ovo sam mislila ono nesto kao,kad nam stigne obavestenje na mail da nam je stigla nova poruka na pp,ili kad pisemo pp pa je dovoljno samo da ukucamo nick,tako isto kad neko ukuca pravilno recimo maxmara,pa nas obavesti isto ono sa linkom do tamo putem mail-a,da bi videli i odgovorili,jer zaista je mnogo tema i tesko je pratiti sve,ja recimo tek posle mesec dana vidim u nekoj temi da mi je neko nesto pisao a taj savet mi je recimo trebao tada hitno,ali ono zaboravis gde se sve upises,to bi bilo super.

Najveci problem je u tome sto bi nik morao da bude pretrazen u svim padezima, znaci maxmara, maxmare, maxmari, maxmaru itd …. a to jednostavno ne moze da se resi po nekom kljucu da moze masina da predrazi kroz padeze jer nas jezik nije jednostavan sto se toga tice. Inace, za pretragu bez padeza nije problem, ali to se moze odraditi u pretrazi i upisati kao kljucnu rec vas nik i dobicete isti rezultat.

Inace, da biste videli u kojim ste temama ucestvovali a i dalje ste aktivni, ili sto ti kazes gde ste se upisali, mozete koristiti „Vase aktivne teme“ link na glavnoj stranici foruma.

maxmara
    Član
    maxmara

Ok,mada ja kad pisem uvek pisem nick u originalu,pa sam mislila da i drugi,i da to moze.
    Ali ako je nemoguce,nema veze samo sam eto predlozila,jer mi je palo na pamet,a za aktivne teme znam,mada me na nekima uopste nema,al dobro koristi isto.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

maxmara – 7/6/2007 12:11

Ok,mada ja kad pisem uvek pisem nick u originalu,pa sam mislila da i drugi,i da to moze.
    Ali ako je nemoguce,nema veze samo sam eto predlozila,jer mi je palo na pamet,a za aktivne teme znam,mada me na nekima uopste nema,al dobro koristi isto.

OK, ova varijanta sa nikom u originalu je ok, ali sa promenom kroz padeze je neizvodljivo.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

OK, dodao sam da mozete da pregledate poruke gde se spominje vas nik od poslednjeg vaseg logovanja.
    To se nalazi u zutom frame-u, na glavnoj strani u desnom uglu,poslednja stavka.

Irssa
    Član
    Irssa

akrosoft – 7/6/2007 17:43 OK, dodao sam da mozete da pregledate poruke gde se spominje vas nik od poslednjeg vaseg logovanja. To se nalazi u zutom frame-u, na glavnoj strani u desnom uglu,poslednja stavka.

Meni se ova opcija ne svidja, ne vidim nikakvu korist. Izbacilo mi je 1000 poruka, sta kuvate danas i jos 500 caskanja….ali dobro….

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 57 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.