Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OPŠTE TEME Upoznavanje Novi clanovi – predstavite se!

Ova tema sadrži 1,289 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Vavatukina 5 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1,261 članaka - 1,261 do 1,275 (od 1,290 ukupno)

Novi clanovi – predstavite se!

• Manja77
    Član
    Manja77

Cao svima, zovem se Marija osmomesecna trudnica, inace mama dvogodisnje Katarine.

Marija Crna

Ćao svim budućim i sadašnjim roditeljima.
    Evo za upis jedan osmeh 🙂

Majce91
    Član
    Majce91

pozdrav svima

Biljana822

Pozdrav svima…:hag:

ani twins
    Član
    ani twins

Marija Crna;793058 wrote: Ćao svim budućim i sadašnjim roditeljima.
    Evo za upis jedan osmeh 🙂

Hvala Marija, pozdrav i tebi.:)
    Samo da prodju ove paklene vrucine pa ce biti super, izginusmo:oops: Ja sam usla u 5 mesec ali idalje osecam veliku slabost i nedostatak energije jos ova vrucina uuuh!

Majce91
    Član
    Majce91

da samo da prodju ove vrucine,i bice super :))) kisss

Vesna40
    Član
    Vesna40

Pozdrav svima od novog clana ovog divnog foruma. Zovem se Vesna i nazalost jos uvek sam samo cekalica…., ali u nadi i zelji da uspe 🙂 ! Zelim nam lepo druzenje u danima pred nama !

Majce91
    Član
    Majce91

pozdrav vesna,zelim ti sve najbolje i da uspe! evo i ja sam u drugom mesecu trudnoce 🙂 …

crazykg
    Član
    crazykg

Caos, pozdrav iz Kragujevca

janadunja
    Član
    janadunja

Pozdrav svima,zovem se Jelena,i mama sam tri preslatke devojcice!!!

bebac2013
    Član
    bebac2013

Zdravo svima.. 🙂 Ja sam Marija, i u sestom sam mesecu trudnoce… vidim da vam je lepo ovde, nadam se da cemo se fino druziti.. 🙂

tata.ivan
    Član
    tata.ivan

Pozdrav svim članovima foruma.

Od skoro sam postao domaćica, jer mi se supruga zaposlila, a ja sam ostao kod kuće sa dva zlatna deteta (dečak 8 god i devojčica 16 m). Dani su mi postali prelepi jer, pored posla koji radim od kuće, imam sve vreme ovog sveta da posvetim deci, kući, kuvanju i peglanju (koje mrzim i povremeno opeglam neku krpu samo)….

U skladu sa mojom novim zanimanjem, rešio sam da se posvetim i razmeni iskustava sa drugim roditeljima pomoću primene savremenih tehnologija.

testta
    Član
    testta

pozdrav svim roditeljima, zovem se tamara i majka sam troje dece, jedne devojcice i dva decaka

mamaMaia
    Član
    mamaMaia

Dobro vece, evo i nas… U 15. nedelji trudnoce smo i nadam se da cemo lepo da caskamo i upoznajemo se po temama…

malena jaa

Pozdrav svima, mi smo 9 nedelja i vrlo smo radoznali… 🙂
    Nadam se da cemo lepo caskati..

Gledanje 1,261 članaka - 1,261 do 1,275 (od 1,290 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.