Gledanje 46 članaka - 46 do 57 (od 57 ukupno)

Opšte teme

• tacchi
    Član
    tacchi

Svaka pozitivna promena je za pohvalu.
    Najbitnije je da ovaj forum postoji!!!
    😆 😆 😆
    :bravo: :bravo: :bravo:

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Irssa – 7/6/2007 18:03

Meni se ova opcija ne svidja, ne vidim nikakvu korist. Izbacilo mi je 1000 poruka, sta kuvate danas i jos 500 caskanja….ali dobro….

Neznam, mozda nije odradjeno opcija kako treba posto ti izbacuje toliko puno poruka, u principu bi trebalo da izbaci od poslednjeg logovanja …. ali nemam snage vise to da gledam …. ovo sto sam sada uradio u zadnjoj turi da finalizujem pa jedan period necu zeleti da vidim ovaj forum 😉 .

Irssa
    Član
    Irssa

Sada ces jos i da me rastuzis…neces moci ti bez foruma, a i sta bi mi bez tebe, dodjes nam kao glas razuma 😆 😆 😆

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Irssa – 7/6/2007 22:03

Sada ces jos i da me rastuzis…neces moci ti bez foruma, a i sta bi mi bez tebe, dodjes nam kao glas razuma 😆 😆 😆

Ma to je trenutno raspolozenje …. mada sam nezavisno od sadrzaja foruma stvarno ovih desetak dana zalegao zesce da promenim neke stvari i treba mi malo da se odaljim od svega da se odmorim.

Ivek
    Član
    Ivek

Idi covece par dana provedi sa svojom zenom i predivnim sinom i ne razmisljaj o nama, odlican si posao uradio, svidja nam se, "vazi i hajde sad idi"! Nemoj jos da ti se smuce zene zbog foruma, ubice nas Mirche :doomed: . E, svaka Vama chast kako funkcionisete, spojili ste "zadovoljstvo i zadovoljstvo" :respekt:

:caos:

tanja.
    Član
    tanja.

Promene su extra! Sve mi se svidja!

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Jos jedna novost …. u top kategoriji je dodata sekcija „Ankete“.
    U ovoj sekciji ce biti postavljene sve aktuelne ankete tako da korisnici kojima to moze da koristi imaju brzi uvid u misljenje vecine. Postoje dva tipa anketa, sa jednim ili sa vise izbora. U anketi mozete ucestvovati samo jednom, a rezultate ankete mozete videti tak nakon glasanja u istoj.

Ankete mogu postavljati moderatori, tako da ako imate neku interesantnu ideju mozete se obratiti nekom od moderatora.

Irssa
    Član
    Irssa

Akrosoft :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:, super ti je ideja :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Ivek
    Član
    Ivek

:bravo: :bravo: :bravo:

zvjezdica
    Član
    zvjezdica

ja sam nova upravo sam se registrovala pa moram reci da je ovaj forum odlican

Dzenifer
    Član
    Dzenifer

I ja sam novi clan i mogu vam reci da sam odusevljena!Da sam u mogucnosti bila bih sve vreme na forumu jer je odlican i nikad ti nije dosadno!Caossssss

Guest
    Član
    Guest

I meni se dopada..najbolji sait a i forum…

Gledanje 46 članaka - 46 do 57 (od 57 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.