Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OPŠTE TEME Upoznavanje Novi clanovi – predstavite se!

Ova tema sadrži 1,289 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Vavatukina 5 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,290 ukupno)

Novi clanovi – predstavite se!

• Mirche
    Član
    Mirche

Dobro dosli na forum RoditeljPortala!
    Predstavite nam se, mi cemo vam pozeleti dobrodoslicu sa zeljom da se lepo druzite sa nama, da podelimo iskustva, naucimo nove stvari i da dugo ostanete sa nama.
    Cekamo vas…
    :caos:

ica
    Član
    ica

Ćao
    Ja sam Ivana. Živim u I. Sarajevu. Imam 26 godina, udata sam i nemam djece (imam jedan neuspješan pokušaj), ali biće uskoro ako Bog da.Trenutno sam na forumu „Pre trudnoće“ i nadam se da se neću predugo tamo zadržati, što želim i svim ostalim curama sa tog foruma.

Tanja i Mia

Dobro nam dosla!!!!!!!!!!

mama na cekanju

Cao ja sam Viktorija .Iz Beograda sam, inace udata i imam jedno dete ,sina od tri godinice.U iscekivanju sam drugog ali sto rece ica valjda ne jos dugo

Angel
    Član
    Angel

Dobro nam dosla Viktorija! :cvecko: :caos:

Fokica
    Član
    Fokica

Dobro nam dosle :cvecko: :cvecko:

Dacaaa
    Član
    Dacaaa

Dobrodosle devojke i zelim vam da uskoro predjete u temu o trudnoci :cvecko: :cvecko: :cvecko:

lelly
    Član
    lelly

Dobrodošle Ivana i Viktorija!

dragana024

Viktorija i Ivana dobro nam došle :HAG: :HAG:
    Nadam se da će te se uskoro preseliti na podforum trudnoća!

mayoli
    Član
    mayoli

Dobrodosle!!!

ma-ta
    Član
    ma-ta

Dobro dosle devojke, zelim vam lepo druzenje na ovom forumu i da uskoro budete :trudnica: .
    :cvecko: :cvecko:

Tanja i Mia

Viktorija dobo dosla!!!!!!!!!!!

glisa
    Član
    glisa

cao ja sam ivana iz beograda,nadam se da cemo se druziti mi smo ovaj mesec pokusali da pravimo bebu pa sada cekamo rezultate 🙄
    pozdrav svima

glisa
    Član
    glisa

Pozdrav svima,ja sam ivana iz bg ne znam jos kako se ubacuju slike nadam se da cu uspeti uskoro…jos uvek nisam sigurna da li sam trudna pa cekam ponedeljak da odem kod doktora 😛 nadam se da ce biti pozitivan odgovor…

Fokica
    Član
    Fokica

glisa dobrodosla i nadam se da si trudna i da cemo se druziti :bravo:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,290 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.