Ova tema sadrži 49 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tirina 8 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 50 ukupno)

Odvale nasih muzeva!

• mayya
    Član
    mayya

Znam sigurno da imate dosta odvala vasih dragih muzica u vasoj riznici.
    Podelite ih sa nama da se svi zajedno smejemo!

Evo svezih odvala mog bisera:

Uglavnom nastaju prilikom mog insistiranja na spremanju. Tako je moj pametni muzic, kada sam ga zamolila da usisa dnevnu sobu rekao:
    – Pa zar nisi pre par dana spremala? 😯

A onda isto uz moju molbu da skloni Nemanjine stvari i igracke odvalio:
    – A sto da ih sklanjam kada cemo ih sutra ponovo razvasariti?
    Tek kada sam mu ja rekla da necu prati sudove, jer cemo ih sutra ponovo isprljati, tek tada je pomerio svoju cenjenu pozadinu i nesto malo pospremio.

Koje su odvale vasih muzeva?

simona78
    Član
    simona78

hehehehe, super tema, mayyoooo!!!

cim se sjetim, eto i mene sa odvalama mm-a 🙂

Mary
    Član
    Mary

MAYYO carica si!!

ja ako krenem zauzet cu 20 stranica 😆

evo jedne friske od jutros

pola 8 on ne ustaje na posao. ja ga golicam po stopalima, i velim jel mislis ti danas na posao. On veli: ne mislim 😯 da bi poslije 5 sekundi skocio ko besan pas sa sve izjavama POSAO POSAO, ko preplasen. skoci i odmah poceo da se oblaci u strci a ima pola sata da se spremi. nezna se ko je ludji ili on sa tim ponasanjem ili ja sto sam stala ko kip pa ga gledam 🙄

lelly
    Član
    lelly

Super tema!

Neko veče pijem kafu sa drugaricom i kažem joj da ću pokušati da produžim porodiljsko na još neki mesec (mada ja radim već uveliko, ali sada primam i porodiljsko i doplaćuju mi nešto za ovo što radim, pa mi se tako više isplati). Ona kaže: Pa naravno tako sam i ja, možeš da ideš sa ovim rezultatima od specijaliste iz Tiršove gde si vodila Bokija na kontrolu, malo poguraj neku vezicu i produžićeš…

A mm skače kao oparen:Sram te bilo, na moje (!) dete da se vadiš da produžavaš porodiljsko. Ništa mu ne fali i ne može da ide po pregledima da bi ti ostvarila ono što si naumila…

I ode čovek u drugu sobu. :buljavko: Pa dete je i moje, ne znam kako mu je to promaklo…..a porodiljsko produženo je u interesu svih nas jer imamo 300 evra više u kući nego inače. Svašta. Ne znam šta mu bi :buljavko:

sweet
    Član
    sweet

Jeste da je tema simpa, ali ja bih da pre ovde neku moju odvalu, jer ih mm nema 😆

"Tako po nasem starom dobrom obicaju, dok ja uspavljujem Mihajla, tata cita price Sofiji za laku noc, ali kad Sofka treba da zaspi trazi mene. I cesto se pored nje i ja uspavam :spavam: I sinoc ja zaspala kod Sofke, a mm bio budan sve do 2 30h kada se u to doba probudio Mihajlo da sisa, i tako on mene budi i vice "Zove Mihajlo" a ja onako ne znam gde se nalazim, i ko me to budi samo sam rekla " A ko je taj Mihajlo"??? A sta cu kada sam preko dana preumorna, pa nije ni cudo da nocu buncam i ne znam gde se nalazim :uzid: :uzid: :uzid:

lelly
    Član
    lelly

sweet – 11/11/2008 12:11 i tako on mene budi i vice "Zove Mihajlo" a ja onako ne znam gde se nalazim, i ko me to budi samo sam rekla " A ko je taj Mihajlo"??? A sta cu kada sam preko dana preumorna, pa nije ni cudo da nocu buncam i ne znam gde se nalazim :uzid: :uzid: :uzid:

:ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: 😆

Jecca
    Član
    Jecca

E ovu temu sam htela otvoriti jos pre par meseci i kad krenem da saljem moj post ono nesto crkne i tako nekoliko puta za redom, i to dva tri dana i ja digla ruke, a sad vise ne znam koje su to odvale bile! Bice me ovde samo da malo premotam film a i stice novi biseri!

