Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OPŠTE TEME Upoznavanje Novi clanovi – predstavite se!

Ova tema sadrži 1,289 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Vavatukina 5 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1,276 članaka - 1,276 do 1,290 (od 1,290 ukupno)

Novi clanovi – predstavite se!

• gabiska
    Član
    gabiska

poz svima,ja sam ovde nova,nadamse da ce mo se lepo druziti,Mama sam jedne devojcice od osam godina,i ubrzo mama jednog decaka, u 33 nedelji trudnoce.Eto toliko od mene.

SANJAandjela

Cao svima.😉 Ja sam Sanja iz Jagodine,ima 17 god. I imam cerkicu Andjelu koja je danas napunila 2 meseca i samo se smeje i guce.:beba:

Natasa
    Član
    Natasa

Dobrodosle:hag:

SaritaMa
    Član
    SaritaMa

Drage cure… :love:
    Ovdje sam nova…
    Imam 17 godina…
    Ovdje sam se registrirala kako bi mi pomogle oko mojih nedoumica i pitanja..
    Hvala! :hag:

tijanaMM
    Član
    tijanaMM

Veliki poZdrav Svima :love:
    vec sam se predstavila pre neki dan, na forumu -za trudnice do 3 meseca- pa sam uocila da je ovde zvanicno predstavljanje !!
    Nije mi tesko, ponovicu predstavljanje a i veliko mi je zadovoljstvo da budem konacno i ja aktivni clan RoditeLjPortaL koji sam redovno pratila i dok nisam ostala u 2 stanju !
    Zovem se Tijana , imam 28 godina , dipl. sam ekon. ali ne radim u struci poslednjih 5 godina, vec sam se usmerila na umetnost jer mi je kreativnost nepresusna ! Slikam akrilnim bojama na platnu, slikam na staklu i keramici , i pravim dekorativne lampe, odnosno mozete me angazovati i kao Home Decoration menadzera/ stilistu, kako god Vam drago .
    Svoje radno mesto sam bukvalno ,,izmislila,, jer kako sam vec pala u depresiju sto ne mogu da nadjem adekvatan posao u struci i demoralisana dobijanjem poslova preko veza koje ja nisam ,,imala,, proslo je par godina i bukvalno sam osmislila svoj neki stil koji se zove Fanky ARt i jednostavno sve ono sto sam poslednjih 5 godina radila,slikala, dekorisala i stvarala , stavila sam na sajt i evo mogu se pohvaliti da sam se konacno pronasla u onome sto volim i sto zelim da radim ! Tako zadovoljna i ostvarena valjda sam pokrenula neku dobru karmu i energiju i pre 9 nedelja ostala sam u drugom stanju sa momkom u kojeg sam se ludo zaljubila !! I to sa jednim, levim, jajnikom, jer mi je desni odstranjen operativno jos sa 16 godina ( u maminom stomaku jos, napravila se dermoidna cista koja je bila moj blizanac dok sam ja ,borac, prevladala i nosila sam u toj cisti koja mi je onemogucila rad desnog jajnika od samog pocetka, delove mog blizanca u vidu kose, malih kostiju koze …. To Vam je jedan primer u hiljadu a mozda i redje ….) Imala sam jedan missed ( pobacaj u 6 ) i vanmatericnu prosle godine i to u desnom jajovodu desnog jajnika koji nemam !!! Eto neka Vam to sve moje bude motiv , pogotovo za one koji planiraju i trude se a ne uspeva, da je stvarno caka u pozitivnom razmisljanju i trudu naravno, jer sta je sve meni kroz glavu prolazilo dok nisam sada normalno zacela sa moji MM …. ne mogu ni da Vam opisem nit da Vas potresam jer nije ni za forum a kamoli za glavu ;] Onda sam se opustila , rekla sebi neka bude kako mi je sudjeno i eto posle 3 meseca, dr Mirjana Andjelic iz Ns i spec.bolnice Genesis koju bih svakom toplo preporucila, mi je rekla, Tijana imate ovulaciju na levom jajniku u decembru , piskila sam na trakice za ovulaciju, odredila tacan dan i eto mala mrvica je stvorena !!!!
    Moj zivot sada stvarno nema kraja od srece ali naravno ovde sam i zbog svojih strahova, strepnji, raznih pitanja koja ne mogu da nadjem u knjigama i svega onoga zbog cega su i ostale trudnice, a i one zene koje su vec sada mame, a prisutne su ovde, traze i pitaju se same a ne mogu same sebi da pomognu !
    Mnogo Vas sve pozdravljam, saljem mnogo ljubavi i ne zaboravite sve je moguce samo kada se veruje i hoce !

