Ova tema sadrži 661 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MilicaCale 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 662 ukupno)

Novogodisnje jelke i ukrasi

• Brandza
    Član
    Brandza

tek sto je ukrasih!!!ostali su jos „finalni“ radovi,hocu i pahulje da okacim iznad nje…jao ko malo dete sam…ne mogu da je ne gledam,mogu misliti tek Anjinu reakciju kad je ujutru vidi :):):)

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
    Free Image Hosting at www.ImageShack.us

njaooo…sto je gadna na slikama…ne znam sta joj je,uzivo je lepotica,valjda nije fotogenicna 😀

Irssa
    Član
    Irssa

e bas ti je lepa…i velika, moja je malaaaaa
    ali slikacu je, kad se budem setila

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Bas je lepa

Ella
    Član
    Ella

Brankice, super ti je jelka, jako lepa, posebno mi se dopadaju ukrasi :bravo:

E da vidite nasu "cudnu" jelku, sto nam je deda danas doneo, prava je, ali su kao je pobelili u fazonu pao sneg 😆 Zao mi je samo sto se ukrasi toliko ne vide na njoj iz daleka.

Ovo su neki ukrasi iz bliza:

Toliko, udavih vas 🙂 :caos:

Brandza
    Član
    Brandza

Ella,ja bila ubedjena da je vestak 😯 😯 …onaj ukras u obliku grozda je super

Ella
    Član
    Ella

Nije Brankice, prava je (na zalost). Mrzim prave, jer stalno opadaju, ali stalno! Vestacko je ovo belo preko, i ono zna da otpadne 🙁 Stalno mora da se cisti oko nje. Mislim da do srpskog Bozica ce ostati samo grana sa ukrasima 😆 . Ja sam htela sama sa mm ici i kupiti jelku, ali deda je danas dosao i doneo, mislim sta cemo sad, poklon se ne odbija…. Imacemo je za ovu NG, sledeca ce biti ona koju MI izaberemo. Ukrase sam imala od ranije (nista novo nisam kupovala) i ne dolaze toliko do izazaja na ovoj b eloj jelki 🙁 ali dobro… simpa je ovako kad je skroz cudna 😆

Tvoja jelka Brankice bas bogato izgleda, naspram ovoj mojoj :ruganje:

crvena sonja

Divna je jelka Brano
    lepo si je okitila,
    Ella kod tebe mi se svidjaju ukrasi.
    Ja volim prave jelke ali u saksiji
    tako da posle nove godine negde se zasadi.

ivy
    Član
    ivy

Brano DIVNA je jelka! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: Ja vise volim vestacke,jer je prirodnu tesko naci simetricnu i punu grana,uglavnom imaju neke rupe po sebi pa suplje izgledaju,ne moze se ni ukrasima zamaskirati….

tanja.
    Član
    tanja.

Prelepa jelka Brankice :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    Prelepo si je ukrasila…mi cemo sutra pa stavljamo slicice ;]

Sneki
    Član
    Sneki

Baš lepa temica! Brankice i Ella, prelepo ste ukrasile jelke. Slikaću i ja naše …pošto i Mila i Nikola imaju po jednu malenu jelkicu.

kaja
    Član
    kaja

Šta priiičaš, Ella, KAO PAO SNEG? Pa zar ne vidiš da pada ceooo daaaan? :ruganje:

Mi kitimo jelku 31. decembra. Verovatno ćete pomisliti da smo šlb, ali ja tako najviše volim. I onda stoji bar dve nedelje (bitno da bude lepa i za Božić). I volim pravu, kao i crvena sonja, sa busenom, ali malu i debelu. Slikaćemo, pa ću vam pokazati.

Inače, već smo tri probali da zasadimo i svaka do leta uvene i ne primi se. Ko zna kad oni njih još iščupaju pa, jadne, dobro i toliko izdrže… :neznam: Ima neko savet kako da mi uspe sadnja jelke posle praznika?

Brandza
    Član
    Brandza

z.e.v.s …jeste mala jelkica al` je mnogo slatka :):):)

ja ne volim prirodne jelke,lepse su mi vestacke…

ja moju drzim do polovine februara
    :> :> :> :> :> :>

vesna972
    Član
    vesna972

Brankice koliko mogu da vidim imamo iste jelkice s’tim sto je moja manja….. ma super su vam jelke devojke……ja zadnjih godina kao menjam, da kupim neku vecu i onu zelenu sa prskanim belim, znate kao sneg….prelepo izgledaju, ali za sada smo na ovoj….

a ovo je nocna varijanta i prikljucuje se i deo atmosfere..

.

Ajde cekamo dalje slicice!

piljari
    Član
    piljari

evo i mi smo na brzinu za andrijinu prvu novu godinu kitili jelku (mada jos nije zavrsena)

Ella
    Član
    Ella

Piljari: plava je definitivno moja omiljena boja na jelki!!!! Savrsena je!!! :bravo: :bravo: :bravo:

Makice i tvoja je strava, prelepa!!!! :bravo: :bravo: :bravo:

Kajo carice, uvek me nasmejes 😆

Moja jos nije u potpunosti gotova, mislim trebaju pokloni ispod pa ce sve lepse da izgleda 😆

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 662 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.