Evo moze jedno, posto je moj muz francuz, prica slabije srpski, onda kad nesto hoce reci, prevede bukvalno sa francuskog na srpski pa to zvuci u jednom primeru „kako nam je lepa cerka, kad cemo da joj uradimo brata?“ :ruganje:

Anka muz ti je car sa pitanjem!!!!

A svidjaju mi se vase doskocice zene moje drage na bisere vasih muzica! Moram ukrasti ovo „procitaj mi u uputsvtu da je to zenski posao“ jer mm ima obicaj da kaze „to je zenski posao“ za puno sta!!!!!

pejana
    Član
    pejana

Sweet, kraljice!!! Crkla sam od smeha!!!

dragana024

Ekstra tema :bravo: :bravo:
    Doskočice su boli glava :ruganje: e što se nasmejah 😆
    Kad se setim i ja pišem…..

Mitrolina
    Član
    Mitrolina

Posto mm sad „sprema“ stan, usisavao je ali nije skinuo paucinu iz dva coska. Ja mu kazem jos to, a on odgovara nemoj sad usisavacu ponovo sledece nedelje pa cu onda. A za bebu jos jedna odvala kad sam skontala kako izgleda kad stuca u stomaku ja stavim njegovu ruku da i on oseti, a on sav unezveren preduzmi nesto, opasno je kad stucaju zagrcnuce se 🙂

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mm pipa fontanelu Srletu da vidi da je uplala i kaze mi da mu se cini da je malo upala pa da ja pipnem da proverim, ja pipnem i kazem mu ma jok normalna je, pa pipni sebi. I on ni pet ni sest poceo sebe da pipa po temenu! E kad sam ja pocela da se smejem kao luda onda je skapirao sta je uradio (mahinalno) i reko kao nemoj slucajno nekom da si rekla ali ja sam naravno to pricala svakome ko je dosao kod nas!!! Crkla sam od smeha :> :> :>

Tinna
    Član
    Tinna

Posto sam ovaj mesec imala biohemijsku trudnocu i non-stop po malo krvarim, a na kontrolu idem u utorak, zovem ja sinoc dr.-a, i on mi sve lepo objasni sta mu je cudno bla bla i kaze ako do utorka ne stane krvarenje dacu ti injekciju da zaustavimo. I kazem ja mm sta mi je rekao a on kaze onako izricito: MA RECI TI NJEMU DA ON NESME DA TI DAJE NIKAKVE INJEKCIJE DOK 100% NE UTVRDI DA TI STVARNO NISI VISE TRUDNA :ruganje: :ruganje: :ruganje:

mayya
    Član
    mayya

Moj dragi je kupao Nemanju prva tri meseca. Od tada ga izbegava u sirokom lugu kada se ukaki i obicno vice: mama, trazi te dete!
    E, sve do prosle nedelje . dok nisam pala u krevet od bolesti. Opet ista situacija. Neca se ukakio, a on vice, mamaaaa. Kazem mu ja, dobro imas li ti dusu, vidis da sam mrtva bolesna. A on, slozi najtuzniju facu koju sam ikada videla i pita: a kako mu se pere guza? :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    I teskom mukom obavi taj veoma zahtevan posao i donese mi ga u krilo, da mu ja stavim pelenu. Pocenm ja da brisem Necu, osetim guza jos uvek smrducka. Pitam ga; cime si mu oprao guzu? Pa sa vodom! :sok: :sok: A sapunom? A on ce: Aaaaa, treba i sapun? :sok: :sok: :sok: :sok: :sok: :sok: :sok:

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mayya crkla sam od smeha!!! Genije je! :>

Nikita
    Član
    Nikita

MikaMaca – 19/12/2008 20:55 Mm pipa fontanelu Srletu da vidi da je uplala i kaze mi da mu se cini da je malo upala pa da ja pipnem da proverim, ja pipnem i kazem mu ma jok normalna je, pa pipni sebi. I on ni pet ni sest poceo sebe da pipa po temenu! E kad sam ja pocela da se smejem kao luda onda je skapirao sta je uradio (mahinalno) i reko kao nemoj slucajno nekom da si rekla ali ja sam naravno to pricala svakome ko je dosao kod nas!!! Crkla sam od smeha :> :> :>

E tema je super :bravo: :bravo: :bravo: nego Mika Maco nije tvoj muz jedini i moj je slicno uradio :ruganje: :ruganje: :ruganje: , uh imam ja puno bisera nego cim se setim kucam ;]

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 50 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.