S ljubavlju :love: :love: :love:
    Vasa Tijana Fanky ART

hanibanani

hello, ja sam Sandra i imam 24 godine… Sad sam 19 nedelja trudnoce i imam Hanu od tri godine… Kod kuce ume da bude dosadno kad Hana spava pa rekoh sebi da nadjem vreme da procavrljam sa mamama…

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Dobro dosla, Hanibanani! Tvoj nik me podseca na jednu pesmu sa baby tv, neke male bube stalno pevaju hani, hani, banani :))))) Nema toliko dopisivanja ovde kao nekad, ali da ne ispadne da kukam za dobrim starim vremenima, uvek mozes da se prikljucis caskanju na prvom tromesecju, tamo je sad najzivlje, a niko nece gledati koja si nedelja trudnoce 🙂

MilicaCale

pridruzujem se pozdravu i pozivu 🙂

tijanaMM
    Član
    tijanaMM

Cao HaniBanani :hag:
    Dobrodosla !! Otvoren poziv da se prikljucis prvom tromesecju , ja sam 16 nedelja i jos sam tamo jer smo jedine aktivne i cekamo jedna drugu pa da se sve zajedno druzimo od pocetka do kraja trudnoce ;]
    :-*

Vuluta
    Član
    Vuluta

Koliko vidim, ovo je bas zenski forum, tako da sumnjam da cu mnogo pisati, ali cu sigurno citati i uzimati pametne savete.

Aleksandar, razveden od pre 12ak meseci (ali i ponovo u novoj vezi), part time otac (3 dana sedmicno kod mene), dvoje dece (1-1, nadam se nekada da ce biti produzetci i da ce jedno od dva pola povesti sa 2-1) :), 37 godina 🙂

Dakle, najvise ce me biti na temi o deci izmedju 7 i 8 godina, ako takve teme ima 🙂

Pozdrav 🙂

JeccaM
    Član
    JeccaM

Cao svima.

Ja sam Jelena iz Beograda, mama jednog dečaka od 6,5 godina. Pozdrav

nenavule
    Član
    nenavule

Pozdrav svima,

Ja sam Jelena,mama Nevene(6,5god) i Vukašina(4,5god) iz Šapca.

sladjanam
    Član
    sladjanam

Ima 100 godina kako nisam bila ovde, ali evo da se predstavim ponovo;)

Cao svima!

Ella
    Član
    Ella

[h][h]Cao devojke,

Mislim da ovde nisam svracala godinama, tacnije od rodjenja drugog deteta…
    Ja sam Ella, imam dovoljno godina 🙂 Imam 2 predivne curice i sad sam u 4om mesecu trudnoce i ocekujemo decaka.
    Za neke stare forumasice ovde sam vec poznata, ali posto vas ima dosta vise novih, onda sam totalni stranac 🙂
    Pozdrav[/h][/h]

Vavatukina

Pozdrav svima, da se predstavim, zovem se Jelena i imam 26 godina – iz rudarskog grada Bora sam. Ovo mi je prva trudnoca i u 7-oj nedelji smo pa se nadam da cu ovde uzivati u razgovoru sa mamama i onima koje kao i ja to tek trebaju da postanu :trudnica:

Gledanje 1,276 članaka - 1,276 do 1,290 (od 1,290 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.