Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme NOVO – Roditelj Portal Messenger

Ova tema sadrži 32 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  belgrado 9 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 33 ukupno)

NOVO – Roditelj Portal Messenger

• Guest
    Član
    Guest

clanovi foruma roditelj portala od sada imaju mogucnost koriscenja Messenger servisa za razmenu instant poruka izmedju registrovanih clanova foruma.

RoditeljPortal messenger je nov nacin za komunikaciju izmedju prijatelja na forumu. RP messenger funkcionise slicno kao i Facebook messenger servis, nalazi se smesten u traci za caskanje na dnu ekrana kada se nalazite locirani na forumu roditelj portala. Na traci mozete videti listu online prijatelja koji su tranutno logovani na forumu i aktivnih razgovora sa bilo kojim ili vise njih.

Na samom messenger prozoru se nalaze dve kartice, korisnika koji su online i korisnika koje ste dodali u listu prijatelja. Mozete komunicirati sa bilo kim sa ove dve liste, jedina razlika je sto listu prijatelja pravite radi lakseg pronalazenja prijatelja sa kojima cesto komunicirate. Da biste dodali prijatelja u listu potrebno je da kliknete na ADD i upisete korisnicko ime prijatelja pod kojim je registrovan na forumu.

Zbog ogranicenih kapacitata resursa, dok traje probni period, RP Messenger je pusten u rad samo korisnicima koji su clanovi 240 dana i imaju preko 1200 postova na forumu.

Roditelj Portal Messenger

Roditelj Portal Messenger

Jelena&Teodora

Superiska :bravo: to je odlicna stvar!!!! 🙂 Sad ce biti jos vise :blabla: :blabla: :blabla: i :kucam: :kucam: :kucam:

simona78
    Član
    simona78

Super :bravo: :bravo: :bravo: Bas sam se danas iznenadila kad sam otkrila i ovu novu funkciju, svaka cast, vrijedi da se nazdravi 😆 :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

jelena_vasiljevic

e superiska bas mi se svidja ideja

lelly
    Član
    lelly

lepi noviteti!

Nataša 86

Iako meni nije dostupna ideja je odlična.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Bas je dobro svidja mi se :bravo: :bravo: :bravo:

Mako
    Član
    Mako

Јупи :bravo: :bravo:

Мораћу да пожурим са порукама да стигнем 1200 😆

Одо да пишем 😉

dragana024

Odličan novitet!!!!!
    Svaka čast :klanjam: :klanjam: :klanjam:

maslacak
    Član
    maslacak

jos 500 poruka 🙂

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Pustili smo messenger i za elitne korisnike (600 poruka; 120 dana).

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Svaka cast :bravo: :bravo: :bravo:

Talala
    Član
    Talala

Da li messenger ne radi od jutros ili je kod mene neki zastoj?

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Meni radi sad a ya jutros ne ynam nisam bila logovana

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Talala – 28/12/2009 07:55

Da li messenger ne radi od jutros ili je kod mene neki zastoj?

Kada ste neaktivni neko vreme messenger se ugasi … Dovoljno je da kliknete na bilo koji link na forumu da biste se ponovo logovali.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 33 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.