Ova tema sadrži 1 odgovor, ima 36 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  mima 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 129 ukupno)

Novi forum – pitanja / odgovori

• Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Postavljena je nova verzija foruma. 90% stvari bi trebalo da funkcionise.
    Posto se radi o totalno drugom tipu foruma neke stvari nismo uspeli da migrriramo jedan na jedan zato vas molim da koristite ovu temu za sva pitanja i ukoliko primetite da neke stvari ne funkcionisu kako bi trebalo.

Hvala!

mima
    Učesnik
    mima

ok

malisha75
    Član
    malisha75

Pozdravljam! Nadam se da ce bolje da funkcionise sada.
    Primecujem da se u odgovorima ne vidi kada je napisan post, datum i sat, nego kada je postavljena tema, recimo „pre x meseci“ i to jednako za svaki post na odredjenoj temi.
    Takodje, sirina stranice se ne prilagodjava automatski, nego imam klizac dole. Uh, al’ sam objasnila :).

malisha75
    Član
    malisha75

Sad vidim da mi visi reklama za ogrlice desno, pa ona siri stranicu…

malisha75
    Član
    malisha75

Ahaha, skontala sam, tema se otvara na prvoj a ne na poslednjoj stranici kao sto sam navikla. To tako treba da bude? Nekako mi je logicnije da kad otvorim temu vidim odmah ono sto je poslednje napisano…

myche
    Član
    myche

Za sada funkcioniše, meni je najvžnije da ne koči, veoma brzo se očitavaju stranice!
    Imam jednu zamerku pri otvaranju tema, otvori se prva stranica , a ne zadnja(najnovija) kako je to bilo sa starim forumom. I nema starix poruka u inbox-u …

Ajd sa srećom nam novi forum 🙂

:caos:

Jelena&Teodora

Za sada je super , i vise mi se svidja od starog, samo da nas dobro sluzi:alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

Hanan
    Član
    Hanan

🙁 🙁 za mene koja sam vise od 4g na forumu, maltene od dana kad je ova stranica izasla u eter, izgleda totalno tuznoooo i ruzno.Ja razumijem da ste imali potrebu iz raznoraznih razloga da promijenite „odijelo foruma“ ali stvarno mi je zao prijasnjeg izgleda, jer je bio jako pregledan…ali usvakom slucaju zelim vam punoooo uspjeha u novom ruhu…a ja valjda se naviknem 🙁 🙁
    Da, sve fercera koliko sam primjetila 😆

Snezana J
    Član
    Snezana J

Cao :-*
    Ja sam se iskreno u pocetku zbunila.Super je:bravo:

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Hanan;758250 wrote: 🙁 🙁 za mene koja sam vise od 4g na forumu, maltene od dana kad je ova stranica izasla u eter, izgleda totalno tuznoooo i ruzno.Ja razumijem da ste imali potrebu iz raznoraznih razloga da promijenite „odijelo foruma“ ali stvarno mi je zao prijasnjeg izgleda, jer je bio jako pregledan…ali usvakom slucaju zelim vam punoooo uspjeha u novom ruhu…a ja valjda se naviknem 🙁 🙁
    Da, sve fercera koliko sam primjetila 😆

Nadam se da ces se brzo navici, ovo smo morali da uradimo jer je stari forum previse opterecivao resurse. Nije toliko zbog izgleda, jos cemo raditi na tome, vise zbog funkcionalnosti.

Hvala na podrsci.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

myche;758217 wrote: Za sada funkcioniše, meni je najvžnije da ne koči, veoma brzo se očitavaju stranice!
    Imam jednu zamerku pri otvaranju tema, otvori se prva stranica , a ne zadnja(najnovija) kako je to bilo sa starim forumom. I nema starix poruka u inbox-u …

Ajd sa srećom nam novi forum 🙂

:caos:

Da, to oko otvaranja teme smo stavili u listu i promenicemo. Sto se tice inboxa, posle odredjenog vremena sve poruke ce se brisati iz inboxa inace, tako da nismo mislili da i njih treba da migriramo na novi forum.

Pozdrav.

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Izgled je užas….brzina odlična…..a šta su bodovi?

administrator

anita75love;758269 wrote: Izgled je užas….brzina odlična…..a šta su bodovi?

Bodovi se racunaju na osnovu aktivnosti za razlicite stvari, zahvalnice, postove itd. Na primer za svaki post se dobije 3 boda, za obrisan post -100 itd ….

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

anita75love;758269 wrote: Izgled je užas….brzina odlična…..a šta su bodovi?

Bodovi se racunaju na osnovu aktivnosti za razlicite stvari, zahvalnice, postove itd. Na primer za svaki post se dobije 3 boda, za obrisan post -100 itd ….

Jos razmatram sta sa tim da uradim 😉

malisha75
    Član
    malisha75

Meni je jako drago sto forum konacno radi brzo! Vaznija mi je funkcionalnost od izgleda. No, slazem se da je prethodna verzija bila preglednija, pristupacnija. Sad mi je nekako „ogoljen“. Ja bih „sabila“ teme, da ne moram mnogo da „skrolujem“ gore-dole. I naravno, predlazem da maknete negde ovu reklamu za ogrlice sa desne strane jer prosiruje celu stranicu i tera me da skrolujem levo-desno. Ovako kako sada izgleda, cini mi se da ima puno „beline“. Nepotrebno mnogo prostora je dato informacijama o korisniku (sa leve strane). Ni meni se nije svidelo sto se tema otvara na prvoj stranici, ali sad vidim da ima opcija otvaranja na poslednjoj neprocitanoj poruci pa to resava problem.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 129 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.