Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OPŠTE TEME Upoznavanje Novi clanovi – predstavite se!

Ova tema sadrži 1,289 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Vavatukina 5 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1,246 članaka - 1,246 do 1,260 (od 1,290 ukupno)

Novi clanovi – predstavite se!

• sladoledica

Cao svima!Nova sam na forumu pa cu ukratko:imam sina od 7,5god.i cerkicu koja ce u julu napuniti 2god.:)

Malena82
    Član
    Malena82

Ja počela da pišem, a nisam se predstavila 🙂 Zovem se Bilja, mama sam dvojice dečaka Steve i Veljka, sada čekamo našu mrvicu koja stiže novembra..drago mi je da ćemo se družiti:-*

lunalulu
    Član
    lunalulu

Ni ja se nisam predstavila,izvinjavam sa moja greska.Zovem se Natasa imam devojcicu od sest godina zove se Dusica – Dusa.Nadam se lepom druzenju.

sanjas
    Član
    sanjas

Dobrodoslica novim clanovima!:cvecko:

Sicca
    Član
    Sicca

Pozdrav svima,Zovem se Ivana,nemam dece,zivim u Au.Bice mi drago da podelimo iskustva.

Etna
    Član
    Etna

Pozdrav „Roditelj Portal Forum-u“ 🙂
    Novi sam clan i nadam se da cemo se lepo druziti 🙂

Srdacan pozdrav iz Novog Sada.

Malena82
    Član
    Malena82

Etna;790574 wrote: Pozdrav „Roditelj Portal Forum-u“ 🙂
    Novi sam clan i nadam se da cemo se lepo druziti 🙂

Srdacan pozdrav iz Novog Sada.

Dobro nam došla:)

drdraganadimitrov

Zelim dobrodoslicu novim clanovima!
    Luna, i ja imam jednu Dusicu,ali mi je zovemo Duka.
    Poz

nikyvojo
    Član
    nikyvojo

Pozdrav svima :kucam: , zovem se Sandra, mama dvojice decaka Vojislava (9 god.) i Nikole (6 god.) 🙂

Malena82
    Član
    Malena82

nikyvojo;791014 wrote: Pozdrav svima :kucam: , zovem se Sandra, mama dvojice decaka Vojislava (9 god.) i Nikole (6 god.) 🙂

Dobrodošla Sandra:bravo:

Mica 3
    Član
    Mica 3

Dobro dosla Sandra…. Blago tebi tvoji decaci su velikiiiiiiiiii……

iva03m
    Član
    iva03m

Zdravo svima.Moje ime je Tanja, majka sam dveju devojcica, Ive 8,5 god i Lene 2,5.
    Inace Lena nam je trenutno bolesna, ima jako uvecane zlezde na vratu, blago je uvecana i slezina i povecane leukocite.Doduse to je krvna slika od ponedeljka, u petak smo vadili krv ponovo, dr.kaze ide na bolje, virusna infekcija.Samo je problem sto to meni nije dovoljno.Molim mame da podele iskustava?Pozz

SaNjAS123
    Član
    SaNjAS123

Zdravo ja sam Sanja majka sam devojcice Kristina(6 godina) Tijana(4godina) iz Krusevca sam

Bojica
    Član
    Bojica

Zdravo svima…Ja sam Ljubica i mama sam Leni (3 god) i Petru (3 meseca)

galapagos
    Član
    galapagos

Zdravo, ja sam Dragana, mama devojcice od 6,5 meseci. prvi put sam na forumu, volela bih da podelim iskustva sa dugim roditeljima. Srdacan pozdrav iz Nisa.

Gledanje 1,246 članaka - 1,246 do 1,260 (od 1,290 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.