Ova tema sadrži 49 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  myche 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 50 ukupno)

Nudizam

• Misteri
    Član
    Misteri

Ne radi mi pretraživač, tako da ne mogu da istražim da li je ova tema ranije postavljana na forumu. Ukoliko jeste, unaprijed se izvinjavam moderatorima 🙂

E sada da postavim pitanje. Šta mislite o nudizmu? Da li ga praktikujete? Šta mislite o porodičnim posjetama (mislim roditelji + djeca) nudističkim plažama?

Pišite da malo razbijemo ovu učmalost na forumu.

mayya
    Član
    mayya

Kombinacija roditelji + deca mi se gadi.
    A sto se tice samostalnog nudizma, neka svako bira ako mu se svidja i ako ima gde.
    Ja sam licno protiv toga.
    Glupo mi je kada me posmatraju i u kupacem na plazi, a mogu da zamislim tek nagu. Brrrrrrrr… necu ni da zamisljam!

gorana
    Član
    gorana

Ja sam po tom pitanju u fazonu „iju,Boze me sacuvaj i sakloni“ 😆 😆
    Ni u snu nebih isla na nudisticku plazu ni da detetom ni bez njega(mozda samo bez mm 8) -salim se naravno).
    Ma ja uopste neshvatam poentu toga.Svaka cas ljudima koji idu,bas im je dobra koncentracija :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    Sad bez zezanja,moj stav je NE,NIKAKO!

lillyblue
    Član
    lillyblue

Hehe. super tema!
    kad bih imala goozu i kukove i jos sto sta kao Leticija Kasta, bilo bi gre’ota ne pokazati to:P
    I kad bih imala sopstvenu plazu, onda da, ali ovako ne.

biki
    Član
    biki

Ova tema vise pripada temi ,,putovanja“ tako da ce biti tamo prebacena

mima80
    Član
    mima80

I ja sam konzerva po tom pitanju 😆 Ne razumem tu potrebu, nekako mi je to tezak egzibicionizam, kao sto ne razumem devojke koje nose tange na plazi ili se u tradicionalnim zemljama tipa Egipta ili Indije kupaju u toplesu. A posebno mi nisu jasne starije gospodje u toplesu 😯
    A porodice nudista su mi bolestina, ok ako je u pitanju dete do dve godine, ali deca tinejdzeri i roditelji mi je potpuna katastrofa

Magija
    Član
    Magija

I ja sam protiv!!! Ne razumem koja je poenta toga… Ja se lepse osecam u kupacem nego gola. Ne razumem sta ti smeta kupaci na pojedinim delovima tela?
    E a tek sto ne razumem kako moja kuma moze da na plazi ceo dan provede samo u toplesu, znaci gole sise skroz sestro slatka pred svojim i mojim muzem eeeej. Pa to joj je vencani kum, i krsteni kum njenom detetu… Znaci mm boli uvo, jer kako on kaze ima grudi kao neka devojcica malte ne nema ih nigde pa nema sta da gleda.. Ali mu je svakako po malo neprijatno da je gleda a lezi pored njih na plazi.
    Inace ta ista moja kuma ima slike sa mora, grudi gole beba u krilo. I svima pokazuje slike, nema veze sto je gola, njoj je to potpuno normalno da na plazi ide u toplesu. Iako je ona mozda jedina na toj plazi koja je skinula brus!:shock: :buljavko:
    ne podrzavam nudiste, mada ako je to samo plaza za nudiste, boli me uvo! Samo nek idu tamo gde ih moja deca nece gledati!!!:respekt:

gorana
    Član
    gorana

:ruganje: :ruganje: Znas sta Magija,nebih ja pustila mog muza sa tvojom kumom na plazu.Svaka tebi cast.
    Ipak covek ide na plazu da se odmori i opusti a ne da gleda u kumine grudi! 😆 8)

tratincica

Nisam nudista zato sto nemam hrabrosti, a i bilo bi mi neprijatno da gledam ugojene i zbrckane bake i deke. Na nudistickoj plazi najmanje je onih zgodnih. Probala sam toples varijantu, ali mi ni to nije bilo prijatno bez obzira sto sam imala savrsene grudi pre trudnoce. Ako si na plazi u toplesu niko nece da se druzi sa tobom.

bubica
    Član
    bubica

Nešto mora da ostane skriveno, da zagolica maštu…Možda sam dinosaurus, ali nisam za te nudističke fazone… 😳 😳 😳

мирка

Изгледа да овде има много диносауруса :ruganje:
    Ни ја не разумем потребу за тим. Волим да се свлачим, али кад могу да урадим нешто конкретно 😉 а не овако да сви кретени буље у моје….. :anene:

jacinta
    Član
    jacinta

:anene: ! Ni ja to ne bih mogla… :respekt: za sve one koji to mogu…mogu da razumem mlade i lepe ljude koji zele da se pokazu ,ali matorce ne razumem nikako ,a jos manje porodicne ljudi koji to serviraju deci…sto neko rece koncentracija mi je vrlo low pa bih vecinu vremena provela buljeci 😳

ZZ
    Član
    ZZ

upravo smo se vratili s mora gde je bilo par žena u toplesu i par devojaka u tangama..trudim se da budem liberalna, ali to mi je ružno..
    jedna od njih je bila sa mužem i dvoje dece, jedna mlada devojka i jedna baba od oko 60 godina..i sve tri su prosto bole oči na plaži..
    moj sin ima 12 godina, polako ulazi u pubertet i prosto je i nama bilo neprijatno zbog njih pred njim, a bili smo obučeni..

a Dora je pitala tatu – „zašto se ovoj teti vide sise?baš je gadna!“..on u zemlju da propadne..

ako neko baš to voli, nemam ništa protiv, ali na nekoj usamljenoj plaži ili nudističkoj, ovako medj „normalnim“ svetom, baš mi je degutantno..

Magija
    Član
    Magija

gorana – 15/8/2008 22:30 :ruganje: :ruganje: Znas sta Magija,nebih ja pustila mog muza sa tvojom kumom na plazu.Svaka tebi cast. Ipak covek ide na plazu da se odmori i opusti a ne da gleda u kumine grudi! 😆 8)

Ma mm je kuler, tako da kad hoce mozes gola pred njim, on ce da odreaguje isto kao kad si obucena. Ali samo kad hoce!:lol:
    Ne znam samo sta ona misli u svojoj glavi kad se svlaci u toplesu pred njim??? Jednom je meni rekla da najvise mrzi kad se cura osunca u kupacem pa joj se posle vidi razlika…
    ZZ slazem se sa tobom.

JelaJana
    Član
    JelaJana

Uz duzno postovanje,ali ja mislim da ce ta deca koja sa roditeljima idu na nudistiku plazu na kraju ici kod psihijatra na lecenje od trauma iz detinjstva!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 50 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.